Якщо вам потрібні наукові ілюстрації, ми маємо для вас буквально тисячі наукових ілюстрацій, включаючи кілька тем з біології, наук про життя, охорони здоров'я та медицини.  

Це колекція ілюстрацій, які нещодавно замовляли клієнти, в даному випадку все, що пов'язано з портретами вчених. Чудово підходить для історії науки та для ілюстрації певних відкриттів, в даному випадку в галузі інфектології та дослідження коронавірусу.

Перегляньте кілька прикладів наукових ілюстрацій, які вже доступні на Mind the Graph. І навіть якщо ви не знайдете на платформі саме те, що вам потрібно, спробуйте підписатися на послугу наукової ілюстрації на вимогу.

Портрети науковців

Портрет вченого: Лі Веньлян. Пов'язані ключові слова для наукових ілюстрацій: вчений, наука, лабораторія, лабораторія, дослідження, експеримент, медицина, хімія, біологія, медична, технологія, халат, лікар, чоловік, науковий, жінка, жінка, професійний, хімік, обладнання, чоловік, аптека, мікроскоп, лікарня, фармацевтичний, випробування, робота, команда, люди, здоров'я, освіта, комп'ютер, біотехнологія, дослідження, відкриття, людина, дослідник, хімічний, аналіз, студент, клініка, охорона здоров'я, ілюстрація, розробка, асистент, фахівець, біохімія, ліки, аналіз, професія
Портрет науковця: важливі дослідники. Головна: Лі Веньлян - інфекціоніст, який відкрив нову епідемію коронавірусу в Китаї

Я хочу використовувати медичні наукові ілюстрації з Mind the Graph. Як я можу це зробити?

Mind the Graph - це онлайн-платформа який дозволяє науковцям та викладачам створювати власні презентації, статті та графічні реферати у привабливий та професійний спосіб. Отже, ви можете спробувати його безкоштовно і перевірити всі доступні наукові ілюстрації.

Ви також можете комбінувати малюнки з фігурами, діаграмами, текстом і завантажувати власні зображення, щоб створити цілу презентацію, графічний реферат або наукову інфографіку. Ви можете бути вільним користувачем стільки, скільки захочете, але у вас будуть обмежені можливості.

Маючи кілька доларів на місяць, ви можете користуватися необмеженими можливостями як абонент. Крім того, ви зможете замовити нові ілюстрації без додаткових витрат. Насправді, більшість наших ілюстрацій створено на основі запитів від наших підписників.

Марія Кюрі Науковець
Натисніть на зображення Марії Кюрі, щоб використовувати його як шаблон на Mind the Graph. Ви можете оновити його, щоб додати, наприклад, нашого улюбленого дослідника коронавірусу.

Чи можу я використовувати ці ілюстрації у своїх публікаціях?

Так. Наша мета - покращити комунікацію в науці та допомогти вченим і лікарям розповідати про свої результати у зрозумілий і привабливий спосіб. Ви можете використовувати свої творіння у своїх роботах, курсах, книгах, соціальних мережах та будь-де. Якщо ви вільний користувач, ви повинні зберігати водяний знак і посилатися на графік у своїй публікації. Якщо ви є передплатником, вам не потрібно посилатися на нас (але було б чудово, якби ви це зробили)!

[Відчуваєте, що готові почати? Натисніть тут]

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони