Merhaba, yeni Mind the Graph bilimsel illüstrasyonlarını göstermenin zamanı geldi. Kütüphanemizde halihazırda sekiz binden fazla illüstrasyon var ve hepsi tüm mind the graph kullanıcılarının (ücretsiz kullanıcılar dahil) kullanımına açık. Eğer bir mind the graph kullanıcısıysanız, her hafta blogumuzdaki veya platformumuzdaki haberleri kontrol etmeyi unutmayın.

Ancak, henüz bir Mind the Graph kullanıcısı değilseniz, binlerce tıbbi ve bilimsel resme erişmek için şimdi ücretsiz olarak başlayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz planı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

start_now

Ancak, grafiği zaten kullanıyorsanız, yeni bilimsel illüstrasyonlara göz atmanın zamanı geldi:

 

Sıçan dorsal kanseri

sıçan dorsal kanseri

Laboratuvar ve tıbbi ekipmanlar

preview_99322

Fare Cerrahisi

fare cerrahi̇si̇

Caenorhabditis elegans yaşam döngüsü

preview_99327

Kimyasal yapılar

preview_99326

Protein Katlanması

protein katlanması

Kadife çimen

botany_velvet_grass

Bu illüstrasyonlar ve diğer binlercesi, grafik özetler, infografikler, makaleler, posterler, sınıflar ve istediğiniz her şeyi oluşturmanız için Mind the Graph'de mevcuttur.

Farklı bilimsel çizimlere ihtiyacım var. Ne yapmalıyım?

Web sitemizde mevcut olan tüm illüstrasyon ve şablonları görebilirsiniz. Tüm bu illüstrasyonlar mevcut olsa bile, ihtiyacınız olanı bulamamanız mümkündür. Özellikle de yeni bir deney ya da tedavi üzerinde çalışıyorsanız. Ama endişelenmeyin. Eğer bir aboneyseniz, hiçbir ek ücret ödemeden talep edebilirsiniz.

Ancak, henüz abone değilseniz, keyfini çıkarmak için şimdi yükseltebilirsiniz premium hesabın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dolayısıyla, Mind the Graph'de bulamadığınız belirli bir örnek istiyorsanız veya sınırsız bir planın tüm özelliklerini istiyorsanız, yükseltme zamanı gelmiştir:

get_updated

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar