Olá! Teraz jest szósty piątek. Zanim opowiemy o oczekiwaniach na koniec semestru, chciałbym zaprezentować nowe ilustracje, które dodaliśmy do Mind the Graph w tym semestrze. Rozwijaj naszą bibliotekę ilustracji medycznych, zawierającą wiele ilustracji kardiologicznych. Obecnie dysponujemy ogromną biblioteką zawierającą ponad milion ilustracji naukowych. Są to najnowsze aplikacje, ale wszystkie można znaleźć na naszej platformie.

Comece agora

Nowe ilustracje w kardiologii

Infekcje i uszkodzenia

Te ilustracje przedstawiające bakterie i wirusy w układzie krążenia służą do wyjaśnienia tego zjawiska:

blood_sepse_scientifc_illustrations

Estrutura da artéria i miażdżyca tętnic 

Miażdżyca tętnic jest chorobą, w wyniku której wnętrze tętnicy ulega uszkodzeniu ze względu na obecność płytki. W ciężkich przypadkach może prowadzić do choroby wieńcowej, incydentu naczyniowo-mózgowego, choroby tętnic obwodowych lub problemów z nerkami, w zależności od tego, które tętnice są dotknięte.

Dodaliśmy ilustracje tętniaków, stanów początkowych miażdżycy i stanów ciężkich, aby można było je łączyć w celu zobrazowania postępu choroby.

artéria_científica_ilustrações

Moléculas de ácidos graxos

Ponadto można znaleźć ilustracje cząsteczek kwasów tłuszczowych, aby wyjaśnić różnicę między kwasami tłuszczowymi nasyconymi i nienasyconymi a zawartością miejsc w artykułach.

fat_acid_scientifc_illustrations

Kobiety otyłe i otyłe w ciąży

Poznaj nowe ilustracje przedstawiające kobiety w ciąży:

oesidade_mulher_científica_ilustrações

Czy mogę użyć tych ilustracji w swoich publikacjach?

SIM! Stworzyliśmy Mind the Graph, aby zwiększyć możliwości naukowców i poprawić komunikację w środowisku. Swoje kreacje możesz wykorzystać w swoich pracach, artykułach, książkach, na portalach społecznościowych i jak tylko chcesz. Jeśli jesteś darmowym użytkownikiem, musisz zachować znak wodny i umieścić grafikę w swojej publikacji. W tej chwili, jeśli jesteś asynchroniczny, nie musisz tego robić (ale warto, jeśli to zrobisz)! Możesz pozostać darmowym użytkownikiem przez określony czas.

No entanto, se você quiser  dostęp do wszystkich zasobów  można aktualizować do nieograniczonej liczby.

dbałość o grafikę i ilustracje naukowe

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony