Якщо вам потрібні наукові ілюстрації, ми маємо для вас буквально тисячі наукових ілюстрацій, включаючи кілька тем з біології, наук про життя, охорони здоров'я та медицини.  

Це колекція ілюстрацій, які нещодавно замовляли клієнти, в даному випадку все, що пов'язано з портретами вчених. Чудово підходить для історії науки та для ілюстрації певних відкриттів, в даному випадку в галузі інфектології та дослідження коронавірусу.

Перегляньте кілька прикладів наукових ілюстрацій, які вже доступні на Mind the Graph. І навіть якщо ви не знайдете на платформі саме те, що вам потрібно, спробуйте підписатися на послугу наукової ілюстрації на вимогу.

Ілюстрації лабораторних процедур

Посів гідрогелю, піпетування, тест на набряк лапи миші, збірка ручного планшета, інфрачервоний сканер Li-Cor Odissey. Ключові слова: лабораторія, наука, піпетка, біологія, тест, дослідження, лабораторія, науковий, медичний, експеримент, хімія, обладнання, здоров'я, піпетка, аналіз, днк, лікар, науковець, хімічний, медицина, рідина, синій, біо, білий, лікарня, біотехнологія, рукавички, технологія, професійний, аналізувати, зразок, жінка, клініка, крапля, аптека, кров, піпетування, робота, розчин, студент, пробірка, технік, окуляри, генетика, пальто, охорона здоров'я, відкриття, людина, догляд, близько
Наукові ілюстрації: Посів гідрогелю, піпетування, тест на набряк лапи миші, збірка ручної пластини, інфрачервоний сканер Li-Cor Odissey

Я хочу використовувати медичні наукові ілюстрації з Mind the Graph. Як я можу це зробити?

Mind the Graph - це онлайн-платформа який дозволяє науковцям та викладачам створювати власні презентації, статті та графічні реферати у привабливий та професійний спосіб. Отже, ви можете спробувати його безкоштовно і перевірити всі доступні наукові ілюстрації.

Ви також можете комбінувати малюнки з фігурами, діаграмами, текстом і завантажувати власні зображення, щоб створити цілу презентацію, графічний реферат або наукову інфографіку. Ви можете бути вільним користувачем стільки, скільки захочете, але у вас будуть обмежені можливості.

Маючи кілька доларів на місяць, ви можете користуватися необмеженими можливостями як абонент. Крім того, ви зможете замовити нові ілюстрації без додаткових витрат. Насправді, більшість наших ілюстрацій створено на основі запитів від наших підписників.

Чи можу я використовувати ці ілюстрації у своїх публікаціях?

Так. Наша мета - покращити комунікацію в науці та допомогти вченим і лікарям розповідати про свої результати у зрозумілий і привабливий спосіб. Ви можете використовувати свої творіння у своїх роботах, курсах, книгах, соціальних мережах та будь-де. Якщо ви є вільним користувачем, ви повинні зберігати водяний знак і посилатися на графік у своїй публікації. Якщо ви є передплатником, вам не потрібно посилатися на нас (але було б чудово, якби ви це зробили)!

[Відчуваєте, що готові почати? Натисніть тут]

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони