Ола! Це буде вперше. Перед тим, як повідомити про очікування на перший семестр, хочемо показати нові ілюстрації, які ми додамо до Mind the Graph цього семестру. Melhoramos nossa biblioteca de ilustrações médicas, com muitas ilustrações de cardiologia. Já temos uma enorme biblioteca com más de oito mil ilustrações científicas. Це найновіші, але ви можете надати їх усі на нашій платформі.

Comece agora

Нові ілюстрації в кардіології

Інфекції та захворювання

Ці ілюстрації з бактеріями та вірусами в системі кровообігу використовуються для пояснення сепсису:

blood_sepse_scientifc_ілюстрації

Пошкодження артерій та атеросклероз 

Атеросклероз - це доказ того, що внутрішня частина артерії є внутрішньою завдяки акумулюванню плазми. У важких випадках може призвести до коронарної недостатності, гострого порушення мозкового кровообігу, периферичної недостатності артерій або проблем з нирками, залежно від того, які артерії уражені.

Ми додаємо ілюстрації з саудівських художніх творів, початкових стадій атеросклерозу та тяжкої стадії, щоб ви могли комбінувати їх для відображення прогресу захворювання.

artéria_científica_ilustrações

Молекули ацидозних графонів

Крім того, зараз ви можете знайти ілюстрації молекул кислотних градацій, щоб пояснити різницю між насиченими та ненасиченими кислотними градаціями, а також сукупність місць у мистецтві.

fat_acid_scientifc_ілюстрації

Mulheres magras e obesas casuais

Перегляньте нові ілюстрації з багатьох випадків:

obesidade_mulher_científica_ilustrações

Чи можна використовувати ці ілюстрації у своїх публікаціях?

СІМ! Придбайте Mind the Graph, щоб розширити можливості для науковців та покращити комунікацію в суспільстві. Ви можете використовувати ваші криптографічні дані у своїх роботах, аулах, книгах, соціальних мережах та інших справах. Якщо ви є безкоштовним користувачем, ви повинні мати знак якості та розмістити графіку в своїй публікації. Наразі, ми не знаємо точно, чи ви є вбивцею (але ми впевнені, що ви є фізично здоровою людиною)! Ви можете залишатися безкоштовним користувачем доти, доки не захочете.

No entanto, se você quiser  тер доступ до всіх рекурсивів  можна буде оновити до версії з обмеженим доступом.

ознайомлений з графікою наукових ілюстрацій

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони