П'ятниця - день, коли ми демонструємо наші нові наукові та медичні ілюстрації, які дозволяють нашим користувачам створювати відзначені нагородами наукові плакати. У нашій бібліотеці вже є понад вісім тисяч ілюстрацій, які доступні всім користувачам, що вміють працювати з графікою (включно з безкоштовними користувачами). За допомогою цих ілюстрацій ви можете створювати графічні реферати, інфографіку, доповіді, плакати, уроки та все, що завгодно. Отже, якщо ви користуєтеся Mind Graph, не забувайте перевіряти новини щотижня в нашому блозі або на платформі. Але якщо ви ніколи не пробували Mind the Graph, ви можете почати зараз безкоштовно.

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

Отже, давайте подивимося нові медичні ілюстрації

Серце людини з перикардом

перикард серця

Людські емоції та симптоми

людські емоції

Автофагія

аутофагія медичні ілюстрації уважно стежте за графіком

Нирки різних видів тварин 

нирка великої рогатої худоби

Шари рогівки та шари плаценти

шари рогівки

Чи можу я використовувати ілюстрації Mind the graph у своїх публікаціях?

Так. Ви можете використовувати Mind the Graph безкоштовно для доступу до тисяч наукових ілюстрацій. Більше того, ви можете користуватися безкоштовним планом стільки, скільки захочете. Але безкоштовний план не має необмежених можливостей, і як безкоштовний користувач ви повинні посилатися на Mind the Graph і зберігати водяний знак. Вам не потрібно цього робити, якщо ви передплатник.

Крім того, більшість наших ілюстрацій базується на запитах від наших підписників. Тож, якщо вам не вистачає якоїсь ілюстрації, ви можете замовити її без додаткових витрат. Дивовижно, чи не так? Преміум-план має необмежені можливості. Тож, якщо ви ще не є підписником, можете почати вже сьогодні:

get_updated

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони