Pokud potřebujete vědecké ilustrace, zde je to pravé místo, máme pro vás doslova tisíce vědeckých ilustrací, včetně několika témat z oblasti biologie, věd o živé přírodě, zdravotnictví a medicíny.  

Jedná se o sbírku ilustrací, které si nedávno vyžádali klienti, v tomto případě vše, co se týká portrétu vědce. Skvěle se hodí pro historii vědy a k ilustraci některých objevů, v tomto případě oblasti infektologie a výzkumu koronavirů.

Podívejte se na několik příkladů vědeckých ilustrací, které jsou již k dispozici na webu Mind the Graph. A i když v platformě nenajdete přesně to, co potřebujete, zkuste si předplatit službu vědeckých ilustrací na vyžádání..

Ilustrace laboratorních postupů

Výsev hydrogelu, pipetování, test edému myší tlapky, sestavení ruční destičky, infračervený skener Li-Cor Odissey. Související klíčová slova: laboratoř, věda, pipeta, biologie, test, výzkum, laboratoř, vědecká, lékařská, experiment, chemie, zařízení, zdraví, pipeta, analýza, DNA, lékař, vědec, chemická, medicína, kapalina, modrá, bio, bílá, nemocnice, biotechnologie, rukavice, technologie, profesionální, analýza, vzorek, žena, klinika, kapka, lékárna, krev, pipetování, práce, roztok, student, zkumavka, technik, brýle, genetická, kabát, zdravotní péče, objev, osoba, péče, zavřít
Vědecké ilustrace: Hydrogelový výsev, pipetování, test otoku myší tlapky, sestavení ruční destičky, infračervený skener Li-Cor Odissey

Chci použít lékařské vědecké ilustrace z Mind the Graph. Jak to mohu udělat?

Mind the Graph je online platforma který umožňuje vědcům a učitelům vytvářet vlastní prezentace, dokumenty a grafické abstrakty atraktivním a profesionálním způsobem. Můžete si ji tedy zdarma vyzkoušet a prohlédnout si všechny dostupné vědecké ilustrace.

Čísla můžete také kombinovat s tvary, grafy, textem a nahrávat vlastní obrázky a vytvořit tak celou prezentaci, grafický abstrakt nebo vědeckou infografiku. Můžete být bezplatným uživatelem, jak dlouho chcete, ale budete mít omezené funkce.

Za pár dolarů měsíčně můžete využívat neomezené funkce jako předplatitel. Kromě toho si budete moci vyžádat nové ilustrace bez příplatku. Většina našich ilustrací totiž vzniká na základě žádostí našich předplatitelů.

Mohu tyto ilustrace použít ve svých publikacích?

Ano. Naším cílem je zlepšit komunikaci ve vědě a pomoci vědcům a lékařům sdělovat výsledky srozumitelným a poutavým způsobem. Své výtvory můžete použít ve svých pracích, ve výuce, v knihách, na sociálních sítích a v čemkoli chcete. Pokud jste volným uživatelem, musíte ve své publikaci zachovat vodoznak a pamatovat na citace grafu. Nyní, pokud jste předplatitelem, nás citovat nemusíte (Ale bylo by skvělé, kdybyste to udělali)!

[Cítíte se připraveni začít? Klikněte zde]

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony