Студентам та аспірантам біомедичних наук часто доводиться стикатися з необхідністю створювати науковий ілюстрації для плакатів, доповідей або для навчальної контрольної роботи, чи не так? Вам часто потрібні схеми та цифри покращити зовнішній вигляд роботи і, відповідно, збільшити видимість того, що ти робиш.

Але де їх знайти, або, точніше, як ви створюєте наукові ілюстрації? Дай вгадаю.

Якщо ви не вмієте користуватися Photoshop або Illustrator, а це переважна більшість користувачів Life Наука, Здоров'я і студенти біомедичних факультетів, ви, мабуть, заходите в Google Images, наприклад, і витрачаєте кілька хвилин, а то й годин, щоб знайти те, що вам потрібно. Але ви не завжди знаходите саме ті ілюстрації, які вам потрібні, чи не так? А якщо й знаходите, то одна з них двомірна, інша - тривимірна, ще одна має тривожний кольоровий фон і так далі.

Так було зі мною багато разів, коли я писав докторську дисертацію. На щастя для вас, з'явилися нові способи створення красивих наукових ілюстрацій.

Mind the Graph ця платформа пропонує тисячі наукових ілюстрацій, які ви можете використовувати безпосередньо в Інтернеті. Всі вони витримані в одному стилі і такі красиві! Ви можете використовувати їх у банерах, плакатах для конференцій, наукових статтях, класах тощо. Вони добре продумані та завершені. Крім того, якщо ви не знайдете те, що вам потрібно, вони додадуть нові ілюстрації за вашим запитом. На платформі ви можете вставляти зображення, діаграми, редагувати фон зображення і т.д. і налаштовувати все так, як вам потрібно, щоб створити свою власну унікальну наукову фігуру. Родзинкою є якість та різноманітність ілюстрацій з біології, біомедицини та охорони здоров'я.наукові ілюстраціїОсь як це працює

Перегляд зображень Google став марною тратою часу, чесно кажучи!

Ви також можете спробувати Банк Серв'єстворений фармацевтичною промисловістю, який пропонує редаговані зображення у форматі ppt. Це зручно для простих схем, але врешті-решт ви знайдете все це (і навіть більше) в Mind the Graph.

Важливо: обидві платформи пропонуються під ліцензією Creative Commons (CC), що означає, що ви можете користуватися онлайн-сервісами та редагувати зображення на платформі, нічого не сплачуючи. Потрібно лише посилатися на них. Користуйтеся, діліться і насолоджуйтеся!

Людей приваблюватиме те, що ви створюєте, і вони краще розумітимуть вас!

До речі, саме такі ілюстрації ви знайдете в цьому безкоштовному онлайн інфографіка творець. Чому б вам не спробувати самостійно? Це безкоштовно!наукові ілюстрації

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони