Jak wiecie, co tydzień dodajemy nowe ilustracje naukowe do naszej biblioteki na Mind the Graph. Obecnie mamy już ponad osiem tysięcy ilustracji. Co więcej, wszystkie są dostępne dla wszystkich użytkowników wykresów. Większość naszych ilustracji jest tworzona na prośbę naszych subskrybentów. Tak więc, jeśli jesteś subskrybentem, możesz prośba o nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze subskrybentem, ale chcesz pokazać swoje wyniki w sposób wizualny, nie trać więcej czasu:

get_updated

Rzuć okiem na naukowe ilustracje tygodnia:

Płyn puchlinowy w jamie otrzewnej

"Moje ilustracje wyglądają świetnie, wielkie dzięki! Czy mogę mieć jeszcze jedną prośbę? Potrzebuję rysunku przedstawiającego gromadzenie się płynu puchlinowego w jamie otrzewnej u pacjentów z chorobami wątroby".

preview_76558

 

Procedura endoskopii

preview_77010

 

Rozsiane/wieloogniskowe zapalenie płuc

"Dziękuję za ilustracje zapalenia płuc, uważam, że są idealne do artykułu, który piszę".

preview_77011

Inkubatory dla noworodków i monitor

"Pracuję na oddziale intensywnej terapii, każda ikona noworodka urodzonego o czasie i przedwcześnie, inkubatory, monitory byłyby mile widziane".

preview_77013

Lekarze

preview_77014

Czarna dziura

preview_77015

 

Jeśli chcesz korzystać z tych ilustracji i mieć dostęp do naszej biblioteki z tysiącami ilustracji, załóż konto na Mind the Graph. Oferujemy darmowy plan, więc możesz zacząć już dziś, aby tworzyć lepsze abstrakcje graficzne:

preview_250

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony