Iš įvairių biologijos krypčių medžiagų apykaita yra labai svarbi norint suprasti gyvybės procesus. Gyvosios sistemos, norėdamos tęsti savo egzistavimą žemėje, paprastai vadovaujasi tokiais paprastais principais kaip skaidymas, sintezė ir replikacija. Tiek #prokariotuose, tiek #eukariotuose medžiagų apykaitos procesai yra ląstelinių procesų degalų gamybos šaltinis. 

Šis specialus straipsnis skirtas mūsų mokytojams, kurie padeda mums geriau suprasti šią temą, ir drąsiems mokslininkams, bandantiems atrasti naujus kelius į geresnį pasaulį. Kai mokytojo išmintis susilieja su naujausiomis iliustravimo technologijomis, gimsta magija. Ketindami palengvinti komunikaciją apie mokslą, pateikiame jums gyvybės sudedamųjų dalių iliustracijas MTG platformoje. 

Specialiai dėstytojams, mokytojams, mokslo komunikacijos specialistams, profesoriams ir mokslininkams "Mind The Graph" radome būdą, kaip palengvinti sudėtingų medžiagų apykaitos principų perteikimą studentams, žurnalams ir bendruomenei. 

Pagrindinių struktūrų paaiškinimas su išsamiomis molekulinėmis diagramomis

Mokymas ir mokymasis tampa lengvesnis, kai mokiniai gali dalyvauti procese vizualizuodami turinį arba atlikdami eksperimentus. Molekulių ir cheminių virsmų vizualizavimas yra labai svarbi medžiagų apykaitos #kelių dalis. Mind the graph pateikia visą biblioteką pagrindinių cheminių molekulių, funkcinių grupių ir biologiškai svarbių molekulių iliustracijų.

Specialiai mokslinių tyrimų interesams, Be angliavandenių ir baltymų DNR pagrindu sukurtų iliustracijų, galime sukurti iliustracijų banką jūsų naujai pasiūlytam ar išaiškintam keliui. MTG yra jūsų partneris kuriant grafines santraukas su išsamiais struktūriniais komponentais, kad jūsų straipsnis žurnale būtų greičiau priimtas. 

Konstrukcijų atgaivinimas

Mūsų dizainerių parengti atomai ir molekulės atgyja, kai naudojate platformą mokiniams mokyti. Įsigiję institucinę prenumeratą galėsite dalytis ta pačia platforma su mokiniais ir greitai bei smagiai atlikti sudėtingas užduotis. MTG platformoje pateikiamos išsamios identifikuojamos kiekvieno iliustratoriaus sukurto dizaino žymos. Tai lemia aktyvų mokinių mokymąsi, kad jie galėtų pasirinkti teisingą molekulę ir užbaigti kelią!

Visos dizainerių parengtos iliustracijos yra keičiamo dydžio. Tai suteikia jums pranašumą prieš kitas platformas, nes galite keisti pamokoje norimo pabrėžti komponento ar struktūros mastelį. MTG suteikia pranašumą keliose vietose keisti spalvas skirtingiems komponentams keliais būdais. Peržiūrėkite toliau pateiktą aminorūgšties pavyzdį ir pridėkite savo spalvų, kad mokiniai su savimi pasiimtų didžiąją dalį jūsų supratimo. Galite atspausdinti aminorūgštis ir paprašyti, kad jie nuspalvintų funkcines grupes, o peptidinių ryšių sudarymas taps aiškus, kai jie tai nuspalvins. 

Reakcijos yra įdomios, kai žinai tinkamą triuką!

Aprašyti tokius virsmus kaip gliukozės virtimas gliukozės 6 fosfatu glikolizės metu mokytojui yra sudėtinga. Pasistenkite, kad tai būtų įdomu, į pristatymą įtraukdami vaizdinę medžiagą. MTG padeda gauti įvairių biologiškai svarbių molekulių ir aktyvių funkcinių grupių iliustracijų, kad užpildytumėte mokymosi spragą. Pradėkite tyrinėti MTG internetinę platformą tuoj pat! Susisiekite su mūsų ekspertais, kad palengvintumėte savo mokymo krūvį. Dabar galite pasirūpinti aiškinamąja dalimi ir leisti, kad likusį darbą už jus atliktų vaizdinė prezentacija. 

Paprašykite mūsų parengti interaktyvius plakatus apie medžiagų apykaitos kelius 

MTG padės jums organizuoti pamokų informacijos srautą. Kreipkitės į mus, kad sukurtume jums pritaikytas iliustracijas, plakatus ir pristatymus sudėtingoms temoms. Leiskite mums padėti jums suteikti spalvas molekulėms! Susisiekite su mumis naudodamiesi užklausos forma ir siekite tapti kūrybiškiausiu mokytoju ir dėstytoju universitete! Leiskite mums susisiekti

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai