Привіт! Як ви знаєте, п'ятниця - це день, коли ми ділимося новими науковими ілюстраціями, доступними на mind the graph. Цього тижня ми додали кілька ексклюзивних ілюстрацій з медико-біологічних наук. Наші ілюстрації доступні для всіх користувачів Mind the Graph (включаючи безкоштовних користувачів).

Перегляньте цю публікацію, щоб побачити найновіші ілюстрації з біології, але майте на увазі, що наведені нижче малюнки - це лише невелика частина нашої повної бібліотеки. Щоб отримати доступ до всіх ілюстрацій, просто почніть використовувати Mind the Graph.

Ілюстрації з сільського господарства та агрономії

Фермер і плантаційне поле

ілюстрація фермера та плантації

Добрива та пестициди

добриво пестицид

Сільськогосподарські тварини

ілюстрація коров'ячої ферми

Соняшник - з корінням, стеблами та листям

соняшник

Лабораторні тварини та експерименти in vivo 

Прогресування пухлини щурів

ілюстрація пухлини щура

Процедура пункції для лігування кишечника у миші

ілюстрація щурячих фекалій

Встановлення катетеру в голівку бігля

Процедура для біглів ілюстрація 1

Кормові гранули

кормові гранули для тварин

Я хочу використовувати медико-біологічні ілюстрації з розуму на графіку. Як я можу це зробити?

Mind the Graph - це онлайн-платформа, яка дозволяє науковцям та викладачам створювати власні презентації, статті та графічні реферати у привабливий та професійний спосіб. Отже, ви можете спробувати її безкоштовно і перевірити всі доступні ілюстрації. Крім того, ви можете комбінувати малюнки з фігурами, діаграмами, текстом і завантажувати власні зображення, щоб створити цілу презентацію. Ви можете бути безкоштовним користувачем стільки, скільки захочете, але у вас будуть обмежені можливості.

Однак, маючи кілька доларів на місяць, ви можете користуйтеся необмеженими можливостями. Крім того, ви зможете замовити нові ілюстрації без додаткових витрат. Насправді, більшість наших ілюстрацій засновані на запитах наших підписників. Дивовижно, чи не так?

У нас також є довідковий центр з кількома навчальними посібниками та нашими умови використання. Але якщо у вас все ще залишаються сумніви, зв'яжіться з нами на contact@mindthegraph.com

Відчуваєте, що готові почати?

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони