Привіт, настав час показати нову Mind the Graph науковий ілюстрації. У нашій бібліотеці вже є понад вісім тисяч ілюстрацій, і всі вони доступні для всіх охочих графік користувачів (включно з безкоштовними). Тож, якщо ви користувач Mind the Graph, не забувайте перевіряти новини щотижня в нашому блозі або на платформі.

Однак, якщо ви ще не користуєтеся графіками, ви можете почати зараз безкоштовно, щоб отримати доступ до тисяч медичний і наукові ілюстрації. Більше того, ви можете користуватися безкоштовним тарифним планом стільки, скільки захочете.

start_now

Але якщо ви вже використовуєте mind the graph, саме час ознайомитися з новими науковими ілюстраціями:

 

Рак спинного мозку щурів

спинний рак щурів

Лабораторне та медичне обладнання

preview_99322

Хірургія миші

хірургія миші

Caenorhabditis elegans життєвий цикл

preview_99327

Хімічна структури

preview_99326

Білок Складання

згортання білка

Оксамитова трава

ботаніка_оксамитова_трава

Ці та інші тисячі ілюстрацій доступні на Mind the Graph, щоб ви могли їх створювати графічний реферати, інфографіку, доповіді, плакати, заняття та все, що завгодно.

Мені потрібні різні наукові ілюстрації. Що мені робити?

Ви можете переглянути всі ілюстрації та шаблони, доступні на нашому сайті. Навіть маючи всі ці ілюстрації, цілком можливо, що ви все одно не знайдете ту, яка вам потрібна. В основному, якщо ви працюєте над новим експериментом або лікуванням. Але не хвилюйтеся. Якщо ви є підписником, ви можете запросити його без додаткової оплати.

Однак, якщо ви ще не є передплатником, ви можете оновити підписку зараз, щоб насолоджуватися всі переваги преміум-аккаунта.

Отже, якщо вам потрібна конкретна ілюстрація, яку ви не знайшли на Mind the Graph, або ви хочете отримати всі можливості безлімітного тарифного плану, настав час оновити його:

get_updated

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони