Ласкаво просимо до Mind the Graph Experience!

Це перша стаття із серії, в якій ми будемо ділитися художніми роботами (вони ж наукові фігури), зробленими нашими користувачами на платформі Mind the Graph.

Незважаючи на те, що сьогодні існує багато інструментів, які допомагають нам створювати професійні образи, все ще важко викладати ідеї на папері, особливо коли мова йде про діячів науки.

Саме тому, щоб допомогти вам зруйнувати деякі стіни у вашій голові, ми вирішили поділитися з вами деякими посиланнями на науковців.

Так, посилання!

Щоб створити наукову цифру (як і все інше в нашому житті), нам потрібні посилання. Нам потрібно бачити приклади фігур, щоб мати змогу візуалізувати в уяві, якою концепцією ми хочемо поділитися і як ми збираємося нею поділитися.

Тому ми вирішили зробити цю зустріч, щоб надихнути вас.

У цій новій категорії блогів ми з Mind the Graph покажемо вам, як наші користувачі Mind the Graph використовують платформу для створення своїх наукових фігур, а також їхні відгуки про те, як платформа змінила їхнє життя.

Тут ви побачите наукові фігури (інфографіку та графічні реферати) з опублікованих робіт та різних галузей досліджень, які надихнуть вас на створення власної професійної наукової фігури для ваших досліджень. А також короткі пояснення про те, як вчені комунікують свої дослідження з науковими фігурами

Ми постійно говоримо про те, що у вас вже є все необхідне для прориву, платформа лише дає вам інструменти.

Робочий простір Mind the Graph розроблений таким чином, щоб бути інтуїтивно зрозумілим, простим у використанні та гнучким, що в кінцевому підсумку оптимізує ваш (користувача) час.

Ми хочемо, щоб ви могли створювати все і вся, що спадає вам на думку.

MTG має найбільшу бібліотеку ілюстрацій, і ви можете використовувати стільки ілюстрацій, скільки вам потрібно. Крім того, гарний дизайн ілюстрацій неодмінно виділить вашу роботу серед інших.

Гаразд, а тепер перейдемо до справи!

кіт в окулярах, який каже, що я готовий

Опубліковано в Журналі фармації та фармакології, Фігейра та його колеги розробили і додали до своєї статті наукову діаграму, наведену нижче. Перевірте це!

У статті обговорюється використання окремих штамів пробіотиків для лікування мукозиту - запального захворювання, спричиненого радіотерапією та хіміотерапевтичними препаратами. Сьогодні цей стан розвивається у значної кількості пацієнтів внаслідок лікування раку, і поки що не існує успішного способу його лікування або профілактики. Високий рівень апоптозу клітин кишечника, спричинений променевою та хіміотерапією, призводить до втрати епітеліального бар'єру кишечника, роблячи відкриту ділянку вразливою для мікробів-паразитів, що, в свою чергу, може спричинити інші проблеми зі здоров'ям пацієнта, такі як виразка, або навіть системна циркуляція мікроба. Однак штами пробіотиків молочного походження показали себе як потенційний варіант лікування та профілактики мукозиту, оскільки вони здатні контролювати кілька кишкових факторів. Серед переваг - допомога у підтримці слизового бар'єру та проникності кишечника, виключення патогенних бактерій, модуляція імунних сигнальних молекул, а також запобігання апоптозу та окислювальному пошкодженню.

Як бачите, це коротке пояснення статті присутнє в науковому рисунку. Вони фіксують всю основну інформацію в статті та відображають її візуально. Ми можемо зрозуміти, про що йдеться в статті, просто подивившись на неї.

Дуже круто, правда?

В іншій опублікованій статті в IntechOpen, Актуальні теми з малярії в 2016 роціСоуза та її команда вирішили додати до своєї роботи більше одного наукового діяча. Таке поєднання дозволило читачам швидко зрозуміти важливі моменти дослідження.

Метою статті було дослідити, як запальні реакції при тяжкому перебігу малярії впливають на поліорганну дисфункцію, зосереджуючись на легенях, нирках та мозку. Дослідники з'ясували, що мембранні білки, які експресуються найпростішими, діють як тригер запальної реакції, і кожен орган має свою специфічну реакцію через різні анатомічні та фізіологічні особливості, що іноді призводить до органної дисфункції.

Автори розробили по одній науковій ілюстрації для кожного досліджуваного органу, а також графічну анотацію, в якій зібрані основні моменти дослідження. Науковий малюнок є самодостатнім, містить ключові слова, а також точні та інформативні ілюстрації з платформи Mind the Graphs - всі передумови для того, щоб привернути увагу читачів.

І останнє, але не менш важливе, доступно в журналі "Клінічна та експериментальна фармакологія і фізіологія", автори статті додали до свого тексту чудовий науковий рисунок, що демонструє репрезентативну схему їхньої гіпотези та протоколу, використаного в методології.

У статті обговорюється і розвивається нещодавня теорія зв'язку між складом і активністю мікробіоти шлунково-кишкового тракту та артеріальною гіпертензією. Дослідники залучили дорослих щурів-самців до п'ятиетапного експериментального протоколу: Щурам робили операцію з пошкодження певних ділянок мозку, потім, через кілька днів, їм робили ще одну операцію. Потім, після одужання, вони отримували обрану дієту та питні розчини. Після періоду спостереження та збору даних щурів евтаназували, а певні ділянки кишкового тракту видаляли та заморожували для аналізу.

Точні ілюстрації на науковій діаграмі вище дозволили нам, читачам, зрозуміти суть дослідження і навіть побачити важливі деталі дослідження.

Наяра Пестана-Олівейра, перша авторка статті, з Mind the Graph, поділилася з нами своїм досвідом роботи з платформою. Погляньте на її повідомлення і на те, як платформа допомогла змінити візуальне оформлення її роботи.

"Отже, я використовую платформу для створення ілюстрацій, таких як графічні абстракції, експериментальний дизайн та гіпотези. Іноді мені щось було потрібно, а у мене не було саме тієї ілюстрації, яку я хотіла. Тож я попросив, і про це подбали. Існує велика кількість варіантів. Але мені все ще не вистачає більш конкретних речей, в основному пов'язаних з моделями тварин, не пов'язаних з поведінкою. Мій напрямок досліджень пов'язаний з жіночою репродукцією та гіпертонією, обидва на тваринних моделях. Платформа відповідає моїм потребам і значно покращилася. Мої роботи були високо оцінені і набули індивідуальності".

Ми дуже раді це чути, Наяро!

І так само, як це зробила Наяра, ви теж можете замовити конкретну ілюстрацію, і наша команда дизайнерів зробить дизайн спеціально для вас. Натисніть тут. щоб дізнатися, як замовити ілюстрацію.

Ми любимо бачити такі відгуки і те, як дослідники з усього світу відкривають для себе нові способи пояснення своєї роботи, покращуючи візуальну комунікацію.

Ми сподіваємося, що всі наукові діячі, на яких ми посилалися в цій статті, надихнули вас на інновації та інші речі у вашому наступному проекті.

Mind the Graph"Мета цього світу - розплутати науку через візуальні та творчі зв'язки.. Оснащені величезною бібліотекою ілюстрацій та шаблонів, ми хочемо надихнути вчених втекти від буденності та втратити звичне, дослідити абсолютно новий світ можливостей і зробити можливими всі творіння та ідеї у вашій голові!

Готові розпочати своє творіння?

Клац! тут. щоб почати!

Згадані статті:

FLÁVIA FIGUEIRA ABURJAILE та ін. Дикий тип та генетично покращені штами пробіотиків молочного походження як потенційні засоби лікування кишкового мукозиту - 1. Журнал фармації та фармакології, v. 7, n. 4, 8 abr. 2019. 

PESTANA-OLIVEIRA, N. та ін. DOCA-сольова гіпертензія та роль осі OVLT-симпатичний мікробіом кишечника - 3. Клінічна та експериментальна фармакологія і фізіологія, в. н. в., в. н. в., [с. д.].

 SOUZA, M. C. DE; PÁDUA, T. A.; HENRIQUES, M. DAS G. Множинна дисфункція органів під час тяжкої малярії: роль запальної відповіді - 2. Актуальні теми про малярію30 листопада 2016 року.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони