Платформа Mind the Graph призначена не лише для створення наукової інфографіки до статей. Ви також можете створювати презентації для конференцій, заходів або занять. Після того, як ваша презентація буде готова, поділіться посиланням або проведіть презентацію безпосередньо з платформи. Сьогодні я покажу вам деякі доступні функції, які зроблять ваш день більш практичним.

Деякі з цих функцій доступні лише для преміум-користувачів. Якщо ви хочете отримати доступ до всіх ресурсів платформи за дійсно низькою ціною, ви можете перейти до облікового запису дослідника (15 доларів США на місяць або 9 доларів США на місяць за річну підписку). 

get_updated

Редагуйте та діліться своїм профілем

 

Ви можете додати професійну інформацію до свого профілю. Крім того, це місце, де інші люди можуть візуалізувати всі ваші публічні презентації. Отже, створіть портфоліо на Mind the Graph і поділіться посиланням на свій профіль, щоб розкрити його.

Якщо ви є преміум-користувачем, ви можете вибрати публічний або приватний режим для своїх творів. Всі роботи безкоштовних користувачів знаходяться в публічному режимі.

Створюйте презентації в публічному режимі

 

Публічні роботи можуть бачити інші люди, а це означає, що ви можете поділитися посиланням на них у соціальних мережах або надіслати електронною поштою, щоб показати свою роботу колегам і друзям. Якщо ви обираєте приватний режим, ваше творіння бачитимете лише ви.

Щоб змінити налаштування конфіденційності, перейдіть до моїх творінь і виберіть найкращий для вас варіант:

 

giphy (5)

Змініть опис ваших зображень

 

Вам слід змінити заголовок, опис і теги, щоб індексувати інфографіку або слайди в пошуку зображень Google. Ви можете покращити твій повноваження на ваша сфера навчання, тож коли інші люди шукатимуть зображення в Google за ключовими словами, які ви використовували, щоб описати свою фігуру, вони знайдуть вашу роботу.

 

giphy (6)

 

Час презентувати свою роботу

Використовуючи лише одну платформу, ви створюєте свої слайди та демонструєте їх у повноекранному режимі:

 

giphy (4)

 

Якщо ви хочете скористатися платформою Mind the Graph і побачити, як вона працює, почніть зараз безкоштовно і подивіться, як ваша рутина може стати більш практичною.

infographic63724-3

Крім того, ми завжди відкриті для відгуків та пропозицій щодо того, як наша платформа може стати ще кращою. Пишіть нам: contact@mindthegraph.com

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони