Historie sukcesu klientów są zawsze świetne. Daje nam to, jako wiodącemu kreator infografikZ wielką radością obserwujemy, jak nasi klienci osiągają znakomite wyniki dzięki naszym produktom i usługom.

A jeśli są na tyle uprzejmi, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, z przyjemnością podzielimy się nimi ze wszystkimi!

Dziś chcemy podzielić się wspaniałą historią.

Historia dotyczy jednego z naszych klientów, AAHKS.

AAHKS to komitet złożony z 4000 chirurgów i innych pracowników służby zdrowia zajmujących się stawami biodrowymi i kolanowymi. Więcej o ich wspaniałej pracy opowiemy w poniższej sekcji.

Skontaktowaliśmy się z nimi, aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami, a oni byli bardzo mili i poświęcili trochę czasu ze swoich napiętych harmonogramów, aby odpowiedzieć na nasze pytania.

Na tym blogu zamierzam opowiedzieć o tym, czym mogą się z nami podzielić, abyś mógł zrozumieć, w jaki sposób możemy pomóc również Twoim firmom.

Naszą główną komunikacją z AAHKS jest Dr Jaime Bellanyortopeda.

Na potrzeby tej opinii porozmawialiśmy z Denise Smith Rodd, starszy specjalista ds. komunikacji.

A teraz zaczynajmy.

Krótka informacja o AAHKS

Misją Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Stawu Biodrowego i Kolanowego (AAHKS), założonego w 1991 roku, jest rozwój opieki nad pacjentami z chorobami stawu biodrowego i kolanowego poprzez edukację, rzecznictwo i badania.

AAHKS wyznaje podstawowe wartości, takie jak integracja, wolontariat, uczenie się przez całe życie, uczciwość, proaktywność, profesjonalizm i humanitaryzm. AAHKS zrzesza ponad 4000 chirurgów i innych pracowników służby zdrowia zajmujących się stawami biodrowymi i kolanowymi.

Więcej informacji o zarządzie, radach i komitetach, planie strategicznym i regulaminie można znaleźć na stronie ta strona.

Plan, do którego przystąpił AAHKS: 

AAHKS to ProTeams' subskrybent.

Inne usługi, z których korzystali: 

Zazwyczaj zamawiają 50 ilustracji w miesiącu.

Ich właściwości cyfrowe: 

Strona internetowa - www.AAHKS.org

Twitter - @AAHKS, @ArthroTodayoraz @JArthroplasty

Strona firmowa LinkedIn

Oto, o czym rozmawialiśmy z AAHKS:

P: Jak opisałbyś (może bardzo krótko) usługi świadczone obecnie przez AAHKS?

Misją Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Stawu Biodrowego i Kolanowego (AAHKS), założonego w 1991 roku, jest rozwój opieki nad pacjentami z chorobami stawu biodrowego i kolanowego poprzez edukację, rzecznictwo i badania. Jesteśmy zaangażowani w nasze podstawowe wartości, takie jak integracja, wolontariat, uczenie się przez całe życie, uczciwość, proaktywność, profesjonalizm i humanitaryzm. AAHKS zrzesza ponad 4000 chirurgów i innych pracowników służby zdrowia zajmujących się stawami biodrowymi i kolanowymi na całym świecie.

P: Dlaczego skontaktowałeś się z Mind the Graph?

Po zapoznaniu się z kilkoma różnymi witrynami graficznymi, Mind the Graph okazał się najlepszą opcją dla naszych czasopism.

P: Z jakich usług korzystasz obecnie najczęściej (i dlaczego)?

Korzystamy z usługi Mind the Graph niemal wyłącznie do opracowywania abstraktów wizualnych. Te wizualne streszczenia pomogły naszym czasopismom podsumować kluczowe punkty badań opublikowanych w naszych czasopismach, a także zapewniły naszym odbiorcom łatwą do zrozumienia grafikę dotyczącą tematu. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z wielu grafik, o których stworzenie poprosiliśmy Mind the Graph, a które pomogły nam w tworzeniu treści dostosowanych do naszej specjalizacji. Te wizualne streszczenia pomogły nam poszerzyć grono odbiorców i nadal znajdować nowe sposoby dzielenia się wspaniałymi treściami publikowanymi w naszych czasopismach.

P: Co jest dla ciebie najlepsze w tym doświadczeniu?

Najlepszą częścią naszego doświadczenia z Mind the Graph jest świadczona przez nich usługa. Odpowiadają na zapytania w odpowiednim czasie. Jeśli niestandardowa grafika wymaga dostosowania, robią to szybko i zgodnie z naszymi upodobaniami.

Denise Smith Rodd

Starszy specjalista ds. komunikacji

Amerykańskie Stowarzyszenie Chirurgów Stawu Biodrowego i Kolanowego

9400 W. Higgins Rd., Suite 230

Rosemont, Illinois, USA 60018-4976

www.AAHKS.org 

Niektóre ilustracje Mind the Graph dla AAHKS

W oparciu o ich wymagania i cele, są to niesamowite wizualizacje, które stworzyliśmy dla AAHKS.

Podsumowanie!

Największą przyjemność sprawia nam świadomość, że nasza praca pomaga AAHKS w rozwoju czasopism i kreatywności. Praca z ich zespołem zawsze była przyjemnością. 

Sprawdź, czy którykolwiek z nasze szablony może pomóc czasopismom i gazetom w skutecznym prezentowaniu informacji.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym plany, możesz sprawdzić naszą stronę z cenami. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób Mind the Graph może Ci pomóc, skontaktuj się z nami już dziś!

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony