Pokud potřebujete vědecké ilustrace, zde je to místo, máme pro vás doslova tisíce vědeckých ilustrací, včetně několika témat z oblasti biologie, ekologie, věd o živé přírodě, zdravotnictví a medicíny/anatomie.  

Jedná se o sbírku ilustrací na přání klientů, v tomto případě vše, co se týká lidské anatomie. Skvělé pro výzkumníky, vědce a učitele.

Podívejte se na několik příkladů vědeckých ilustrací, které jsou již k dispozici na webu Mind the Graph. A i když na platformě nenajdete přesně to, co potřebujete, zkuste si předplatit službu vědeckých ilustrací na vyžádání.

Ilustrace anatomie člověkaChci použít lékařské vědecké ilustrace z Mind the Graph. Jak to mohu udělat?

Ok, použít naše ilustrace je velmi jednoduché! Mind the graph je online platforma, která umožňuje vědcům a učitelům vytvářet vlastní prezentace, dokumenty a grafické abstrakty atraktivním a profesionálním způsobem. Můžete si ji tedy zdarma vyzkoušet a prohlédnout si všechny dostupné vědecké ilustrace.

Jak jsme uvedli výše, můžete také kombinovat obrázky s tvary, grafy, textem a nahrávat vlastní obrázky a vytvořit tak celou prezentaci, grafický abstrakt nebo vědeckou infografiku. Uživatelem zdarma můžete být, jak dlouho chcete, ale budete mít omezené funkce.

několik dolarů měsíčně jako předplatitel můžete využívat neomezené funkce. Kromě toho si budete moci vyžádat nové ilustrace bez dalších poplatků. Většina našich ilustrací totiž vzniká na základě žádostí našich předplatitelů.

Kromě toho budete mít možnost samostatně sestavit vlastní prezentaci a grafický abstrakt a požádat pouze o to, co je pro váš výzkum nezbytné.

Mohu tyto ilustrace použít ve svých publikacích?

Ano.
Naším cílem je zlepšit komunikaci ve vědě a pomoci vědcům a lékařům sdělovat jejich výsledky srozumitelným a poutavým způsobem. 

Své výtvory proto můžete použít ve svých pracích, v hodinách, knihách, na sociálních sítích a v čemkoli chcete. Pokud jste však volným uživatelem, musíte ve své publikaci zachovat vodoznak a uvádět graf. Nyní, pokud jste předplatitelem, nás citovat nemusíte (Ale bylo by skvělé, kdybyste to udělali)!

 

[Dobře, chci vyzkoušet platformu!]
logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony