Įsivaizduokite, kad išeinate į sceną ir esate pasiruošę sužavėti auditoriją įspūdingu pristatymu. Kruopščiai paruošėte kiekvieną žodį, surinkote įtikinamus duomenis ir sukūrėte vaizdinę medžiagą, kuri padarys įspūdį. Tačiau galbūt nepastebėjote vieno labai svarbaus elemento - šrifto. Geriausio šrifto parinkimas pristatymui yra tarsi tinkamos aprangos pasirinkimas pokalbiui - jis sukuria pirmąjį įspūdį ir užduoda toną tam, kas bus toliau.

Įvadas: Šrifto parinkimo svarba pristatymams

Šiame skaitmeniniame amžiuje, kai prezentacijos yra visur paplitusios įvairiose pramonės šakose, tinkamo šrifto pasirinkimas dar niekada nebuvo toks svarbus. Tai ne tik estetinis aspektas, bet ir tiesioginis ryšys su tuo, kaip efektyviai perduosite savo žinutę. Tinkamo šrifto pasirinkimo svarba atsispindi kiekvienoje "PowerPoint" prezentacijos šrifto kiekvienoje skaidrėje, geriausių prezentacijų šriftų kiekvienoje antraštėje ir kiekviename taške ekrane.

Suprasti šrifto pasirinkimo poveikį pristatymo veiksmingumui

Kiekvienas prezentacijos dizaino pasirinkimas prisideda prie to, kaip auditorija supranta ir įsimena informaciją. Jūsų pasirinktas šriftas yra labai svarbus - tiek tiesiogine prasme dizaino prasme, tiek metaforiškai dėl savo psichologinio poveikio. Šriftas gali pakeisti skaitymo greitį, paveikti nuotaiką ir net daryti įtaką aiškinimui. Kruopščiai parinkę šriftą galite pagerinti supratimą ir veiksmingiau įtikinti auditoriją.

Kaip šriftai gali sustiprinti arba sumažinti bendrą pranešimą ir vizualinį patrauklumą

Šriftai yra savotiška asmenybė - tylus balsas, kuris pasako daug anksčiau, nei klausytojai išgirsta nors vieną tikrą žodį. Pasirinkite tinkamą šriftą ir stebėkite, kaip jūsų žodžiai ryškiai ir aiškiai sklinda iš ekrano; pasirinkite netinkamą šriftą ir rizikuojate išblaškyti savo žinutę arba išblaškyti žiūrovų dėmesį nereikalingu ryškumu ar neįskaitomumu. Atminkite, kad nors turinys yra karalius, šriftas neabejotinai yra vizualinio patrauklumo karalienė - valdovė, vedanti akis nuo vieno taško prie kito.

Serif šriftai: Klasikiniai ir nesenstantys šriftai: klasikiniai ir nesenstantys pristatymų variantai

Serifo šriftų ir jų savybių paaiškinimas

Kai rengiate pristatymą, pasirinktas šriftas yra jūsų tylusis sąjungininkas - jis perteikia toną, sustiprina temą ir labai prisideda prie pirmojo įspūdžio. Šiame kontekste serifo šriftai primena gerai pasiūtą kostiumą: klasikiniai, nepavaldūs laikui ir perteikiantys autoriteto jausmą. Tačiau kas tiksliai lemia, kad serifo šrifto stilius yra serifas?

Serifai - tai mažos linijos arba brūkšneliai, pritvirtinti prie didesnių raidžių brūkšnelių galų. Įsivaizduokite "Times New Roman" šriftą; šios mažos "kojelės" kiekvieno ženklo apačioje yra serifų simbolis. Šio stiliaus standartinio šrifto šaknys glūdi senovės romėnų užrašuose - tai iš tiesų liudija apie jo išliekamąjį patrauklumą.

Serifai suteikia tekstui struktūros ir oficialumo, todėl akis gali būti vedama išilgai šrifto linijų, o tai ypač naudinga skaitomumui, ypač spausdintame tekste. Tačiau tai ne tik naudingumas: serifai taip pat suteikia tekstui rafinuotumo ir patikimumo. O pranešėjams labai svarbu, kad būtent šis tradicinis niuansas dažnai dera su verslo ar akademine aplinka.

Geriausi serifo šriftai pristatymams, įskaitant tokius pavyzdžius kaip "Times New Roman", "Georgia" ir "Garamond".

Nors renkantis tipografinį partnerį nėra vieno universalaus atsakymo, keli pagrindiniai bešrifto šriftai pasirodė ypač veiksmingi pristatymų kontekste:

 1. Times New Roman: Kvintesencinis pasirinkimas, jei norite pateikti švarią prozą, nesiblaškydami ir nerizikuodami - panašiai kaip rinktis vanilinius ledus egzotiškų skonių ledų parduotuvėje.
 2. Gruzija: Priešingai nei kompaktiškesnis "Times New Roman", "Georgia" išsiplečia į šonus ir turi platesnius simbolius - tai naudinga projektuojant dideliuose ekranuose, kur svarbus kiekvienas milimetras.
 3. Garamond: Jei elegancija turėtų šrifto formą, Garamondas galėtų ja būti; jis suteikia seno stiliaus įspūdį, kuris primena tradicijas, tačiau neatrodo pasenęs.

Kiekvienas šriftas turi savitą stilių, tačiau iš tolo išlieka aiškus - tai labai svarbu rodant skaidres per projektorius ar monitorius. Turėkite šiuos šriftus savo arsenale kaip patikimus variantus, nesvarbu, ar norite įtikinti tvirtus akademikus, ar sudominti patyrusius specialistus; jie yra sinergiški papildymai bet kokiam svarbiam turiniui, kurio verta klausytis, o dar geriau - imtis veiksmų po to, kai nuslūgs aplodismentai.

Sans Serif šriftai: Švarūs ir modernūs šriftai pristatymams

Įvadas į bevardžius šriftus ir jų atributus

Jei norite, kad kiti jūsų pristatymo šriftai būtų elegantiški ir šiuolaikiški, pirmiausia rekomenduočiau naudoti beserifius šriftus. Šie ploni bešrifiai šriftai neturi mažų dekoratyvinių linijų - serifų - brūkšnelių galuose, kaip jų kolegos serifiniai šriftai. Dėl to šriftai atrodo švariai ir supaprastintai, juos galima pritaikyti skaitmeniniuose ekranuose, kur svarbiausia - aiškumas.

Bevardžių šriftų savybės:

 • Paprastumas: Jų paprastas dizainas yra paprastas, todėl tekstas yra įskaitomas ir neperkrautas.
 • Modernus jausmas: Jie skleidžia modernumo ir pažangumo aurą.
 • Universalumas: Sans serif šriftai gali būti neįtikėtinai universalūs, nes puikiai tinka ir pavadinimams, ir pagrindiniams tekstams, ir logotipams.

Dėl šių savybių šiuolaikiniai beserifiai šriftai tapo itin populiarūs ne tik pristatymuose, bet ir žiniatinklio dizaine bei kuriant įmonės prekės ženklą.

Geriausi bevardžiai šriftai, skirti pristatymams, pavyzdžiui, "Arial", "Helvetica" ir "Calibri".

Pasirinkę geriausius "PowerPoint" šriftus ir tinkamą aukščiausios kokybės "PowerPoint" šriftą galite iš tiesų pakeisti savo pristatymo poveikį. Štai keletas geriausių bevardžių šriftų pasirinkimų, kurie suderina skaitomumą ir stilių:

 1. Arial: Visur paplitęs šriftas, žinomas dėl plataus prieinamumo ir aiškaus įskaitomumo. Jis puikiai tinka ir antraštėms, ir pagrindiniam tekstui.
 2. Helvetica: "Helvetica", garsėjanti savo universalumu, dizaino sluoksniuose įgijo beveik legendinį statusą. Dėl neutralios išvaizdos ji tinka bet kokiam pristatymui.
 3. Calibri: "Calibri" pradėtas naudoti kaip numatytasis "Microsoft Office" programų šriftas, jis tapo plačiai naudojamas dėl savo šilto ir švelnaus charakterio.

Kiekvienas šios trijulės šriftas jūsų pristatymui suteikia kažką savito - "Arial" yra tarsi patikimas senas draugas, "Helvetica" suteikia profesionalumo įspūdį, o "Calibri" yra laisvesnis, tačiau, kai reikia, išlaiko oficialumą. Jei norite subalansuoto klasikinio pristatymo šrifto, kuris būtų gerai skaitomas ir neatitrauktų dėmesio nuo pranešimo ar vaizdų, reikėtų apsvarstyti galimybę integruoti vieną iš šių populiarių bevardžių šriftų.

Rašytiniai ir dekoratyviniai šriftai: Kada naudoti, o kada vengti

Diskusija apie rašto šriftus ir jų tinkamą naudojimą pristatymuose

Kai atkreipiame dėmesį į šriftų sritį, prieš akis iškyla išraiškingų kreivių ir elegantiškų raštų vaizdai. Rašytiniai šriftai imituoja žmogaus rašysenos sklandumą, dažnai turi skirtingą brūkšnių svorį ir išskirtinį šriftą. Jie gali suteikti skaidrėms asmeniškumo ar meninio rafinuotumo pojūtį. Vis dėlto yra viena išlyga - dėl savo sudėtingo pobūdžio jie ne visada lengvai skaitomi iš tolo.

Tinkamai naudojant rašytinius šriftus reikia naudoti taupiai. Apsvarstykite galimybę juos naudoti:

 • antraštinės skaidrės arba įvadiniai ekranai, kuriuose norite drąsiai pareikšti savo nuomonę.
 • Ypatingo dėmesio vertos citatos arba asmenybės bruožai
 • specifinės pramonės šakos, pavyzdžiui, vestuvių planavimas arba prabangūs prekių ženklai, kuriems naudinga jų rafinuota atmosfera.

Jei reikia emocinio svorio ar stilistinių niuansų, šriftiniai šriftai gali būti tai, ko jums reikia.

Informacija apie dekoratyvinių šriftų naudojimą pristatymuose

Kita vertus, dekoratyviniai šriftai prilygsta puošniems drabužiams - jie gali priblokšti, bet taip pat ir priblokšti, jei naudojami per daug. Šie akį traukiantys pasirinktiniai šriftai gali būti unikalaus stiliaus ir papildyti įvairias temas - nuo retro iki futuristinės.

Prieš pradėdami naudoti dekoratyviąją tipografiją, apsvarstykite šiuos dalykus:

 1. Įskaitomumas: Visada peržiūrėkite šiuos įmantrius tipus skirtingais dydžiais ir atstumais, kad užtikrintumėte įskaitomumą.
 2. Konteksto svarba: Dizaino elementai turėtų būti susiję su jūsų žinute, o ne nuo jos nutolę.
 3. Teksto kiekis: Jei teksto blokai yra tankūs, kad būtų lengviau skaityti, naudokite paprastesnius šrifto stilius; šriftą palikite antraštėms.

Nepamirškite, kad naudojant šiuos išraiškingus šriftus svarbiausia yra saikingumas. Pernelyg dažnas naudojimas trukdo skaityti ir gali sukelti vizualinį chaosą, išsklaidyti pagrindinę žinutę. Nesvarbu, ar norėsite sukelti eleganciją naudodami šriftą, ar sužadinti jaudulį naudodami dekoratyvųjį šriftą, atidumas auditorijos patirčiai padės jums teisingai elgtis.

Apibendrinant: nors pasirinktais rašmenimis ir dekoratyviniais šriftais prezentacijai galima suteikti atskirų skaidrių puošnumo, tačiau per didelis jų naudojimas gali kelti pavojų, kad aiškumas bus pakeistas stiliumi - reikia rasti tą aukso vidurį, kai dizainas papildo turinį ir jo neužgožia. Rinkitės išmintingai!

Nesvarbu, ar siekiate perteikti naujoves, ar įkvėpti pasitikėjimo, pasirinktas šriftas yra nebylus prezentacijos žinutės ambasadorius. Panagrinėkime keletą geriausių standartinių šriftų, kuriuos renkasi viso pasaulio prezentacijų rengėjai.

"Helvetica": Universalus šriftas, tinkamas įvairioms pristatymo temoms

Būčiau neatsargus, jei nepradėčiau nuo "Helvetica". Tai ne tik minios mėgstamas šriftas, bet ir tipografijos pasaulio chameleonas. Gimusi 1957 m. Šveicarijoje, "Helvetica" užsitarnavo reputaciją kaip itin universalus pasirinkimas beveik bet kokiai pristatymo temai, vienodai gerai besipuikuojantis ir įmonių posėdžių salėse, ir kūrybinėse parodose.

 • Vienodas ir neutralus: Švarios, vienodos linijos malonios akiai ir neatitraukia dėmesio nuo turinio.
 • Įskaitomumas: Dėl išskirtinio aiškumo jis lengvai įskaitomas net per atstumą, o tai labai svarbu pristatymų metu. Kai ruošiate skaidres, reikalaujančias dėmesio ir neužgožiančias detalių, "Helvetica" yra patikimas šriftas.

Futura: Šiuolaikinis šriftas su geometrinėmis formomis, kad atrodytų šiuolaikiškai

"Futura" nukelia mus į 1927 m., tačiau išlieka nuolat šviežia ir moderni. Šis šriftas grakščiai šoka ekrane, nes jame dera tiesios linijos ir apvalios formos - geometrinių formų derinys.

 • Labai stilizuotas, tačiau itin funkcionalus,
 • Pavadinimams suteikia rafinuotumo. Pasirinkus Futura šriftą, perteikiamas pažangus mąstymas, kartu išlaikant puikų skaitomumą. Nepamirškite, kad šis šriftas ryškiausiai atsiskleidžia, kai jo naudojama nedaug - idealiai tinka antraštėms ar pagrindiniams punktams, o ne pagrindiniam tekstui.

Rokvelis: Drąsus ir paveikus šriftas, idealiai tinkantis svarbiausiems dalykams pabrėžti.

Toliau eina Rockwell - vardas, kuris primena stiprybę ir tvirtumą. XX a. pradžioje tapęs tipografiniu vardu, jis iš karto patraukia dėmesį:

 • Sunkūs smūgiai: Dėl jų "Rockwell" neįmanoma ignoruoti; tai puikiai tinka svarbiems duomenims paryškinti.
 • Autoritetingas, bet prieinamas: Nepaisant stipraus charakterio, jis išlieka prieinamas ir šiltas. Protingai naudokite "Rockwell", kad prezentacijos pabaigoje išryškintumėte svarbius skyrius ar priminimus - taip užtikrinsite, kad jie žiūrovų atmintyje įsitvirtins dar ilgai po to, kai užsidarys užuolaidos.

Verdana: Aiškus ir įskaitomas šriftas, tinkamas internetiniams pristatymams ar ekranams

Kadangi vis dažniau naršome skaitmeninėse erdvėse, "Verdana" tampa nepakeičiama sąjungininke - juk ją specialiai atsižvelgdamas į ekrano įskaitomumą 9-ojo dešimtmečio pabaigoje sukūrė Matthew Carteris. Kuo "Verdana" išsiskiria?

 • Plačios proporcijos: Sukurtas taip, kad išliktų aiškus mažos raiškos ekranuose,
 • Dideli tarpai: Pagerinamas skaitomumas įvairiuose įrenginiuose ir raiškos režimuose. Šiais laikais, kai prezentacijos dažnai auditoriją suranda ne per projektorių, o per pikselius, "Verdana" šriftą ypač pravartu pasirinkti internetiniams seminarams ar virtualiems susitikimams.

"Raleway": Elegantiškas šriftas su plačiu svorių diapazonu, kurį galima papildomai pritaikyti

Mūsų rekomendacijas užbaigia "Raleway" - palyginti naujas automobilis, pasižymintis elegancija ir universalumu. Iš pradžių sukurtas kaip ekspozicinis veidas, "Raleway" virto visaverte šeima, siūlančia daugybę svorio variantų:

 1. Lengvesni svoriai puikiai tinka subtiliems aprašymams,
 2. Sunkesni variantai užtikrina poveikį ten, kur reikia,
 3. Darniai veikia ir spausdintiniuose, ir ekranuose. "Raleway" suteikia dizaineriams kūrybinę laisvę - jie gali kurti vizualiai vientisas, tačiau hierarchiškai intuityvias skaidres, puikiai pritaikytas kiekvienam unikaliam pristatymo kontekstui.

Kiekvienas iš šių šriftų turi savitų privalumų, todėl jie yra pagrindiniai pretendentai renkantis efektyvią tipografiją kitai prezentacijai. Atidžiai apsvarstykite ne tik jų išvaizdą, bet ir tai, kaip jie dera su tuo, ko siekiate estetiniu ir funkciniu požiūriu savo skaidrėse.

Kiti žymūs šriftai pristatymams

Norint sukurti tobulą pristatymą, reikia atlikti daugybę pasirinkimų, vienas iš jų - pasirinkti tinkamą šriftą. Tai ne tik estetinis aspektas; pasirenkant pristatymą papildantį šriftą, kuris gali turėti didelės įtakos auditorijai, kaip ji apdoros jūsų pateikiamą informaciją. Be dažniausiai pasirenkamų šriftų, verta atkreipti dėmesį į keletą kitų vertų dėmesio pristatymo šriftų, nes jie gali užtikrinti vizualinį aiškumą ir suteikti skaidrėms charakterį.

"Montserrat" išpopuliarėjo dėl savo geometrinių formų, primenančių klasikinę XX a. vidurio miesto tipografiją. Jo universalumas akivaizdus - daugybė svorių ir stilių, kad užtikrintumėte nuoseklumą įvairiuose pristatymo dokumentuose. Nuo plono ir švelnaus iki drąsaus ir ryžtingo, "Montserrat" puikiai tinka antraštėms, užrašams ir visiems kitiems šriftams.

"Roboto": humanistinis bevardis šriftas, žinomas dėl savo įskaitomumo skaitmeniniuose ekranuose

"Roboto" - tai harmoningas mechaninio tvirtumo ir draugiškų kreivių derinys, užtikrinantis subalansuotą vaizdą ekrane. Šis atvirojo kodo bevardis šriftas buvo kruopščiai sukurtas taip, kad būtų sklandžiai įskaitomas mobiliuosiuose įrenginiuose ir staliniuose kompiuteriuose, todėl jis yra patikimas pasirinkimas bet kuriai skaitmeninio pristatymo platformai. Dėl natūralaus skaitymo ritmo "Roboto" užtikrina, kad žiūrovai patogiai įsisavintų kiekvieną žodį.

Benthamas: Klasikinis pereinamojo laikotarpio serifo šriftas

"Bentham" išsiskiria elegancija, kurią lemia tradicinis angliškas šriftas. Šis pereinamojo laikotarpio klasikinis bevardis šriftas puikiai dera su modernesniais bevardžiais šriftais ar net rašto šriftais, jei jie tinkamai kontrastuoja. Išraiškingi serifai atkreipia dėmesį, tačiau neužgožia - tai apgalvotas pasirinkimas, kai skaidrėms suteikiama senovinė ar garbinga nuotaika.

Libre Baskerville: Tradicinis elegantiškas serifo šriftas

"Libre Baskerville" puikiai tinka tiems, kurie žavisi klasikinės literatūros estetika, nes išlaiko senovinį žavesį ir kartu optimizuoja skaitomumą skaitmeniniuose ekranuose. Didelio x aukščio šriftas ypač aiškus, kai jis projektuojamas arba rodomas internete, nes skatina sutelkti dėmesį į pagrindinius teksto elementus ir nesukelia įtampos.

"Tahoma": Kompaktiškas bevardis šriftas, tinkamas mažesniam tekstui ir antraštėms

"Tahoma" išsiskiria raidžių tarpais, kurie padeda išlaikyti įskaitomumą net ir mažesnio dydžio šriftuose - tai ideali savybė, kai kalbama apie išnašų tekstus ar išsamias anotacijas pristatymuose. Be to, tvirta "Tahoma" struktūra išsaugo aiškumą mažesnės raiškos ekranuose, kuriuose priešingu atveju gali būti prarastos sudėtingos detalės.

Popins: Geometrinis bevardis šriftas, gerai veikiantis įvairiuose ekrano dydžiuose

"Poppins" yra tiek pat lanksti, kiek ir elegantiška, sukurta iš geometrinių formų, bet sušvelninta subalansuotomis proporcijomis, todėl kiekviena skaidrė yra aiški ir vizualiai maloni nepriklausomai nuo žiūrėjimo terpės. Plati šeima leidžia kūrybiškai derinti skirtingo svorio raides, todėl hierarchija veiksmingai išreiškiama kiekvienoje pranešimo dalyje.

Pasirinkę šiuos žymiuosius šriftus, savo pristatymui galite suteikti darnos, rafinuotumo ar modernumo, priklausomai nuo to, ko reikia. Nepamirškite, kad kiekvienas šriftas yra savitas - tai aspektas, kurį galite panaudoti, kad meistriškai atspindėtumėte savo pranešimo toną.

Patarimai, kaip pasirinkti geriausią šriftą prezentacijoms

Tinkamo šrifto parinkimas prezentacijai gali būti toks pat svarbus kaip ir pats "PowerPoint" prezentacijos turinys. Šiame skyriuje rasite svarbiausių patarimų, kurie padės pasirinkti šriftą, kuris ne tik papildytų jūsų "PowerPoint" skaidres ir pranešimą, bet ir užtikrintų, kad jis būtų pateiktas aiškiai ir paveikiai.

Apsvarstykite pristatymo temą ir toną

Pasirinkdami šriftą turėtumėte vadovautis pristatymo esme. Jei pristatymą rengiate iškilminga ar oficialia tema, tradiciniai serifo šriftai, tokie kaip "Times New Roman" ar "Garamond", gali sustiprinti jūsų pranešimo rimtumą. Tuo tarpu novatoriškiems projektams gali būti naudingos aptakios populiarių bešrifto šriftų, tokių kaip "Helvetica" ar "Calibri", linijos, perteikiančios modernumą ir progresyvumą.

Prieš baigdami kurti tipografiją, skirkite laiko apmąstymams šiomis temomis:

 • Formalumas ir kasdieniškumas
 • Tradicinės ir pažangiausios temos
 • Auditorijos lūkesčiai atsižvelgiant į temą

Suderinus šiuos elementus suderinama tai, ką matau ekrane, su tuo, ką jie girdi iš jūsų, ir sukuriama vientisa auditorijos patirtis.

Užtikrinkite įskaitomumą pasirinkdami tinkamo dydžio šriftus ir tinkamus tarpus tarp eilučių.

Labai svarbu, kad kiekvienas kambaryje sėdintis arba virtualiai prisijungęs asmuo galėtų lengvai perskaityti jūsų skaidres, nesimankštindamas. Štai kaip tuo įsitikinti:

 • Pasirinkite didesnius šriftus: Mažiausias 24pt dydis turėtų užtikrinti matomumą net ir per atstumą.
 • Atkreipkite dėmesį į tarpus tarp eilučių: Tarpai tarp eilučių pagerina įskaitomumą, ypač teksto blokų atveju; siekite, kad jie būtų 1,2-1,5 karto didesni už simbolių aukštį.

Šios gairės yra labai svarbios, nes jei ekrane pateikiama informacija nėra iš karto aiški, mažėja įsitraukimas, taip pat ir įsiminimas.

Sukurkite vizualinį įdomumą derindami šriftus ir kontrastą

Skirtingų tipų šriftų derinimas suteikia skaidrėms dinamiškumo ir padeda atskirti skirsnius arba išryškinti svarbiausius dalykus. Pavyzdžiui, paryškinta serifo antraštė ir paprastas beserifis šriftas pagrindiniame tekste gali subtiliai atkreipti dėmesį į pagrindines antraštes, neužgoždami smulkesnių detalių.

Maišydami šriftus:

 • Apribokite save: Naudokite ne daugiau kaip du ar tris vienas kitą papildančius stilius, kad neužgožtumėte žiūrovų.
 • Derinkite priešingybes: Tai padeda nustatyti hierarchiją, rodančią, į ką pirmiausia reikia sutelkti dėmesį.

Atminkite, kad sanglauda yra svarbesnė už sudėtingumą; įskaitomi kontrastai visada pranoksta meninę netvarką.

Efektyviai naudokite spalvas, kad padidintumėte pristatymo vizualinį poveikį.

Galiausiai, dar vienas galingas įrankis yra spalva. Ji gali sustiprinti prekės ženklo įvaizdį, sukelti emocijas ir palengvinti supratimą, jei pristatymuose naudojama apgalvotai.

Atsižvelkite į šias nuorodas, kai į tipografiją įterpiate spalvas:

 • Kontrastas yra svarbiausia: Tamsus tekstas šviesiame fone - ir atvirkščiai - maksimaliai įskaitomas.
 • Spalvinio kodavimo sąvokos: Skirtingi atspalviai gali atspindėti skirtingas temas ar jausmus, išreikštus kalbamame turinyje.

Kad ir kaip viliojančiai norėtųsi kiekvieną skaidrę išpurkšti nesuskaičiuojamais dažais - atsispirkite! Santūrumas dažnai reiškia rafinuotumą; protingai apribota paletė gerai atspindi ir pranešėjo profesionalumą.

Apgalvotai taikydamas šiuos dalykus - juos derindamas tarpusavyje - įgijau pasitikėjimo, kad galiu kurti vizualiai patrauklias prezentacijas, kurios įtikinamai ir aiškiai perteikia pagrindinius pranešimus; dabar esate pasirengę daryti tą patį!

Išvados: Įspūdžio darymas pasirenkant šriftą

Kelionė po tipografinį kraštovaizdį gali pakeisti jūsų skaidres, o geriausias pristatymui skirtas šriftas taps svarbiausiu jūsų komunikacijos arsenalo įrankiu. Svarbu ne tik tai, kad žodžiai būtų įskaitomi, bet ir tai, kad jie sukeltų rezonansą. Baigdami nepamirškite, kad kiekvienas šriftas turi savo svorį ir asmenybę - sukuria skirtingus tonus, ritmus ir auras, kurios suteikia jūsų pranešimui charakterį.

Pakartokite, kaip svarbu pasirinkti tinkamą šriftą pristatymams

Įtikinamų pristatymų kūrimas neapsiriboja vien tik gerai ištirtais faktais ir skaičiais; estetiniai elementai yra labai svarbūs auditorijos įsitraukimui į jūsų turinį. Labai svarbu pasirinkti optimalų šriftą - taip užtikrinamas aiškumas, sukuriama nuotaika, pabrėžiami svarbūs dalykai ir demonstruojamas profesionalumas. Nesuklyskite, gerai parinktas šriftas gali per kelias akimirkas patraukti arba prarasti auditorijos dėmesį.

Apibendrinkite pagrindines aplinkybes ir patarimus, kaip pasirinkti įspūdingą šriftą

Raginu atsižvelgti į šiuos veiksnius renkantis šriftus:

 • Suderinamumas su tema ir tonu: Užtikrinkite, kad jūsų šriftas atitiktų pristatymo temą ir emocijas.
 • Įskaitomumas: Optimalus dydis ir tarpai tarp eilučių yra jūsų sąjungininkai.
 • Įvairių įrenginių suderinamumas: Užtikrinant nuoseklumą skirtinguose ekranuose, išvengiama nenumatytų rodymo problemų.
 • Kontrastas ir poravimas: Kontrastas: apgalvotai išnaudokite kontrastą, kad atkreiptumėte dėmesį. Eksperimentuokite su šriftų derinimu, kad sukurtumėte dinamišką teksto hierarchiją.

Įgalinti skaitytojus priimti pagrįstus sprendimus dėl šrifto pasirinkimo būsimuose pristatymuose.

Dabar jau žinote, kas yra puikus pristatymo šriftas - nuo šiuolaikinių serifinių šriftų klasikos, pavyzdžiui, "Garamond", iki tvirtų beserifinių šriftų, pavyzdžiui, "Helvetica". Tačiau manote, kad tai tik pradžia. Raginu tyrinėti toliau - tipografijos pasaulis yra platus ir subrendęs tiems, kurie nori gilintis, kad išsiugdytumėte įžvalgią akį, kuri nuolat suteiks jūsų darbui rafinuotumo ir poveikio.

Tegul kiekviena skaidrė atspindi apgalvotą dizainą, pasirinkite šriftus, kurie ne tik perteikia, bet ir sustiprina jūsų žinutę. Pasinaudokite šiomis žiniomis kaip kompasu ir įrankiu, kuriuo vadovausitės kurdami pasakojimus, kurie skambės dar ilgai po to, kai užsidarys užuolaidos. Dabar eikite į priekį - tikslingai dėliodami kiekvieną žodį - ir būkite pasirengę palikti neišdildomus pėdsakus protuose ir širdyse, naudodami geriausią, tik jums pritaikytą prezentacijos šriftą.

Mind the Graph: kitas mėgstamiausias pristatymo įrankis

Ar pavargote nuo nuobodžių pristatymų, sukurtų naudojant prastos kokybės "Google" paveikslėlius? Susipažinkite su Mind the Graph ir nuostabios dizaino funkcijos, kurios padės kurti gražias prezentacijas su geriausiais šriftais ir dar geresnėmis iliustracijomis. Užsiregistruokite nemokamai ir pradėkite tyrinėti daugiau nei 300 šablonų galeriją, kad įkvėptumėte kitus savo kūrinius.

moksliškai tikslūs plakatai
logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai