У "The Аннали хірургіїнайбільш цитований хірургічний журнал у світі, тепер працює з візуальними рефератами, щоб зробити наукову інформацію більш доступною!

Дослідники, які вже подали статті до "Анналів хірургії", зможуть збірка візуальні абстракції про свої дослідження та доповнюють попередні опубліковані дослідження.

"Як креативний директор у Аннали хірургіїЯ працював над тим, як краще поширювати результати своїх досліджень.h. Один із підходів полягає у візуальному узагальненні ключових моментів статті у "візуальній анотації". Деякі приклади можна побачити нижче, а також у Твіттері за хештегом #VisualAbstract". Ендрю М. Ібрагім

Біографія доктора Ібрагіма справді цікава, вона пов'язує дизайн і медицину. Нам дуже сподобалося, він дуже надихаючий професіонал! Ви також можете побачити його тут, де він пропонує стипендію на тему дизайну та здоров'я.

Біографія доктора Ібрагіма

Візуальні абстракції

Створити візуальну абстракцію не так вже й складно, якщо у вас є потрібні ресурси, такі як Mind the Graph. Однак, оскільки більшість вчених все ще не вміють створювати візуальну інформацію, журнал надав дивовижну можливість путівник пояснюючи, як створювати візуальні абстракції.

У ньому викладено основні правила щодо того, яку інформацію слід шукати та збирати, щоб побудувати візуальна абстракція. Перевірте деякі з них нижче:

Зосередьтеся на користувацькому досвіді
Завжди пам'ятайте про читача. Якщо ви плануєте комунікацію в соціальних мережах, подумайте, що ваша аудиторія в Твіттері хотіла б знати про це конкретне наукове дослідження. Майте на увазі чіткість мети, розробляючи візуальну анотацію.

Чим складніша стаття, тим більше часу вам слід витратити на звуження ключового повідомлення, яке ви хочете донести. Спростіть, щоб встановити фокус. Так вашій аудиторії буде легше зрозуміти те, що ви хочете донести до неї.

Швидке створення прототипів
Існує безліч способів візуального відображення дослідження. Ми рекомендуємо вам спробувати спочатку на папері або зробити дуже короткі позначки в онлайн-інструменті, якому ви надаєте перевагу. Мені подобається створювати ментальну карту ще до початку роботи, щоб зміст був приблизно організований ще до того, як ви почнете. Організація контенту - це вже перший крок і найскладніша частина, яку часто не беруть до уваги!)

Як каже доктор Ібрагім: "Ваш 1-й, 2-й чи 10-й візуальний реферат не буде найкращим. Ви значно покращите свої результати, швидко пробуючи нові формати і дивлячись на те, що працює! Ітеративне вдосконалення. Замість того, щоб запитувати: "Чи ідеально це?".

Якщо ви все ще сумніваєтеся, попросіть колегу прочитати візуальну анотацію і розповісти вам, про що йдеться в дослідженні. Це буде прониклива бесіда, яку ми називаємо "інтерактивним процесом" візуального дизайну. Ви значно вдосконалите свій дизайн, якщо отримаєте зворотній зв'язок і вивчите інші дизайни.

Вдумлива стриманість
Надавайте пріоритет ключовому повідомленню, а не повноті. Не потрібно подавати всю інформацію одразу, сплануйте покрокову інструкцію для вашого читача. У візуальному резюме має бути лише ключова ідея, решту інформації залиште для інших елементів дослідницької роботи, таких як реферативний розділ та сама робота.

Візуальна анотація повинна надавати читачеві контекст, але якщо вона погано оформлена, то може відволікати від ключового повідомлення. У випадку з візуальними анотаціями, більше не завжди означає краще.

Релевантна креативність
Завжди врівноважуйте креативність дизайну з продуманою стриманістю та чіткістю мети. Не потрібно "здаватися креативним", використовуючи багато ресурсів і вигадливих елементів, таких як 3D-зображення там, де це не потрібно. Зосередьтеся на інформації, яку ви хочете передати на своєму візуальному рефераті. Експерименти "просто для того, щоб відрізнятися" не завжди ефективні. Пам'ятайте, що ілюстрації - це не повідомлення, а медіа. Те ж саме стосується використання кольорів, будьте проникливі, адже кольори - це також інформація.

Ці принципи ґрунтуються на внеску дизайну в створення ефективного візуального повідомлення. Як радить доктор Ібрагім: "Ви захочете скористатися деякими принципами дизайну при створенні вашого візуального реферату". Ви можете переглянути деякі з цих принципів у дії тут у цьому відео про досвід Mind the Graph, що демонструє дизайн візуальної абстракції:

Відео про досвід Mind the Graph

Зробити його візуальним

Нам дуже сподобалася ця сесія посібник для візуальних абстракцій За словами доктора Ібрагіма, саме тут "більшість людей застряє". Це правда, макетування може бути складним для непосвячених, але ми намагаємося надихнути вас кількома шаблонами.

Пошук зображень може бути однією з передбачуваних труднощів. В Інтернеті є безліч банків зображень, деякі з яких можна використовувати безкоштовно. Якщо ви робите візуальні презентації досить часто, ви можете розглянути можливість придбання підписки на
отримати доступ до високоякісних іконок (наприклад, Shutterstock, Getty Images, Noun Project) або скористатися повноцінним інструментом для науковців, таким як Mind the Graph. У деяких випадках вам може знадобитися створити іконку самостійно або співпрацювати з графічним дизайнером, і ми також можемо допомогти вам у цьому. Послуга включена в підписку.

Також переконайтеся, що ваше зображення допускає публікацію з дотриманням авторських прав. Це дуже важливо! Просто тому, що зображення знаходиться в Інтернеті, не означає, що його можна вільно використовувати. Ви ПОВИННІ переконатися, що у вас є дозвіл на використання зображень, щоб уникнути проблем з авторськими правами на ваше візуальне резюме.

За словами доктора Ібрагіма "Цей момент важко переоцінити. Щоб уникнути цієї проблеми, використовують або фільтр авторських прав під час пошуку зображень або підпишіться на банк зображень іконок". Я згоден 100%, і саме тому ми створили Mind the Graph з ліцензією Creative Commons, яка визнає авторство наших клієнтів. Ми вважаємо, що ілюстрації, пропоновані через платформу, є нашими активами, якими ми ділимося з користувачами, але що б вони не створили, це їхнє! Включаючи можливість передачі до таких видавництв, як LWW, Elsevier, Springer Nature та інших, які дозволяють графічні реферати та візуальні анотації.

Таким чином ми визнаємо науковців як творчих особистостей, які створюють зображення в Mind the Graph! Ми хочемо розвивати творчість та розширювати можливості людей. Ми любимо повторювати, що "ми перетворюємо науковців на дизайнерів", і все, що потрібно зробити нашим користувачам - це зберегти водяний знак і цитувати Mind the Graph в газетах, як це вже зробили багато авторів - дивіться приклади опублікованих робіт в Google Scholar.

Візуальні реферати в "Анналах хірургії" Керівництво
Візуальні реферати в "Анналах хірургії" Керівництво

Коротко про головне - Ключові компоненти візуального реферату в "Анналах хірургії

  • Підсумуйте ключове питання, яке вирішуєтьсяЗазвичай це випливає з назви статті або заголовка ключової фігури. Зробіть його коротким і чітким.
  • Підсумок результатів: вам потрібно буде витратити час на обдумування результатів, які ви хочете представити.
  • Автор, цитуваннязавжди вказуйте принаймні ім'я першого автора та рік публікації.
  • Порівняння результатів у різних штатах: коротка фраза, яка чітко формулює результат щодо груп, які порівнюються.
  • Візуальне відображення результатів: Вам потрібен візуальний образ, який відображає результат, який ви описуєте.
  • Дані про результати (одиниці)): Окрім зазначення результату, вам потрібно буде вказати його числове вираження. Не забудьте вказати одиниці виміру.
  • Назва журналуТут ми говорили про візуальні реферати "Анналів хірургії", але багато інших журналів приймають ці елементи, або проникливі наукові діячі також.

Наукові ілюстрації, які точно відображають реальні об'єкти дослідження, дуже важко знайти. Найчастіше нам потрібна допомога дизайнера, щоб отримати потрібні нам ілюстрації. І навіть коли ми їх знаходимо, нам доводиться турбуватися про їхній "візуальний стиль" і питання авторських прав.

Якщо це одна з ваших найбільших проблем при створенні візуального реферату, ви можете просто скористатися ілюстраціями, доступними на платформі Mind the Graph!

Дійсно, журнали починають усвідомлювати важливість візуальної комунікації в науці, і дуже важливо бачити, що такі великі журнали, як Аннали хірургії просуваючи його.

І пам'ятайте, у вас завжди є Mind the Graph, щоб надихнути вас шаблонами або допомогти з дизайном вашого візуального реферату! Спробуйте безкоштовно!

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про те, як отримати графічну анотацію для вашої компанії.
logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони