Vědecká prezentace je ve vědě nejběžnějším způsobem, jak ukázat naše objevy. Také pro profesory a postgraduální studenty může být schopnost sestavit dobrou prezentaci klíčem k úspěchu či neúspěchu ve třídě plné lidí.

Upoutat pozornost posluchačů a zároveň se snažit předat důležité informace není o nic snazší. Hledání nových a kreativních způsobů prezentace je tedy jedinou možností, kterou vědci mají.vědecká prezentaceHodil první kamenem, kdo se nikdy nevzdal a předvedl nejubožejší prezentaci, jaká kdy byla v dějinách lidstva k vidění. Není to žádná ostuda: vědci jsou skvělí v provádění výzkumu, ale prezentace často nejsou tak snadné. Zde jsou hlavní problémy, se kterými se vědci potýkají, když se snaží sestavit prezentaci:

  • Nemůžete najít potřebné vědecké ilustrace
  • Neumíte uspořádat všechny informace, které máte, do logické linie myšlení.
  • Nemáte ponětí o designu nebo dokonce o sladění barev
  • Máte málo času na to, abyste vše stihli.

Cítíme vaši bolest. Ne vše je však ztraceno. Nevěříte mi? Podívejte se na úžasnou vědeckou prezentaci, kterou jeden z našich uživatelů vytvořil pomocí Mind the Graph!

Jmenuje se Prof. Dr. Eduardo Luiz Moreira a pracuje v Laboratoři neurověd a chování na Universidade Federal de Santa Catarina v Brazílii. Eduardo využil svou kreativitu a naše šablony, aby vyhovovaly jeho potřebám a vytvořil neuvěřitelnou prezentaci.

vědecká prezentace
Prof. Dr. Eduardo Luiz Moreira
vědecká prezentace
Prof. Dr. Eduardo Luiz Moreira

Naše šablony jsou 100% upravitelné a můžete do nich přidat nebo odstranit libovolné ilustrace a vytvořit tak dokonalý snímek.

 

vědecká prezentace
Prof. Dr. Eduardo Luiz Moreira
vědecká prezentace
Prof. Dr. Eduardo Luiz Moreira

Toto je pouze několik příkladů šablon, které máme k dispozici. Pokud máte nějaké nápady na nové šablony, které byste rádi viděli na naší platformě, stačí nás kontaktovat!

Cítíte se připraveni na další vědeckou prezentaci na Mind the Graph? Pak už neztrácejte čas a začít!

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony