Nesvarbu, ar esate profesorius, atsakingas už mokslinių tyrimų laboratoriją, ar mokslininkas, priklausantis mokslinių tyrimų laboratorijos grupei, ar net jei dirbate vienas, yra įdomu ir labai svarbu parodyti savo mokslinių tyrimų darbus bendruomenei. Publikuoti straipsniai, bendradarbiavimas ar partnerystė - visa tai svarbu, nes ne tik dalijatės moksline informacija, bet ir įgyjate matomumo, o interneto svetainė yra puiki forma dalytis visa informacija. Ne bet kokia svetainė, o profesionali svetainė, kuri atneš jums naudos ir atvers naujų galimybių.

Laimei, dabar tai padaryti lengviau, nes yra naudingų įrankių ir platformų.

Šiame straipsnyje sužinosite 15 praktinių žingsnių, kaip pasiekti, kad jūsų tyrimų laboratorijos svetainė atrodytų profesionaliai.

1. Ieškokite įkvėpimo

Įkvėpimo paieška padeda lengviau struktūrizuoti ir kurti svetaines, nes ji suteikia įkvėpimo ir padeda nustatyti prekės ženklo kūrimo gaires. Be to, ji geriau parodo jūsų asmenį.

Norėdami rasti įkvėpimo, pradėkite derindami savo pageidavimus ir tendencijas, susijusias su jūsų tyrimų sritimi.

Peržiūrėkite internetinius išteklius, konkurentų prekės ženklus ir tikslinės rinkos elgseną. Arba, patikrinkite šiuos verslo svetainių pavyzdžius moksliniams tyrimams.

Apskritai, pradėdami nuo to, ką vertinate jus įkvepiančiose svetainėse, sukursite darbo gaires, kurios padės sukurti geresnį svetainės įspūdį, aiškesnę navigaciją ir padės likusiam straipsnio procesui.

2. Pasirinkite tinkamas spalvas

Tinkamų spalvų naudojimas svetainėje padeda padaryti įspūdį, nes jos veikia lankytojų emocijas. Spalvos taip pat padeda pagerinti naudotojo patirtį kaip naudotojo sąsajos dizaino dalis.

Pasirinkdami tinkamas spalvas, turite naudoti tas, kurios atitinka jūsų mokslo prekės ženklo asmenybę. Peržiūrėkite sąrašą spalvų psichologija ir įtraukite tuos, kuriuos lengva matyti.

Pasirinkę ir įgyvendinę spalvas, naudotojai gali geriau atpažinti svetainės elementus. Be to, jos pabrėžia puslapius, mygtukus ar skyrelius, kuriuos norite pabrėžti. Tai lemia didesnį paspaudimų skaičių ir mažesnį atmetimo rodiklį.

3. Naudokite lengvai skaitomus šriftus

Žmonės naudojasi skirtingais įrenginiais ir prie jūsų svetainės gali prisijungti skirtingu laiku. Lengvai įskaitomi šriftai yra saugus pasirinkimas, užtikrinantis aiškų įskaitomumą visiems bet kuriuo metu.

Todėl venkite rinktis šriftus tik todėl, kad jie gražiai atrodo. Norėdami atrodyti profesionaliai, naudokite paprastus, lengvai įskaitomus šriftus ir visada pirmiausia rinkitės funkcionalumą.

Kai kurie populiarūs profesionalioms svetainėms skirti šriftai yra "Lato", "Helvetica" ir "Calibri". Galite naudoti serifinius arba beserifinius šriftus, kad pabrėžtumėte profesionalumą - priklausomai nuo to, kaip kursite savo verslo ženklą. Svarbiausia, kad šriftai visada atitiktų jūsų prekės ženklą ir būtų autentiški.

Atsargiai derinkite du ar tris šriftus, kad sustiprintumėte svetainės elementus. Be to, nepamirškite šriftų derinti su savo prekės ženklo spalvomis, kad jie atrodytų profesionaliau.

4. Sukurkite logotipą

Profesionaliai atrodyti reiškia sukurti vieningą prekės ženklą, o logotipas yra puikus sprendimas. Naudodami logotipą turėsite prekės ženklą ir kartu sukursite įspūdį savo auditorijai. Jūsų logotipas yra jūsų prekės ženklo persona, todėl pasirūpinkite, kad jis puikiai apibūdintų jūsų mokslo prekės ženklą. Peržiūrėkite šį puikų logotipas iš neurologijos laboratorijos svetainės.

Todėl ištirkite savo verslo šaką ir atitinkamas logotipų tendencijas. Sukurkite logotipą naudodami Logotipų kūrimo platformos pagal jūsų prekės ženklo pavadinimą, piktogramas arba visus juos kartu. Suderinkite jį su savo prekės ženklo spalvomis. Vėliau logotipą atitinkamai patalpinkite svetainėje.

Ilgainiui jūsų logotipas didina prekės ženklo žinomumą ir lojalumą. Jis taip pat suteikia patikimumo, didina prekės ženklo pirmenybę ir gerina klientų ratą.

5. Įkelkite "Favicon

"Favicon" yra maža 16×16 pikselių dydžio piktograma, padedanti geriau atpažinti jūsų svetainę, ypač naudotojams, turintiems daug atidarytų skirtukų. Ji neturi įtakos SEO, tačiau pagerina atpažįstamumą ir padeda atrodyti profesionaliau.

Naršyklės skirtuke šalia jūsų svetainės pavadinimo yra favikona. Ji dažnai primena prekės ženklo logotipą, tačiau yra daug paprastesnio dizaino. Padarykite favikoną naudodami pageidaujamą projektavimo programinę įrangą arba internetinius įrankius. Tada įkelkite ją į svetainę PNG formatu.

Favikonas padeda įsitvirtinti auditorijos sąmonėje ir didinti jūsų prekės ženklo atpažįstamumą. Jie geriau prisimena jūsų prekės ženklą, kai jį mato dar kartą.

6. Padarykite savo svetainę reaguojančią

Profesionaliai atrodanti svetainė turi būti išvaizdi bet kokio dydžio ekrane.

Tai įmanoma padaryti naudojant reaguojantį svetainės šabloną. Jis taip pat vadinamas "mobile-first" metodu, kuris išlaiko svetainės kokybę, remdamasis svetainės tinkleliu, kuris pertvarko turinį pagal ekrano tipą.

Jei naudojate svetainės kūrėją, pasirinkite reaguojantį šabloną ir optimizuokite mediją. Atsižvelkite į mobilųjį maketą ir patikrinkite jo jautrumą naudodami "Google Patogumo mobiliesiems įrenginiams testas.

Prisitaikanti svetainė ne tik pritaikyta skirtingiems įrenginių tipams, bet ir pagerina SEO, nes tai yra reitingavimo veiksnys. Ilgainiui ji pagerina konversijų rodiklį ir padeda išlaikyti nuolatinį augimą.

7. Naudokite vizualinę hierarchiją

Aiški vizualinė hierarchija padeda organizuoti svetainės turinį.

Ji susijusi su funkcionalumu ir leidžia geriau įsisavinti žinutę net ir pirmą kartą apsilankiusiems lankytojams. Praktiškai vizualinė hierarchija pertvarko svetainės elementus pagal jų svarbą.

Vizualinė hierarchija yra susijusi su lankytojų matomo vaizdo valdymu. Todėl pradėkite kurti puslapių struktūrą, kurioje būtų aiškūs svetainės puslapiai ir poskyriai. Svarbiausius puslapius, pvz., tuos, kurie generuoja rinkodaros ar pardavimo rezultatus, išryškinkite naudodami vizualinio dizaino principai.

Priklausomai nuo tikslų, jūsų vizualinė hierarchija padeda sudominti klientus, kad jie jaustųsi įsitraukę. Ji taip pat gali sustiprinti jūsų rinkodaros kampaniją.

8. Supaprastinti navigaciją

Supaprastinta navigacija - tai sklandi kelionė po puslapį, kai reikia atlikti kuo mažiau paspaudimų. Tam reikia žinoti keletą pagrindinių elementų. Kai kurie iš jų yra pagrindiniai navigacijos meniu, kopija ir papildomos funkcijos. Juos optimizavus galima supaprastinti svetainės navigaciją.

Aiškiai nustatykite kiekvieno į svetainę įtraukto elemento tikslą. Atkreipkite dėmesį į puslapių numerius ir ištrinkite nereikalingus. Pašalinkite iškylančiuosius langus, kad neblaškytų dėmesio. Be to, reguliariai stebėti ir koreguoti jūsų svetainės turinį.

Be to, patikrinkite savo analitiką. Jūsų svetainės lankomumas turėtų parodyti, kurie puslapiai ar nuorodos sulaukia daugiausiai dėmesio. mažiausiai apsilankymų. Supaprastindami navigaciją taip pat sutaupysite pinigų ir išteklių.

9. Aiškūs raginimai imtis veiksmų

Kvietimas imtis veiksmų (CTA) svetainėje padeda nukreipti naudotoją į veiksmą, kurį jis turi atlikti. Jis padeda naudotojams rasti tai, ko jie ieško, ir padeda užtikrinti puikią navigaciją bei išlaikyti vidutinį svetainėje praleidžiamą laiką.

Geriausia CTA praktika - svarbiausiuose puslapiuose, pavyzdžiui, pagrindiniame puslapyje, "Apie mus" arba "Susisiekite su mumis", naudokite vieną ar du CTA. Mygtukus aiškiai suderinkite su pardavimo piltuvėliu - žinomumo arba išlaikymo. Nustatykite apčiuopiamą CTA rezultatą, pavyzdžiui, paspaudimų ar konversijų rodiklius.

CTA sukuria geresnį svetainės srautą ir pašalina painiavą. Vis dėlto, padarykite taip, kad intriguojanti kopija kad ji netaptų šlamštu. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, sukurkite natūralų puslapio turinį ir CTA.

10. Naudokite vaizdo įrašus ir kitas žiniasklaidos priemones

Vizualiniai aspektai padeda tobulinti svetainę, nes 50% žmogaus smegenys veikia apdoroti vaizdinę informaciją.. Naudodami vaizdo įrašus, paveikslėlius ar kitokią žiniasklaidą galite gerokai padidinti susidomėjimą.

Norėdami tai padaryti, pradėkite nuo to, kad suprastumėte infografikos ir vizualinio dizaino tendencijos kad geriau atitiktų poreikius. Tada supraskite tikslinės rinkos elgseną.

Tikslus medijos ar vaizdinis turinys padeda pabrėžti jūsų žinutę, tačiau jos pernelyg nepagražinti. Be to, jis skatina ir palaiko klientų įsitraukimą.

11. Suasmeninkite savo svetainės toną ir balsą

Sėkmingos svetainės esminė dalis yra gebėjimas užmegzti ryšį su auditorija. Psichologiškai žmonėms patinka bendravimas su kitais, tai taikoma ir prekių ženklams. Humanizuojant svetainės toną ir balsą, auditorija gali jaustis vertinama.

Norėdami tai padaryti, sukurkite tikrą priežastį ir nustatykite prioritetus savo auditorijai. Įsiklausykite į jų atsiliepimus, pageidavimus ir tai, kaip jie elgiasi jūsų socialinėse platformose. Būkite nuoseklūs pateikdami turinį. Švieskite auditoriją, užuot nuolat pardavinėję savo produktus.

Ilgainiui, žmoniškumo suteikimas jūsų svetainei daugiau žmonių patogiai bendrauja su jūsų prekės ženklu, o tai padeda išlaikyti klientus ir užtikrinti lojalumą prekės ženklui.

12. Paprastas išdėstymas

Paprastas išdėstymas yra geriausias būdas sukurti gerą svetainės srautą ir neužgožti lankytojų. Jei naudojate svetainių kūrėją, rinkitės paprastus ir reaguojančius šablonus. Rinkitės monochromines spalvas, kad atrodytumėte paprasčiau.

Atminkite taisyklę, kad lankytojai turėtų rasti tai, ko ieško, trimis paspaudimais. Tai reiškia, kad reikia kuo labiau sumažinti paspaudimų skaičių, mažinant mygtukų ir puslapių skaičių.

Paprastas svetainės išdėstymas pagerina naudotojo sąsają ir naudotojo patirtį. Jis suteikia profesionalumo ir patikimumo - parodo, kad žinote, ką darote.

13. Naudokite pokalbių botus

Dauguma įmonių ar prekių ženklų turi įdiegtus pokalbių robotus padėti automatizuoti verslo procesus. Pokalbių robotai yra puikus sprendimas, padedantis užtikrinti žvaigždžių aptarnavimą ir verslo mastelio didinimą nepriklausomai nuo pramonės šakos.

Rasti tinkamas pokalbių robotas, susipažinkite su galimybėmis ir pasirinkite tas, kurios tinka jūsų verslui ir biudžetui. Apibrėžkite spręstinas problemas ir nepamirškite humanizuoti pokalbių roboto, kad geriau užmegztumėte ryšį su visuomene - kaip minėta anksčiau.

Pokalbių robotai užtikrina geresnį klientų valdymą - teikia techninę pagalbą, atsako į klausimus ir sprendžia problemas. Taigi, prieš pasirinkdami vieną platformą, apsvarstykite privalumus ir trūkumus.

14. Nebijokite baltosios erdvės

Baltoji erdvė - tai tuščias plotas tarp elementų. Ji padeda atitrūkti nuo teksto ir kitos medijos sienų. Be to, balta erdvė dėl kontrasto traukia akį. Ji taip pat išryškina kitus svetainės elementus ir viską susieja.

Norėdami pridėti baltosios erdvės, pradėkite kreipti dėmesį į rašytinį ir vaizdinį turinį. Pagalvokite apie tarpus tarp eilučių tarp pastraipų, ilgesniems sakiniams naudokite sąrašus ir trumpinkite žodžius.

Geriau sutelkus skaitytojus, jų apsilankymas jūsų svetainėje neliks be rezultatų. Jie eina į jūsų svetainę, kad rastų informacijos arba sužinotų daugiau apie jus, ir jiems nekyla problemų perskaityti jūsų turinį.

15. Padarykite jį patogų SEO

SEO tinklapio pritaikymas sustiprina jo turinį ir bendrą kokybę. SEO-friendly taip pat reiškia, kad ji yra patogi paieškos sistemoms, o tai reiškia, kad jūsų svetainė gali gauti aukštesnes pozicijas puslapiuose ir būti matoma paieškos sistemose.

Be to, jūsų turinys tikslesnis tikslinei auditorijai, nes naudojate atitinkamus raktažodžius ir temas. Iš jo lankytojai ir potencialūs partneriai gali geriau mėgautis jūsų svetaine.

Kadangi yra daug SEO metodų, pabandykite įgyvendinti turinio SEO ir techninis SEO. Turinio SEO optimizuoja turinį, o techninis SEO - svetainės techninius aspektus.

Išvada

Norint, kad svetainė atrodytų profesionaliai, reikia derinti svetainės funkcionalumą ir vizualinį dizainą. Šiame straipsnyje paaiškinta 15 žingsnių, kaip pasiekti, kad jūsų svetainė atrodytų profesionaliai.

Norint pasiekti geresnių rezultatų, raginu juos visus įgyvendinti. Dabar suburkite savo laboratorijos komandą ir įgyvendinkite šią idėją. Sėkmės.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai