Klientų sėkmės istorijos visada yra puikios. Tai suteikia mums, kaip pirmaujančiai infografikos kūrėjas, didelis džiaugsmas matyti, kad mūsų klientai pasiekia puikių rezultatų naudodamiesi mūsų produktais ir paslaugomis.

O jei jie maloniai sutiko pasidalyti savo patirtimi su mumis, mes su džiaugsmu pasidalinsime ja su visais!

Šiandien norime pasidalyti puikia istorija.

Ši istorija skirta vienam iš mūsų klientų, bendrovei AAHKS.

AAHKS tai komitetas, kurį sudaro 4000 chirurgų ir kitų klubo ir kelio sąnarių sveikatos priežiūros specialistų. Apie jų nuostabų darbą plačiau papasakosime tolesniame skyriuje.

Susisiekėme su jais, kad pasidalytų savo patirtimi, ir jie maloniai sutiko skirti šiek tiek laiko ir atsakyti į mūsų klausimus.

Šiame tinklaraštyje ketinu papasakoti apie tai, kuo jie su mumis dalijasi, kad jūs suprastumėte, kaip mes galime padėti ir jūsų verslui.

Pagrindinis mūsų bendravimas su AAHKS yra su Dr. Jaime Bellany, Ortopedas.

Dėl šio atsiliepimo kalbėjomės su Denise Smith Rodd, vyresnysis komunikacijos specialistas.

Dabar pradėkime.

Trumpai apie AAHKS

1991 m. įkurtos Amerikos klubo ir kelio sąnario chirurgų asociacijos (AAHKS) misija - gerinti klubo ir kelio sąnario pacientų priežiūrą per švietimą, propagavimą ir mokslinius tyrimus.

Jie yra įsipareigoję laikytis savo pagrindinių vertybių: įtraukties, savanorystės, mokymosi visą gyvenimą, sąžiningumo, iniciatyvumo, profesionalumo ir humaniškumo. AAHKS nariais yra daugiau kaip 4000 chirurgų ir kitų klubo ir kelio sąnario sveikatos priežiūros specialistų.

Daugiau informacijos apie direktorių valdybą, tarybas ir komitetus, strateginį planą ir įstatus galite rasti šiame puslapyje.

AAHKS pasirašė planą: 

AAHKS yra "ProTeams"' abonentas.

Kitos paslaugos, kuriomis jie naudojosi: 

Per mėnesį jie paprastai užsako 50 iliustracijų.

jų skaitmeninės savybės: 

Interneto svetainė - www.AAHKS.org

Twitter - @AAHKS, @ArthroToday, ir @JArthroplasty

"LinkedIn" įmonės puslapis

Štai ką aptarėme su AAHKS:

K: Kaip apibūdintumėte (galbūt labai trumpai) šiandien AAHKS teikiamas paslaugas?

1991 m. įkurtos Amerikos klubo ir kelio sąnario chirurgų asociacijos (AAHKS) misija - gerinti klubo ir kelio sąnario pacientų priežiūrą per švietimą, propagavimą ir mokslinius tyrimus. Esame įsipareigoję laikytis savo pagrindinių vertybių: įtraukties, savanorystės, mokymosi visą gyvenimą, sąžiningumo, iniciatyvumo, profesionalumo ir humaniškumo. AAHKS nariais yra daugiau kaip 4000 chirurgų ir kitų klubo ir kelio sąnario sveikatos priežiūros specialistų visame pasaulyje.

K: Kodėl kreipėtės į Mind the Graph?

Peržiūrėjus kelias skirtingas grafikos svetaines, paaiškėjo, kad Mind the Graph yra geriausias variantas mūsų žurnalams.

K: Kokiomis paslaugomis šiandien dažniausiai naudojatės (ir kodėl)?

"Mind the Graph" paslaugą naudojame beveik vien tik vaizdinėms santraukoms kurti. Šios vaizdinės santraukos padėjo mūsų žurnalams apibendrinti pagrindinius mūsų žurnaluose paskelbtų mokslinių tyrimų aspektus, o mūsų auditorijai taip pat pateikė lengvai suprantamų su tema susijusių grafinių vaizdų. Taip pat labai džiaugiamės daugeliu grafikos darbų, kuriuos paprašėme Mind the Graph sukurti ir kurie padėjo mums sukurti mūsų specialybei pritaikytą turinį. Šios vaizdinės santraukos padėjo mums išplėsti savo auditoriją ir toliau ieškoti naujų būdų dalytis puikiu mūsų žurnaluose skelbiamu turiniu.

K: Kokia yra geriausia šios patirties dalis?

Geriausia mūsų patirtis su "Mind the Graph" yra jų teikiamos paslaugos. Jie laiku atsako į užklausas. Jei reikia pakoreguoti pasirinktinę grafiką, jie tai padaro greitai ir pagal mūsų pageidavimus.

Denise Smith Rodd

Vyresnysis komunikacijos specialistas

Amerikos klubo ir kelio sąnario chirurgų asociacija

9400 W. Higgins Rd., Suite 230

Rosemontas, Ilinojus, JAV 60018-4976

www.AAHKS.org 

Kai kurios Mind the Graph iliustracijos AAHKS

Remdamiesi jų reikalavimais ir tikslais, sukūrėme nuostabius vaizdus, kuriuos pateikėme AAHKS.

Apibendrinti!

Mums be galo malonu žinoti, kad mūsų darbas padeda AAHKS tobulinti žurnalus ir kūrybinį vystymąsi. Visada buvo malonu dirbti su jų komanda. 

Patikrinkite, ar kuris nors iš mūsų šablonai gali padėti jūsų žurnalams ir straipsniams efektyviai pateikti informaciją.

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų planai, galite peržiūrėti mūsų kainodaros puslapį. 

Jei norite sužinoti, kaip Mind the Graph gali padėti jums su kūrybine pagalba, susisiekite su mumis dar šiandien!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai