Sukurti infografiką  

Gerai, taigi norite kurti infografiką. Jau žinote Mind the Graph. Taigi jau turite prieigą prie visos mūsų iliustracijų bibliotekos. Jei nuėjote taip toli, vadinasi, norite rasti būdą, kaip pranokti savo tyrimus ir geriau perteikti savo išvadas, tiesa? Taigi, kas jums trukdo tai padaryti?

Daugelis žmonių sako, kad, nepaisant visų pastangų, jiems nepavyksta sukurti ko nors pakankamai gero. Nuo prezentacijų iki popierinių figūrų - atrodo, kad visa tai nesusijungia.
Galbūt naudojate netinkamus įrankius ir dėl to negalite pasiekti laukiamo rezultato.

lengviausias būdas kurti infografiką

Jei jums pažįstamas jausmas, kai negalite išreikšti savo tyrimo taip, kaip įsivaizduojate, šis pranešimas jums patiks.

Mind the Graph šablonai

"Mind the Graph" komandoje dirba programuotojai, dizaineriai ir daug kitų specialistų. Tačiau kai kurie iš mūsų yra mokslininkai ir, kai kalbama apie infografikų kūrimą, žinome tiek pat, kiek ir jūs.

Dėl šio atotrūkio Mind the Graph yra ir visada bus skirta moksliniam procesui palengvinti ir mokslininkams įgalinti. Tai darome klausydamiesi ir suprasdami, ko reikia mūsų naudotojams.

Mūsų naudotojai prašė lengviausio būdo kurti infografikas ir mes jų klausėme: šablonai!

Mind the Graph darbo vieta
Pasirinkite paruoštą šabloną ir pradėkite kurti. Spustelėkite gifą, kad pradėtumėte kurti.

Spauskite čia, jei norite pradėti naudoti Mind the Graph, nemokamą infografikų kūrimo programą

Šablonų patarimai

Savo platformą papildėme naujais šablonais, kad galėtumėte pagreitinti savo tyrimų perdavimo procesą! Visi jie yra atviri ir gali atitikti jūsų tyrimo poreikius.

Galite pasirinkti šabloną, kuris geriausiai atitinka tai, ką norite sukurti, ir redaguoti visus šablone esančius elementus. Galite keisti tekstą, šriftą, spalvas, piktogramas, viską!

Pagrindinis paruošto šablono tikslas yra padėti jums organizuoti piktogramas ir tekstus bei jų dydžius.

Štai patarimas: Neapsiribokite tik su tema susijusiu šablonu, pavyzdžiui, pasirenkate šabloną apie dantis, nes reikia sukurti su burna susijusį paveikslą. Jums to daryti nereikia. Galite pasirinkti bet kokį šabloną ir viską jame pakeisti.

Galite pasirinkti šabloną apie drugelius ir pakeisti visas piktogramas į dinozaurus arba pasirinkti šabloną apie dinozaurus ir redaguoti, kad gautumėte kūrinį apie astronomiją, ir pan.

Atminkite: Atsižvelkite į naudojamas spalvas. Spalvos yra didelė jūsų kūrimo dalis ir tiesiogiai susijusios su jūsų tema. Pakeiskite spalvas arba pasirinkite paruoštą šabloną, kuris jau yra su spalvomis, kurias norite naudoti.

Štai tik keli pavyzdžiai, ką galite rasti Mind the Graph šablonų galerija!

lengviausias būdas kurti infografiką
lengviausias būdas kurti infografiką
lengviausias būdas kurti infografiką

Neturite laiko galvoti apie dizainą arba tiesiog manote, kad tai nėra tai, kas jums gerai sekasi? Naudokitės mūsų šablonais!

Jei turite pasiūlymų dėl kitų šablonų arba manote, kad jūsų sukurta infografika gali padėti kitiems tyrėjams, praneškite mums!

Spauskite čia, jei norite pradėti naudoti Mind the Graph, nemokamą infografikų kūrimo programą

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai