Ahoj! Jak možná víte, pátek je dnem sdílení nových vědeckých ilustrací, které jsou k dispozici na webu mind the graph. Tento týden jsme přidali několik exkluzivních přírodovědných ilustrací. Naše ilustrace jsou k dispozici všem uživatelům služby mind the graph (včetně bezplatných uživatelů).

Podívejte se na tento příspěvek a prohlédněte si nejnovější ilustrace z oblasti přírodních věd, ale mějte na paměti, že tyto obrázky níže jsou pouze malou ukázkou naší kompletní knihovny. Pro přístup ke všem ilustracím stačí začít používat myšlenkový graf.

Ilustrace z oblasti zemědělství a agronomie

Zemědělec a plantážní pole

ilustrace farmáře a plantáže

Hnojiva a pesticidy

hnojivo pesticid

Hospodářská zvířata

ilustrace kravské farmy

Slunečnice - s kořeny, stonky a listy

slunečnice

Laboratorní zvířata a pokusy in vivo 

Progrese nádoru u potkanů

ilustrace nádoru potkana

Postup punkce céka u myši

ilustrace céka potkana

Zavedení hlavového katétru u bígla

postup bígla - obrázek 1

Krmné pelety

krmné pelety

Chci použít ilustrace z věd o životě z mysli grafu. Jak to mohu udělat?

Mind the Graph je online platforma, která umožňuje vědcům a učitelům vytvářet vlastní prezentace, dokumenty a grafické abstrakce atraktivním a profesionálním způsobem. Můžete si ji tedy zdarma vyzkoušet a prohlédnout si všechny dostupné ilustrace. Kromě toho můžete obrázky kombinovat s tvary, grafy, textem a nahrávat vlastní obrázky a vytvořit tak celou prezentaci. Uživatelem zdarma můžete být, jak dlouho chcete, ale budete mít omezené funkce.

Za pár dolarů měsíčně však můžete zažít neomezené funkce. Kromě toho si budete moci vyžádat nové ilustrace bez příplatku. Většina našich ilustrací vzniká na základě žádostí našich předplatitelů. Úžasné, že?

Máme také centrum nápovědy s několika výukovými programy a naším podmínky používání. Pokud však máte stále pochybnosti, kontaktujte nás na contact@mindthegraph.com.

Cítíte se připraveni začít?

pozor na grafické vědecké ilustrace

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony