Naršydami po mokslinių iliustracijų programinės įrangos galimybes galite jaustis tarsi manevruodami nežinomoje teritorijoje. Dvi platformos - "Mind the Graph" ir "BioRender" - tapo svarbiausiu akademikų ir tyrėjų pasirinkimu. Abi jos pasižymi savitomis funkcijomis, kurios žada atnaujinti jūsų mokslinių tyrimų pristatymą, tačiau kaip jos gali būti vertinamos viena kitos atžvilgiu? Prisijunkite prie mūsų šioje pažintinėje kelionėje, kurioje gilinsimės į įžvalgų šių dviejų įtakingų įrankių palyginimą ir padėsime jums priimti pagrįstą sprendimą.

Įvadas į Mind the Graph ir "BioRender

"Mind the Graph" ir "BioRender" yra žvaigždžių platformos mokslinių iliustracijų kūrimo srityje. Jos intriguoja naudotojus savo vizualiai patraukliomis sąsajomis ir dinamiškais įrankių rinkiniais, specialiai pritaikytais moksliniam bendravimui.

Pirmiausia aptarkime "Mind the Graph". Ši naujoviška platforma savo etosu dalijasi su UpGrad Education Ltd., suteikianti mokslininkams visame pasaulyje galimybę palyginti lengvai transformuoti sudėtingus duomenis į suprantamus vaizdus. Didelė dalis naudotojų - profesoriai, studentai ir net korporacijos - naudojasi šia programa, kad padidintų savo mokslinių tyrimų poveikį.

Kita vertus, turime "BioRender". "BioRender Technologies Inc." sukurtas "BioRender" pelnė gerą reputaciją dėl to, kad supaprastina mokslo iliustravimo procesus, išlaikydamas aukštos kokybės standartus. Daugiau nei 2 mln. aktyvių naudotojų visame pasaulyje, įskaitant tokias pasaulyje žinomas institucijas kaip NIH, "Nature Methods" (žurnalas) ir Harvardo medicinos mokykla, keičia mokslo vizualizavimo būdus.

Štai čia prasideda mūsų kelionė: pradedame išsamų abiejų šių galingųjų įrenginių tyrinėjimą - įvertiname, ką jie unikalaus suteikia iki smulkiausių funkcijų detalių.

Mind the Graph apžvalga

Kai reikia sudaryti diagramas ir iliustruoti sudėtingą mokslinę informaciją, nedaugelis įrankių prilygsta Mind the Graph. Panagrinėkime, kuo šis įrankis išsiskiria iš kitų savo funkcijomis, specifikacijomis, plakatų kūrimo galimybėmis ir pagalbinėmis vaizdo pamokomis.

Palyginti su tradicinėmis projektavimo priemonėmis, tokiomis kaip "Photoshop" ar "Illustrator", kurios reikalauja daug techninių žinių apie grafinį tvarkymą, Mind the Graph yra pranašesnė dėl savo intuityvios sąsajos, pritaikytos specialiai mokslininkų poreikiams.

Funkcijos ir specifikacijos

Mind the Graph pasižymi daugybe išskirtinių savybių. Naudotojams suteikiama daug lankstumo - nuo daugybės integruotų piktogramų iki patrauklių šablonų, pritaikytų įvairiems projektų poreikiams.

Visų pirma:

 1. Naudotojai gali rinktis iš daugiau nei 75 000 mokslinių piktogramų, tiksliai atspindinčių įvairius disciplinų aspektus.
 2. Yra galimybė pritaikyti iliustracijas su redaguojamomis spalvų schemomis, kad diagramos būtų asmeniškos.
 3. "Mind the Graph" suteikia prieigą prie +300 paruoštų šablonų, kurie gerokai sutrumpina projektavimo laiką.
 4. Platformoje taip pat galima importuoti duomenis, kad darbo eiga būtų sklandi.

Specifikacijos taip pat įspūdingos; jos pritaikytos greičiui, paprastam naudojimui ir suderinamumui:

 • Visos iliustracijos gali būti pritaikomos 6 skirtingomis spalvomis ir tipais.
 • Sukurta kaip žiniatinklio programinė įranga, todėl puikiai tinka bendradarbiavimui internete.
 • Galimybė užsakyti nestandartines iliustracijas, kad būtų atsižvelgta į jūsų tyrimo ypatumus.

Kalbant apie prieinamumo ir kainos santykį naudojant Mind the Graph ir "BioRerender", "Mind the Graphic" siūlo tiek nemokamus planus (su ribotomis funkcijomis), tiek mokamus premium planus su daugybe išskirtinių funkcijų.

Plakatų kūrimo galimybės

Vienas iš išskirtinių bruožų, išskiriančių "Mind the Graph" iš kitų diagramų įrankių, yra patikima plakatų kūrimo funkcija. Jei reikia glaustai vizualiai pateikti mokslinius rezultatus arba norite sukurti estetišką infografiką kurso medžiagai ar viešiems pristatymams, ši priemonė puikiai pasitarnaus.

Vartotojai patvirtino, kad kurti gražius dizainus nesudėtinga, tačiau labai veiksminga.

Pagrindiniai pasiūlymai:

 • Plačiai išplėtota šablonų biblioteka, atitinkanti įvairias išdėstymo parinktis.
 • Plačios personalizavimo galimybės naudojant įvairias po stilizavimo parinktis, įskaitant spalvas, formas, tekstą, mokslines iliustracijas ir kt.
 • Galimybė importuoti asmeninius duomenis tiesiai į pranešimus.

Norint perteikti išsamią mokslinę informaciją vizualiai patraukliais plakatais ir piešiniais, reikia ne tik įgūdžių, bet ir tinkamų priemonių. Mind the Graph veiksmingai atlieka šį vaidmenį.

Vaizdo pamokos, kaip naudoti Mind the Graph

Naudojimo paprastumas dažnai lemia sėkmę arba nesėkmę naudojant skaitmenines priemones, pavyzdžiui, Mind the Graph. Naudotojų mokymosi kreivę šiuo aspektu gerokai palengvina lengvai prieinamos išsamios vaizdo pamokos.

Jų tikslas - žingsnis po žingsnio padėti naujiems naudotojams susipažinti su visomis funkcijomis:

 • Pradžioje pateikiamos paprastos instrukcijos, kaip sukurti paskyrą.
 • pereikite prie sudėtingesnių užduočių, pavyzdžiui, diagramų ir iliustracijų pritaikymo.
 • Pažengusiųjų lygio vadovėliai skirti pažangiausioms funkcijoms įgyvendinti.

Atsižvelgiant į šiuos aspektus, net ir neturint išankstinių dizaino žinių, galima greitai ir sėkmingai pradėti dirbti. Dėl paprastumo ir didelio funkcionalumo "Mind the Graph" tvirtai laikytinas mokslinėms diagramoms ir iliustracijoms skirtu įrankiu.

Patikrinkite Mind the Graph pamokų grojaraštis "YouTube.

"BioRender" apžvalga

"BioRender" yra novatoriškas sprendimas, padedantis spręsti tikslaus, aiškaus ir vizualiai patrauklaus mokslinio vaizdinio turinio kūrimo uždavinį. Ši platforma yra internetinė programa, sukurta tiesiai mokslininkams.

Funkcijos ir specifikacijos

Vienas iš atpažįstamų "BioRender" privalumų - itin didelė biblioteka, kurioje yra daugiau nei 30 000 gyvybės mokslų figūrų. Tai ląstelės, baltymai, genai ir net sudėtingos biologinės struktūros, kurios tiksliai perteikia gyvybės mokslų temų subtilybes.

Kiekviena šios bibliotekos piktograma yra ne tik lengvai prieinama, bet ir lengvai pritaikoma. Vartotojams suteikiama galimybė lanksčiai keisti spalvas ir sluoksniuoti skirtingas piktogramas. Be to, naudotojai gali rinktis iš daugybės paruoštų naudoti šablonų, skirtų įprastoms biologijos schemoms, pavyzdžiui, signalų perdavimo keliams ar ląstelių ciklams. Toks pritaikomumas didina produktyvumą ir kartu skatina tyrėjų kūrybiškumą.

"BioRender" patogumo požiūriu, net ir mažiau techniškai išprususiems žmonėms tai padaryti yra paprasta. Tokios parinktys, kaip atšaukimo ir (arba) pakartotinio keitimo mygtukai, padeda sumažinti bet kokias klaidas projektavimo metu, o įrankių užrašai iš karto suteikia patarimų.

"Salesforce" integracija komandų valdymui yra dar viena funkcija, kuri suteikia šiai holistinei programinei įrangai gilumo ir yra neprilygstama kitoms programoms rinkoje.

Iliustracijos įrankių palyginimai

Lyginant "Mind the Graph vs "BioRerender", pastebimi abiejų pusių privalumai, tačiau, atidžiai išanalizavus esminius skirtumus, neliks abejonių, ar pasirinkti tinkamiausią pagal jūsų reikalavimus.

Pažymėtina, kad tiek "Mind the Graph", tiek "BioRerender" suteikia galimybę sklandžiai bendradarbiauti komandoms be vietos ribų - viskas po vienu stogu, todėl palengvina darbo eigą, ypač naudingą šiandien vyraujančiose nuotolinio darbo situacijose!

Galiausiai, nepaisant to, kad "Mind the Graph vs "BioRerender" yra sudėtingas konkurentas, "BioRander" išvengsite galvos skausmo dėl licencijavimo. Jo politika užtikrina teisėtą grafikos naudojimą publikacijose ir pristatymuose - tai dažnai pamirštama, tačiau labai svarbi mokslinės komunikacijos funkcija. Kurią siūlo ir Mind the Graph, todėl esame lygūs.

Apskritai, būtent galingos kombinuotos funkcijos suteikia "BioRender" žaidimų keitiklio statusą tarp šiuolaikinių mokslinių iliustracijų generatorių! Svarstote diskusiją "Mind the Graph vs BioRerender"? Tiesiog reikia suprasti savo konkrečius reikalavimus ir atitinkamai priimti pagrįstą sprendimą!

Vartotojų komentarai ir apžvalgos

Jei bandote pasirinkti tarp Mind the Graph ir "BioRender", naudotojų komentaruose ir apžvalgose pateikta patirtis gali būti neįkainojamas šaltinis. Pažvelkime, ką naudotojai sako apie šias naudingas mokslinio iliustravimo priemones.

Įvairūs naudotojai, patyrę "Mind the Graph", mano, kad ji yra patogi moksliniais tikslais kuriant aukštos kokybės infografiką su plačia piktogramų biblioteka. Jie vertina jos plakatų kūrimo galimybes, kurias lemia specialiai moksliniam bendravimui sukurtos funkcijos ir specifikacijos.

Kitas mūsų darbotvarkės klausimas - "BioRender"; ambicingi tyrėjai dažnai giria šį įrankį dėl išsamaus iš anksto paruoštų iliustracijų pasirinkimo. Daugumoje atsiliepimų pabrėžiama, kad jis patogus kuriant tikroviškus, su jų sritimi susijusius vaizdus, kurie veiksmingai perteikia sudėtingas idėjas.

Abi priemonės nuolat giriamos už tai, kad jose pateikiamos vaizdo pamokos, kuriose mokoma, kaip optimaliai naudotis jų ištekliais, taigi naudotojams lengviau naudotis. Be to, jų klientų aptarnavimo tarnyba demonstruoja profesionalumą, nes greitai reaguoja į klientų užklausas ar problemas, taip didindama veiksmingumą.

Priešingai, keliuose komentaruose aptinkamas vienas bendras priekaištas, susijęs su kainodaros modeliais. Nors siūloma daug bibliotekų ir funkcijų, kurios pateisina kainos ir kokybės santykį, kai kurie mėgėjai tyrėjai mano, kad kai kurių prenumeratos planų kainos yra pernelyg didelės. Paprastas palyginimas: Mind the Graph mokamų planų kaina prasideda nuo 14 USD, o Biorender kainuoja 79 USD per mėnesį.

Kalbant apie patogumą, iš pradžių Mind the Graph gauna pastabų dėl sudėtingos navigacijos. Tačiau patyrusių naudotojų teigimu, šis iššūkis sumažėja, kai laikui bėgant susipažįstama su jos funkcijomis.

Dėl sudėtingų funkcijų, skirtų tiksliai grafikai kurti, "BioRender" taip pat reikia mokytis, tačiau naudotojai nurodo, kad tai verta investicijos, atsižvelgiant į išvesties kokybę, kuri pasiekiama įvaldžius programą.

Atminkite, kad kiekvienoje apžvalgoje pateikiama asmeninė patirtis, kuri nebūtinai atspindi jūsų patirtį naudojant šias priemones. Iš tiesų abi platformos -Mind the Graph ir "BioRender" siūlo skirtingas funkcijas, pritaikytas individualiems poreikiams, todėl prieš priimant sprendimą būtina nuodugniai ištirti asmeninius poreikius!

Socialinės rekomendacijos ir paminėjimai

Įsigilinus į socialinį konkurso "Mind the Graph ir "BioRender" aspektą, tampa akivaizdu, kad abu įrankiai turi stiprų palaikymą atitinkamose naudotojų bendruomenėse. Pradėkime diskusiją nuo kai kurių plačiai paplitusių paminėjimų ir rekomendacijų.

Kalbant apie Mind the Graph, ji paprastai yra labai palaikoma akademiniams tyrimams skirtuose forumuose. Šio įrankio galia slypi jo gebėjime supaprastinti sudėtingą mokslinę informaciją iki vizualiai patrauklių infografikų. Įvairiose "LinkedIn" grupėse ir "Facebook" bendruomenėse, kuriose kalbama apie mokslinių tyrimų metodikas, daugelis naudotojų konkrečiai nurodo, kaip sklandžiai galima perteikti sudėtingas mokslo sąvokas naudojant Mind the Graph diagramas.

Atkreipdami dėmesį į "BioRender", negalime nepastebėti reguliarių paminėjimų įvairiuose įtakinguose biomokslų tinklaraščiuose ir platformose, pvz. Biotechniques.com arba svetainėje "BitesizeBio". Be to, aktyvi "Twitter" mokslininkų bendruomenė taip pat pritaria "BioRender" dėl didžiulės aukštos kokybės biomedicininių vaizdų bibliotekos. Netgi dažnai galima rasti tviterio žinutes, kuriose "BioRender" giriama už mokslinio vizualizavimo supaprastinimą, o kartu su jomis tendencingai naudojami hashtagai #scicomm (sutrumpintas mokslinės komunikacijos terminas).

Prieš pradėdami toliau, norėtume pabrėžti unikalų aspektą, kuriuo išsiskiria abi šios priemonės - mokytojų rekomendacijas! Taip, iš tiesų; daugelyje internetinių mokymo forumų ir mokomųjų "YouTube" kanalų šiuolaikiniai pedagogai rekomenduoja "Mind the Graph" arba "BioRender" kaip pagrindines pagalbines priemones, padedančias jauniems protams geriau suprasti mokslinius tyrinėjimus.

Apibendrinant: pagal socialines rekomendacijas ir paminėjimus internete tiek "Mind the Graph", tiek "BioRender" sulaukė didelio pripažinimo dėl savo vertingo indėlio padedant vizualiniam bendravimui sudėtingose srityse, pavyzdžiui, mokslo švietimo ir mokslinių tyrimų.

"Mind the Graph" ir "BioRender" skirtumai

Lyginant dvi informatikos priemones, tokias kaip Mind the Graph ir "BioRender", norint visapusiškai suprasti kiekvieną platformą, labai svarbu atpažinti unikalias kiekvienos platformos savybes ir jų bendras savybes. Todėl pasinerkime į abiejų įrankių panašumų, skirtingų aspektų, privalumų ir trūkumų nagrinėjimą.

Panašumai ir unikalūs aspektai

Nepaisant skirtingo sąsajos dizaino ir naudotojo darbo eigos, Mind the Graph ir "BioRender" turi keletą bendrų pagrindinių funkcijų. Tai yra:

 1. Abiejuose yra nemažai iš anksto parengtų mokslinių iliustracijų šablonų.
 2. Abiejose platformose galima pritaikyti arba sukurti savo infografiką nuo nulio.
 3. Kiekvienas įrankis palengvina bendradarbiavimą suteikdamas dalijimosi tarp komandos narių galimybes.

Unikalumas slypi tame, kaip šios paslaugos teikia savo pasiūlymus. Kalbant apie vaizdo kokybę, su biologija susiję šablonai atrodo labiau specializuoti Mind the Graph, palyginti su "BioRender", kuri labiau linksta į bendresnę mokslo sritį, tinkančią įvairioms disciplinoms. Kita išskirtinė "BioRender" savybė, kurios Mind the Graph paprastai neturi, yra integracija su tokiomis programomis kaip "Adobe Illustrator", kad būtų užtikrinta geresnė grafinė patirtis.

Kiekvieno įrankio privalumai ir trūkumai

Mind the Graph

Privalumai:

 • Pasirinktinių iliustracijų užklausa paruošiama per 7 darbo dienas. 
 • Patogi vartotojui drag-and-drop sąsaja
 • Įperkama kainodara, ypač tiems, kurie dirba su biudžeto apribojimais

Trūkumai:

 • Ji nesiūlo "Microsoft PowerPoint" integracijos
 • Mažiau organizuota šablonų biblioteka, palyginti su "BioRender

"BioRender"

Privalumai:

 • Aukštos specializacijos profesionalus grafinis atvaizdavimas biomedicinos srityje
 • Sklandi integracija su išorine iliustravimo programine įranga
 • Didesnė šablonų universalumas suteikia daugiau pritaikymo galimybių

Trūkumai:

 • brangesni prenumeratos planai, todėl ji mažiau prieinama visiems
 • Šiek tiek sudėtinga sąsaja, kurią reikia išmokti

Objektyviai išanalizavę diskusiją "Mind The Graph vs BioRender", galime įvertinti kiekvienos priemonės stipriąsias puses ir tuo pat metu atkreipti dėmesį į sritis, kurias reikia tobulinti arba kurios gali neatitikti konkrečių poreikių. Galiausiai jūsų individualūs reikalavimai lems jūsų pasirinkimą tarp šių dviejų įrankių.

Mind the Graph ir BioRender alternatyvos

Be diskusijos "Mind the Graph vs. BioRender", labai svarbu pripažinti, kad rinkoje yra keletas kitų įrankių, skirtų panašiems tikslams. Jei nė viena iš šių galimybių jums neatrodo idealiai tinkanti, nereikia nerimauti. Toliau pateiktas alternatyvų sąrašas gali tiksliau atitikti jūsų poreikius:

 1. "SciDraw": "SciDraw" yra pirmaujanti mokslinio iliustravimo priemonė, leidžianti naudotojams kurti tikslias diagramas, turinti daugybę funkcijų ir ypatybių.
 2. "Piktochart": Be infografikos, "Piktochart" siūlo ne tik infografiką, bet ir mokslines iliustracijas.
 3. Žodžiu,: "Genially" tapo veiksminga programine įranga ne tik dėl diagramų kūrimo galimybių, bet ir dėl interaktyvių elementų įtraukimo į vaizdinius kūrinius.
 4. "Tableau Public: Šią galingą platformą mokslininkai ir duomenų entuziastai dažniausiai naudoja sudėtingiems duomenų rinkiniams vizualizuoti.

Svarstydami bet kokį alternatyvų sprendimą, nepamirškite, kad, kalbant apie vizualizavimo įrankius, asmeniui reikia rinktis vairą; "tinkamas" skiriasi priklausomai nuo naudotojo. Siekite, kad funkcionalumas atitiktų konkrečius reikalavimus, o ne orientuotis tik į populiarias galimybes, kurios yra labai naudingos.

Vis dėlto, prieš nuspręsdami, kokią vietą jie užima diskusijoje "Mind the Graph vs "BioRender" arba lyginant su panašiomis siūlomomis priemonėmis, visada atlikite išsamų kiekvieno produkto tyrimą. Atkreipkite dėmesį į išsamias apžvalgas, kainodaros modelius, įskaitant paslaugas, ir bendruomenės palaikymą - kuo geriau informuoti apie šiuos pasirinkimus, kuriuos darote dabar, tuo didesnę įtaką jie turės jūsų produktyvumui laikui bėgant.

Argi mes ir toliau nenagrinėsime Mind the Graph ir "BioRender"? Žinoma! Tačiau niekada nėra per anksti - arba per vėlu - žvilgtelėti į tai, kas dar gali būti naudinga unikaliems pageidavimams ar apribojimams mūsų platesniame skaitmeniniame pasaulyje. Galbūt net nustebsite, kas gali paaiškėti per pačius tyrimus, susijusius su Mind the Graph ir "BioRender" - jie labai prisideda prie išsamaus supratimo, gerokai pranokstančio pradinius lūkesčius!

"Mind the Graph" arba "BioRerender" naudojimo mokslinėms iliustracijoms privalumai

Tyrėjui, mokslininkui ar akademiniam specialistui sudėtingų mokslinių sąvokų vizualus perteikimas gali būti bauginantis ir pribloškiantis procesas. Laimei, yra dvi patikimos skaitmeninės priemonės grafikos dizaineriams, kurios šią užduotį padaro ne tokią sunkią: Mind the Graph ir "BioRender". Pasinerkime į esminių šių platformų teikiamų privalumų iššifravimą jų naudotojams.

Pirmiausia, abu įrankiai turi patogią naudotojo sąsają, kuri supaprastina labai specializuotų mokslinių iliustracijų kūrimo procesą. Vartotojams nereikia turėti jokių grafinio dizaino įgūdžių, kad galėtų meistriškai naudotis šiomis priemonėmis.

 • Paprastumas - Ar tai būtų Mind the Graph, ar "BioRerender"; šios priemonės buvo sukurtos atsižvelgiant į ne dizainerius. Norint sukurti profesionalaus lygio vaizdinę medžiagą, nebūtina įvaldyti "Photoshop" ar "Illustrator". Šie sprendimai leidžia naudotojams sutelkti dėmesį į savo idėjų perteikimą, o ne į kovą su nebendradarbiaujančia programine įranga arba, dar blogiau, į viską piešimą ranka.

"Mind the Graph" ir "BioRender" yra ne tik paprastos naudoti, bet ir pasižymi didelėmis bibliotekomis, kuriose gausu iš anksto sukurtų elementų, tinkamų įvairioms mokslo sritims.

 • Plačios bibliotekos - Kiekvienoje platformoje yra išsamios bibliotekos su tūkstančiais paruoštų naudoti vaizdų, apimančių daugybę mokslo sričių - nuo anatomijos iki zoologijos. Dėl šios išsamios duomenų bazės nereikia kiekvieno projekto pradėti nuo nulio, todėl tyrėjai sutaupo daug laiko diagramoms kurti.

Be paprastumo ir didžiulių išteklių, kitas įtikinamas privalumas yra tai, kad abi platformos palengvina bendradarbiavimą komandose.

 • Bendradarbiavimas - Tiek Mind the Graph, tiek "BioRender" palaiko komandos narių bendradarbiavimą realiuoju laiku, nepriklausomai nuo geografinio atstumo - ši funkcija ypač naudinga didelėms mokslinių tyrimų komandoms, išsibarsčiusioms skirtingose laboratorijose ar šalyse.

Turėtume pabrėžti, kad kiekviena priemonė yra skirta jūsų pristatomo darbo aiškumui didinti.

 • Padidina supratimą - Naudojant mokslines diagramas didėja įvairių tipų auditorijos supratimas - gretimų sričių mokslininkų, bandančių suprasti konkrečias jūsų tyrimo detales, arba plačiosios auditorijos, norinčios sužinoti pagrindines įžvalgas apie jūsų mokslinį darbą. Sujungus Mind the Graph su "BioRerender" naudotojams suteikiama galimybė kurti vaizdines priemones, kurios pagerina bendrą jų mokslinės veiklos aiškinimą.

Galiausiai, kaip vyšnaitė ant viršaus, yra kiekvieno įrankio įsipareigojimas pateikti individualias iliustracijas, pritaikytas kiekvieno tyrimo poreikiams.

 • Pasirinktinės iliustracijos užklausa - "Mind the Graph" ir "Biorender" siūlo užsakomųjų iliustracijų užklausų sistemas, kurios yra jų aukščiausios kokybės prenumeratos dalis, tačiau jų pristatymo terminai labai skiriasi. Mind the Graph užtikrina greitą apyvartą, žadėdama pateikti pasirinktines iliustracijas vos per 7 dienas. Šis pagreitintas procesas užtikrina, kad prenumeratoriai galėtų greitai integruoti asmeninius vaizdus į savo turinį. Priešingai, "Biorender", nors ir teikdama aukščiausios kokybės paslaugą, taip pat teikia pritaikytas iliustracijas, pasirenka ilgesnį metodą. Biorender komanda siūlo, kad jų ekspertai gali susisiekti su prašytoju per nemažą 25-30 darbo dienų laikotarpį. Šis ilgesnis laikotarpis gali būti siejamas su kruopščiu ir nuodugniu peržiūros procesu, užtikrinančiu, kad galutinės iliustracijos sklandžiai atitiktų užsakovo specifikacijas. Todėl naudotojai turi pasverti savo iliustracijų poreikio skubumą ir kantrybę, kurios reikia kruopščiam kiekvienos platformos meistriškumui.

Apibendrinant šį skyrių, akivaizdu, kad naudojant tokias skaitmenines priemones kaip Mind the Graph ir "BioRender" galima labai patobulinti komunikacijos strategiją, kai kalbama apie sudėtingus mokslinius dalykus. Jos leidžia lengvai valdyti galingas užduotis, užtikrina sklandų bendradarbiavimą ir siūlo didžiulius išteklius, iš kurių galima rinktis idėjas, taip pat didina skirtingų grupių supratimą.

Klientų sėkmės istorijos su "Mind the Graph" arba "BioRender

Tokie mokslinio iliustravimo įrankiai kaip "Mind the Graph" ir "BioRender" akivaizdžiai pakeitė daugybę naudotojų patirties akademinėje, mokslinių tyrimų, biologijos ir net rinkodaros srityse. Kad geriau suprastume jų poveikį, panagrinėkime keletą sėkmės istorijų apie asmenis, kurie naudojosi viena iš jų.

Vitrina: Magistrantūros studento pasiekimai.

Rachel Simmons yra Mančesterio universiteto magistrantūros studentė, kuri prisiekinėja Mind the Graph. Rachel pasakoja, kad prieš sužinodama apie šį vertingą įrankį ji stengėsi patraukliai pateikti duomenis. "Mind the Graph buvo mano pagrindinis įrankis rengiant disertaciją", - tvirtina ji. Paprastas naudojimas ir platus grafikos šablonų pasirinkimas platformoje leido jai ne tik sklandžiai pateikti savo išvadas, bet ir sukurti vizualiai patrauklų galutinį produktą, kuris sudomino jos vertintojus.

Pažangos ataskaita: Mokslinių tyrimų grupės ataskaita

Tuo tarpu Dr. Paulo Alleno vadovaujama Ženevos instituto tyrėjų grupė, vykdydama imunologijos projektą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama ląstelių sąveikai, rado neįtikėtiną "BioRender" naudą. Sudėtingus ląstelių procesus perteikti įprastomis diagramomis atrodė sudėtinga, kol jie pritaikė "BioRender" programinę įrangą - tai iš esmės pakeitė jų mokslinių tyrimų darbo pateikimo būdą.

Naudodamiesi "BioRender" plačia iš anksto parengtų biologijos ir sveikatos mokslų vaizdų biblioteka, jie gerokai sutrumpino projektavimo laiką ir padėjo be vargo sukurti tikslius ir aiškius vaizdus, apimančius sudėtingas biologines detales.

Remdamiesi šiais pavyzdžiais pabrėžiame, kad tokios priemonės kaip Mind the Graph ir BioRender yra galingi sąjungininkai, padedantys išsamią mokslinę informaciją paversti lengvai įsisavinamu vaizdiniu turiniu, nepriklausomai nuo jūsų vaidmens mokslo srityje.

Ir Rachel, ir Dr. Allenas neabejotinai rekomenduotų "Mind the Graph" arba "BioRender" visiems kolegoms, susiduriantiems su sudėtingų duomenų pateikimo iššūkiais - estetiškai patraukliu, bet moksliškai tiksliu būdu! Ši tiesioginė nuomonė neabejotinai susijusi su mūsų straipsniu ir pagrindine tema: Mind the Graph vs BioRerender.

Geriausia praktika, kaip veiksmingai naudoti Mind the Graph arba "BioRender

Naujų technologinių įrankių diegimas į darbo procesą gali atrodyti bauginantis, ypač kai tai susiję su sudėtingų mokslinių iliustracijų kūrimu. Laimei, pasitelkus keletą ekspertų patarimų, įvaldyti tokią programinę įrangą kaip Mind the Graph ir "BioRender" tampa daug lengviau. Taigi, susipažinkime su keletu geriausių praktikų, kad Mind the Graph ar "BioRender" naudojimas būtų efektyvesnis.

Susipažinkite su šablonais

Tiek "Mind the Graph", tiek "BioRender" turi įspūdingus šablonų rinkinius, kurie pagreitina iliustracijų kūrimo procesą. Tačiau vien tik šių šablonų nepakanka, kad būtų pasiektas optimalus našumas. Reikia susipažinti su turimų šablonų tipais, kad galėtumėte išsirinkti tokį, kuris iš tikrųjų papildytų jūsų darbą.

Pasinaudokite turima mokymosi medžiaga

Pasinaudokite abiejose platformose nemokamai siūlomomis vaizdo pamokomis, kurios yra žingsnis po žingsnio vadovai, kaip efektyviai naudoti konkrečias funkcijas ir efektyviai pasiekti profesionalių rezultatų.

Eksperimentuokite su funkcijomis prieš apsispręsdami

Vertinant Mind the Graph ir "BioRerender", kiekviena platforma siūlo unikalias funkcijas, pritaikytas skirtingiems naudotojų poreikiams. Todėl skirkite laiko šioms funkcijoms ištirti, prieš pasirinkdami tai, kas geriausiai tinka jūsų scenarijui.

 • "BioRender": Joje siūloma funkcija, pagal kurią iliustracijoje pridėti elementai sluoksniuojami panašiai kaip įtakingose nuotraukų redagavimo programose, pvz., "Photoshop". Šis sluoksniavimas sukuria paveikslėlių gylį ir labai pagerina jų pateikimą.
 • Mind the Graph: naudingas šio įrankio atributas yra jo užsakomųjų iliustracijų užklausų sistema, kuria naudotojai gali paprašyti Mind the Graph iliustratorių komandos pateikti mokslines figūras, puikiai atitinkančias jų mokslinių tyrimų ypatumus. 

Atminkite: šių skirtingų funkcijų supratimas tikrai gali padidinti produktyvumą.

Kai reikia, naudokite bendradarbiavimo funkcijas

Lygindami Mind the Graph ir "BioRerender" bendradarbiavimo projektams, nepamirškite, kad abiejose programose pateikiamos specialiai komandiniam darbui skirtos priemonės, kuriomis galima dalytis, nustatyti skirtingus vaidmenis, apibrėžiančius hierarchiją grupėse, dirbančiose su bendrais projektais, o tai skatina sklandų bendradarbiavimą.

Apibendrinant galima teigti, kad norint pasinaudoti visomis Mind the Graph arba "BioRender" galimybėmis, reikia gerai išmanyti programinę įrangą. Nuoširdžiai tikėdamiesi, kad ši praktika bus naudinga sklandžiai naudojantis šiomis pažangiomis mokslinės iliustracijos priemonėmis.

Mind the Graph ir "BioRerender" pasirinkimas pagal individualius poreikius

Sprendžiant, ar pasirinkti Mind the Graph arba "BioRender", būtina kruopščiai išanalizuoti unikalius individualius jūsų poreikius. Abu įrankiai pasižymi įspūdingomis funkcijomis, dėl kurių kurti mokslines iliustracijas paprasčiau nei bet kada anksčiau, tačiau kiekvienas jų turi savų stipriųjų ir silpnųjų pusių.

Jei jums reikia pritaikytų iliustracijų ir išsamių mokymosi šaltinių, tuomet Mind the Graph gali būti puikus pasirinkimas. Įrankis per 7 dienas pateikia mokamiems naudotojams pritaikytas iliustracijas, taip pat turi išsamias vaizdo pamokas, kuriose naudotojai žingsnis po žingsnio supažindinami su procesais, o tai naudinga pradedantiesiems, norintiems aiškių instrukcijų. Ji taip pat spindi kaip nemokama plakatų kūrėjo piešimo programinė įranga, suteikianti naudotojams galimybes be vargo kurti įspūdingus plakatus.

Kita vertus, jei jums svarbiausia - galingi iliustravimo įrankiai, jums labiau tiktų "BioRender". Naudotojai nuolat giria platų "BioRender" iliustravimo įrankių rinkinį, liaupsindami jo naudojimo paprastumą, kai pasirenkamos kruopščios medicininės ir mokslinės nuotraukos bei diagramos.

Abi platformos sulaukė teigiamų atsiliepimų iš savo naudotojų bazių, tačiau, norėdami gauti platesnį naudotojų patirties vaizdą, patariame išplėsti savo tyrimą, įtraukiant socialines rekomendacijas ir paminėjimus. Be to, verta paminėti, kad yra ir Mind the Graph, ir "BioRender" alternatyvų, jei kuri nors iš jų visiškai neatitiktų jūsų konkrečių reikalavimų.

Iš esmės renkantis tarp Mind the Graph ir "BioRender" reikėtų labai atsižvelgti į tokius veiksnius kaip naudojimo paprastumas, pageidaujamas šių platformų mokomosios medžiagos išsamumas, užduočių pobūdis (pvz., plakatų kūrimas ar sudėtingos iliustracijos), kolegų rekomendacijos ir asmeninė mokymosi kreivė.

Nesvarbu, ar tai Mind the Graph"BioRender" išsamią vadovėlių biblioteką arba puikų iliustravimo įrankių rinkinį, labai priklausys nuo to, ar jis atitiks individualius poreikius, nurodytus pirmiau pateiktose specifikacijose. Rinkitės išmintingai!

mokslinės iliustracijos
logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai