Логотип Mind The Graph

Як ми можемо допомогти?


Початок роботи


Якщо ви шукаєте початковий огляд Mind the Graph, наприклад, як створити безкоштовний обліковий запис, змінити пароль, цитувати Mind the Graph у публікаціях тощо.

Я хочу процитувати Mind the Graph Як я можу змінити свій пароль? Як видалити свій обліковий запис? Як відновити пароль? Чи можу я користуватися Mind The Graph безкоштовно? Ласкаво просимо до Центру допомоги Огляд Mind the Graph Чи можу я використовувати Mind the Graph у своїх публікаціях? Як використовувати наукові ілюстрації Mind The Graph без водяного знаку?

Юридична інформація


Якщо ви шукаєте основну інформацію про компанію, наприклад, умови використання, політику конфіденційності або файли cookie.

Політика щодо файлів cookie Політика конфіденційності Умови використання

Як робити речі


Як робити певні речі на платформі, наприклад, створювати слайди, змінювати кольори, запитувати нові ілюстрації тощо.

Завантаження зображень до робочої області на Mind the Graph Маєте сумніви щодо нашої кампанії "Сезонні канікули"? Як змінити шаблони на Mind the Graph Що таке і як замовити індивідуальний дизайн? Маєте сумніви щодо нашої пропозиції "Чорний листопад"? Як змінити фон слайда? Як змінити колір рідини? Як змінити стиль роботи? Як замовити індивідуальну ілюстрацію? Як змінити фон іконки? Як змінити колір ілюстрації? Як почати створювати слайд? Як "помістити" лабораторну тварину в апарат?

Оплата та виставлення рахунків


Натисніть тут, щоб отримати фінансову інформацію, таку як рахунок-фактура, кредитна картка та інформація для виставлення рахунків за підписку.

Як скасувати підписку? Як оновити дані моєї кредитної картки? Як я можу отримати доступ до своїх рахунків? Як перейти на новий тарифний план? У чому різниця між річним та щомісячним платежами?

Відеоуроки


Якщо ви, як і ми, навчаєтесь візуально, перегляньте наші відеоуроки, які навчать вас, як найкраще використовувати платформу.

Як змінити розмір полотна у створенні Mind the Graph Як завантажити інфографіку на Mind the Graph Як вивести елементи на передній план і відправити назад на Mind the Graph Як використовувати різні версії ілюстрацій на Mind the Graph Як змінити кольори ілюстрації на Mind the Graph Як включити стрілки та лінії на Mind the Graph Підручник | Створення наукових плакатів за допомогою Poster Maker на Mind the Graph Як використовувати функцію молекул на Mind the Graph Як додати нові слайди на Mind the Graph

Електронні книги та матеріали


Уважно перегляньте деякі корисні матеріали, які ми створили, щоб допомогти дослідникам та науковцям.

Найкращий посібник з наукової інфографіки Рекомендації щодо написання наукової роботи

ukUkrainian