Пандемія COVID-19 - це не просто тема для розмов у місті сьогодні, це тема для розмов у світі, і так буде ще довго.

Пандемія стала найбільш значущою та впливовою подією нашого покоління. Тож, що може бути більш актуальною темою для вашої наукової роботи?

Незважаючи на те, що на тему COVID-19 опубліковано тисячі наукових праць, є ще багато питань, які потрібно обговорити і про які варто поговорити.

Будь-яка наукова робота, опублікована на цю тему, є чудовим вибором, оскільки вона є актуальною, цікавою та вічнозеленою. Крім того, вашою науковою роботою про COVID-19 будуть ділитися і про неї багато говорити.

Ще одна чудова річ у виборі цієї теми полягає в тому, що тепер у вас є багато підтверджуючих документів, на які ви можете посилатися. І, найголовніше, якщо ваша робота може якимось чином сприяти загальному благу, то ніщо не може з цим зрівнятися.

Але велике заперечення, з яким ви зараз можете зіткнутися, - це чутливість, яка панує навколо цієї теми.

Якщо ви не зробите все належним чином, ваша наукова робота може бути сприйнята в негативному світлі, чого ви точно не хочете.

Отже, давайте розглянемо деякі речі, про які ви повинні пам'ятати, працюючи над своєю дослідницькою роботою про COVID-19.

Враховуючи ці поради, ви будете більш впевненими у своїй темі і зможете донести своє повідомлення набагато краще.

Про що слід пам'ятати під час написання наукової роботи про COVID 19 - Блог Mind the Graph

1. Знати свою аудиторію

Знання своєї аудиторії - це перший, найважливіший крок у роботі над науковою роботою. Без розуміння аудиторії ваша робота не зачепить читача і не викличе у нього потрібних почуттів. 

Або, що ще гірше, ваша стаття може донести неправильне повідомлення. Щось, чого ви не хочете для такої делікатної теми. 

Отже, почніть з розуміння того, хто буде основною аудиторією вашої роботи. Чи адресована вона науковцям, викладачам, генеральним директорам або раді директорів? 

Ви пишете цю дослідницьку роботу про COVID-19, щоб отримати кращу оцінку? Чи для того, щоб запропонувати рішення для фармацевтичної організації?

Якою б не була ваша основна аудиторія, тон і зміст вашої роботи будуть абсолютно різними. Кожна частина вашої дослідницької роботи є надзвичайно важливою, і перший крок до її правильного написання - це знання вашої аудиторії.

Залежно від типу аудиторії, ви отримаєте уявлення про те, що потрібно додати до вашого дослідження про COVID-19, щоб воно звучало найбільш раціонально для читачів. Якщо ви правильно виконаєте цей крок, то маєте всі шанси написати якісну дослідницьку роботу.

Починати роботу з плану також надзвичайно важливо. Після того, як ви визначилися з типом аудиторії та приблизним змістом вашої доповіді, зробіть чернетку і кристально чистий план.

Витратьте час на обмірковування плану, оскільки він стане відправною точкою для всього процесу написання. 

Початок роботи з планом допоможе вам зберегти фокус і послідовність протягом усього процесу написання, коли ви будете охоплювати всі необхідні теми.

2. Говорити візуально

Додавання візуальних елементів до вашої дослідницької роботи про COVID-19 може змінити світ на краще. Чому? Тому що візуальна презентація має набагато більший вплив на аудиторію, ніж пояснення тих самих тез за допомогою тексту.

Ваша наукова робота не обов'язково має бути нудною стіною тексту. Ви також можете пояснити складні концепції, висновки та положення за допомогою різних видів візуального контенту. 

Графіки

Додавання графіків і діаграм до документа є обов'язковою умовою для створення ефективної наукової роботи. Отже, ви можете створити графік онлайн і додати його до своєї наукової роботи. Це може миттєво зробити вашу роботу більш цікавою для читання. 

Крім того, ваші тези та висновки будуть краще донесені до читачів, що, зрештою, і є метою будь-якої наукової роботи. Ви можете використовувати науковий графічний редактор щоб легко створювати графіки.

Створюйте вражаючі наукові графіки за лічені хвилини за допомогою Mind the Graph

Значки

Використання піктограм також може бути надзвичайно корисним для краще ілюструвати свої тези. Іконки цікаві і додають таку необхідну перерву до великих стін тексту. Ви можете використовувати іконки для створення цікавих ілюстрацій і додавати їх до ваших візуальних матеріалів.

Інфографіка

Інфографіка - це найкраща форма візуального контенту, яка може повністю перетворити вашу дослідницьку роботу, особливо на таку тему, як COVID-19.

Пам'ятаєте всі ті інфографіки, якими ділилися, коли ми вперше почули про коронавірус? 

Це тому, що за допомогою інфографіки навіть неспеціаліст може легко зрозуміти складні поняття. Це може бути надзвичайно корисно, особливо для таких тем, як COVID-19, де поширення інформації є дуже важливим. 

Перше, що спадає вам на думку, коли ви думаєте про інфографіку, - це дорогі графічні дизайнери. Але не хвилюйтеся, ви можете чудово обійтися без них. 

Простий у використанні генератор інфографіки та наукових графіків, такий як Mind the Graph, допоможе вам створювати графічні анотації та інфографіку з абсолютною легкістю. Це дасть простір для вашої творчості, і ваша наукова робота перетвориться на щось набагато цінніше і доступніше.

Ось кілька прикладів візуального контенту, який ви можете включити у свою дослідницьку роботу про COVID-19:

Ви можете використовувати редагований шаблон інфографіки на кшталт наведеного нижче, щоб легко створювати ілюстрації та інфографіку про COVID-19 для своєї дослідницької роботи. Ви можете просто відредагувати шаблон за допомогою перетягування, щоб додати іконки на свій вибір, які найкраще доповнять вашу дослідницьку роботу.

Mind the Graph Infogrpahic шаблон
Mind the Graph Інфографічний шаблон для пневмонії

Навіть складні наукові висновки можна проілюструвати за допомогою такої інфографіки. Ви також можете створити графік онлайн, наприклад, такий, як наведений нижче:

3. Будьте розумні з тим, що пишете

Оскільки COVID-19 є дуже чутливою темою для написання, ви повинні бути розумними щодо того, що ви пишете. Ви повинні бути емпатичними та враховувати емоції людей.

Це часи випробувань. Багато хто втратив своїх близьких і засоби до існування. Тому додавати нетактовні висловлювання, які можуть зачепити емоції читачів, - не наймудріший вчинок.

Також дуже важливо правильно подавати факти. Це, знову ж таки, повертає нас до того, що ви обираєте дуже делікатну тему для написання. Не всі сприймуть вашу роботу з дрібкою солі. Тому будьте 100% впевнені в тому, що ваші факти є правильними.

Все повертається до хорошого дослідження. Ще до того, як ви почнете писати, чітко уявіть собі, що саме ви хочете включити у свою дослідницьку роботу про COVID-19.

Навіть невеликий шматочок некоректної або нетактовної інформації може представити вашу роботу в неправильному світлі.

Також намагайтеся не ставити відкритих запитань. Ваша дослідницька робота потребує висновку. Тому починайте писати дослідницьку роботу, маючи на увазі чіткий і ясний висновок. Під час написання роботи дотримуйтесь правильної структури з чітким висновком на увазі.

Ще одна річ, про яку слід пам'ятати, - це завершення вашої роботи на позитивній ноті. Це може бути як текстове, так і фактичне або візуальне завершення. Без цього ваша робота не буде виглядати авторитетною.

4. Додавання географічних даних

Ви знаєте, що різні регіони світу мають різний рівень наслідків спалаху COVID-19. Пандемія по-різному вплинула на різні регіони. 

Отже, вам слід розглянути можливість додавання відповідної інформації та висновків до вашої дослідницької роботи про COVID-19. Ви можете зробити це, провівши достатнє дослідження результатів для різних географічних регіонів.

Коли ви додасте географічну інформацію до своєї дослідницької роботи, вона здаватиметься більш релевантною для всіх, а не звучатиме загальною.

У дослідницьких роботах також важливо пам'ятати про те, що ви додаєте до своєї роботи. Додавання інформації про COVID-19 - це нормально, але важливо, щоб вона була релевантною темі, яку ви висвітлюєте. 

Наприклад, якщо ви говорите про ліки, вам не варто відхилятися від теми і переходити до несуттєвих речей, таких як те, як COVID потрапив у певні регіони світу, якщо це не має відношення до справи. Надзвичайно важливо дотримуватися теми, незважаючи ні на що.

5. Підтримуйте позитивний тон газети

Хоча збереження позитивного тону не завжди є метою дослідницьких робіт, ця стаття відрізняється від інших. Як згадувалося вище, пандемія COVID-19 все ще свіжа в нашій пам'яті.

Її негативні наслідки все ще поширені. Пандемія глибоко вплинула на життя багатьох із нас.

Тому дуже важливими є емпатія та чутливість. Ви можете досягти цього, намагаючись тримати тон вашої дослідницької роботи якомога більш позитивним.

Спробуйте показати світло в кінці тунелю. Викликайте надію у свідомості ваших читачів.

Ви повинні зробити все можливе, щоб додати пункти і дані, які піднімуть читацьку свідомість. Ваша стаття має дати читачам промінчик надії, запевнити, що ми зможемо швидко вийти з цієї пандемії.

Зберігаючи позитивний тон вашої наукової роботи про COVID-19, ви зможете викликати позитивну реакцію у ваших читачів, що може бути дуже корисним для привернення належної уваги до вашої наукової роботи.

6. Поговоріть з досвідченими людьми

COVID-19 - досить нова тема для вивчення. Тому не кожна людина буде найкращою для того, щоб давати поради на цю тему.

Без правильної людини, до якої можна звернутися за знаннями, ви можете загубитися і застрягнути на півдорозі своєї наукової роботи.

Якщо ви зв'яжетеся з людьми, які так само, як і ви, працюють над тією ж дослідницькою темою, ви не отримаєте цінних ідей для своєї наукової роботи.

Тому дуже важливо знайти і поговорити з людьми, які мають великий досвід у цій сфері.

Отже, знайдіть інформацію про поточні дослідження щодо COVID-19. Знайдіть людей, які мають досвід у цій галузі, і спробуйте зв'язатися з ними. Ви можете зробити це, знайшовши дослідників на LinkedIn і зв'язавшись з ними.

Ви також можете звернутися за допомогою до дослідників через їхню електронну пошту. Якщо ваш запит буде щирим і достатньо цікавим, вам обов'язково дадуть відповідь і будуть раді поділитися цінною інформацією. 

Спілкування з досвідченими дослідниками дасть вам таку інформацію, яку не дасть ніщо інше. Одна справа - прочитати дослідження досвідченої людини. Зовсім інша справа - мати можливість поспілкуватися з ним і отримати інсайти, що стосуються саме вашого дослідження.

Ви також можете процитувати цих дослідників та їхні ідеї у своїй науковій роботі, це додасть вашому дослідженню більшої достовірності та цінності.

7. Доопрацюйте статтю за допомогою інших дослідників COVID-19

Окрім спілкування з іншими експертами та дослідниками COVID-19, ви також повинні спробувати отримати їхню рецензію на свою наукову роботу.

 Якщо ви отримаєте рецензію від експертів перед подачею до відповідних органів, ви зможете попрацювати над багатьма пунктами, яких не вистачає у вашій роботі.

Цей останній штрих до вашої роботи може бути дуже потрібним, особливо для таких тем, як COVID-19.

Спочатку ви можете зробити кілька раундів коректури, редагування та перегляду статті самостійно. Таким чином ви зможете знайти багато помилок і пропущених фрагментів. Цей крок дуже важливий, і без нього всі ваші зусилля можуть піти нанівець.

Після цього ви можете зв'язатися з відповідними дослідниками, які є експертами у вашій темі і можуть допомогти вам у процесі останнього редагування вашої наукової роботи.

8. Ось кілька найкращих дослідницьких робіт

Ось кілька найкращих наукових статей про COVID-19 для ознайомлення:

1. Ремдесивір у дорослих з тяжким перебігом COVID-19: рандомізоване, подвійне сліпе, плацебо-контрольоване, багатоцентрове дослідження

Це одна з найкращих дослідницьких робіт, пов'язаних з лікуванням COVID-19, яка виявилася надзвичайно корисною для лікування пацієнтів з коронавірусом. Документ містить багато таблиць, діаграм та зображень, які демонструють результати їхнього дослідження.

2. ГРВІ та MERS: останні дані про нові коронавіруси

Ця дослідницька робота надає цінну інформацію про новий коронавірус, яка може допомогти в боротьбі з наслідками пандемії. 

Найкраще в цій роботі - це інфографіка, яка була включена до неї. Інфографіка, безумовно, є найпривабливішим аспектом документа, оскільки вона допомагає візуально розбити складні концепції, а хто б цього не хотів!

3. Варіанти лікування COVID-19: Реальність та виклики

Це, знову ж таки, одна з найкращих дослідницьких робіт, пов'язаних з лікуванням COVID-19. Хоча ця робота дає нам реальну картину щодо наявності варіантів лікування, на жаль, вона закінчується не на дуже позитивному тоні.

4. Втрата смаку та нюху як характерні симптоми коронавірусної хвороби 2019

Найкраще в цьому дослідженні те, що воно дуже близьке та актуальне для світу зараз. Втрата смаку та нюху як характерні симптоми COVID-19, безумовно, була корисною знахідкою для світу.

Висновок

Рішення написати дослідницьку роботу про COVID-19 може виявитися для вас непростим, оскільки ця тема є надчутливою і потребує вирішення саме зараз. Особливо тому, що світ все ще страждає від пандемії.

Але вам варто подумати про позитивну сторону цього, і написати наукову роботу, яка може бути дійсно корисною для світу вже зараз. 

Навіть ваші найменші знахідки можуть призвести до позитивних змін у світі. Але важливо пам'ятати про певні речі через невизначеність і чутливість цієї теми.

Тож, зробіть нотатки з цього короткого посібника і напишіть справді трансформаційну дослідницьку роботу про COVID-19, використовуючи наведені тут поради.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони