Обкладинка - напис на звороті обкладинки книги, який інформує вас про те, про що книга - важливий аспект процесу написання та публікації. 
Хоча це може здатися складним завданням, ця стаття Mind The Graph познайомить вас з ним, пояснить що таке рекламаі допоможе вам зробити кілька кроків, щоб ефективно написати захоплюючу рекламу.

Що означає блібринг?

Обкладинка - це напис на звороті обкладинки книги, який описує її зміст. Обкладинка повинна містити будь-яку інформацію, яка найкраще представляє книгу та викликає інтерес у читачів

Наприклад, в академічній книжці найяскравіші результати дослідження можуть бути привабливими для молодих дослідників. Трилер виграє від уривку, який розкриває інтригуючу частину історії і залишає читача спраглим дізнатися більше. Це більше, ніж просто опис; саме обкладинки продають книги. Це просто дуже оригінальна і лаконічна презентація, покликана переконати споживачів придбати книгу. Як наслідок, деякі люди вважають написання обкладинок складним, а то й зовсім неприємним заняттям.

Іноді відома людина або навіть інший письменник може виконати роботу сильної реклами. Відоме ім'я на обкладинці робить книгу привабливою, так само, як підтримка знаменитостей підвищує попит на товар. Однак, якщо схвалення знаменитості є надто нечітким або не містить конкретної згадки про книжку, воно не допоможе в її рекламі.

Тож, обираючи або створюючи обкладинку вашої книги, пам'ятайте, що вона має переконати потенційних читачів сказати "так" вашій книзі, стати справжніми читачами і забрати ваші слова та думки з собою.

Фотографія зроблена Вуличний вітер на Вимкнути сплеск

Як написати хороший рекламний ролик

Тепер, коли ти знаєш. що таке рекламаЦі прості кроки допоможуть вам створити привабливий рекламний ролик.

  1. Почніть з прочитання книжкових обкладинок у вашій місцевості. Записуйте, що вас приваблює, що вас дратує і, найголовніше, що може спонукати вас взяти книгу до рук і почати читати.
  2. Проаналізуйте вашу книжкову пропозицію, оцінки рукопису або будь-які інші відгуки, які ви можете отримати, і виберіть будь-які заохочувальні слова та фрази. Подумайте, як ви можете включити їх у свою анотацію.
  3. Поясніть, у чому унікальність вашої книги, якомога чіткіше.
  4. Визначте свою цільову аудиторію. Це можна зробити за категоріями людей або за сферами інтересів.
  5. Використовуйте сильні слова, такі як "унікальний", "дивовижний" і "революційний", особливо якщо такі терміни використовувалися вашими рецензентами або у вашій заявці. Така мова викликає інтерес у потенційних читачів.
  6. Зосередьте свої зусилля на першому реченні, воно є найбільш важливим. Зробіть його якомога цікавішим.
  7. Майже так само ретельно попрацюйте над фінальним реченням. Художня література часто містить інтригуючу кінцівку, а наукова - рідко, але принаймні намагається бути інтригуючою.
  8. Часто блурби обмежуються 100-150 словами, не залишаючи місця для роздумів. Пишіть коротко і просто.
  9. Попросіть свого видавця прокоментувати ваш рекламний ролик кільком друзям або колегам, яким ви можете довіряти, щоб вони надали чесні та корисні відгуки.
  10. Приготуйтеся переглядати, переглядати, полірувати, полірувати, полірувати і ще раз переглядати після отримання зворотного зв'язку. Насправді, продовжуйте і робіть це, незважаючи ні на що.

Професійні графічні реферати без зайвих зусиль

Ознайомтеся з Mind the Graph інструмент для створення високоякісного візуального контенту для наукової спільноти. Дізнайтеся, як використовувати інфографіку на свою користь, підвищуючи ефективність ваших досліджень і статей, залучаючи аудиторію та виділяючи вашу роботу серед інших.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони