Як ви знаєте, щотижня ми додаємо нові наукові ілюстрації до нашої бібліотеки на Mind the Graph. Зараз у нас вже більше восьми тисяч ілюстрацій. Більше того, всі вони доступні для всіх користувачів графіки. Більшість ілюстрацій ми робимо на замовлення наших передплатників. Отже, якщо ви є передплатником, ви можете запросити нові ілюстрації без жодних додаткових витрат. Однак, якщо ви ще не є підписником, але хочете показати свої результати наочно, не витрачайте більше часу:

get_updated

Погляньте на наукові ілюстрації тижня:

Асцитична рідина в очеревинній порожнині

"Мої ілюстрації виглядають чудово, дуже дякую! Чи можу я зробити ще одне прохання? Мені потрібен малюнок, що показує накопичення асцитичної рідини в очеревинній порожнині у пацієнтів із захворюваннями печінки".

preview_76558

 

Процедура ендоскопії

preview_77010

 

Дисемінована/мультифокальна пневмонія

"Дякую за ілюстрації про пневмонію, вони ідеально підходять для статті, яку я пишу".

preview_77011

Інкубатори для новонароджених та монітор

"Я працюю у відділенні інтенсивної терапії, буду вдячна за будь-яку ікону доношеної та недоношеної дитини, інкубатори, монітори"

preview_77013

Лікарі

preview_77014

Чорна діра

preview_77015

 

Якщо ви хочете використовувати ці ілюстрації та мати доступ до нашої бібліотеки з тисячами ілюстрацій, створіть свій обліковий запис на Mind the Graph. Ми пропонуємо безкоштовний план, щоб ви могли почати створювати кращі графічні реферати вже сьогодні:

preview_250

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони