У цьому випадку автор використав Mind the Graph, щоб зібрати дані з різних джерел в одному місці. Окрім найкращих науково достовірних ілюстрацій, наш робочий простір має дружній інтерфейс і дуже простий у використанні.

Перевірте повну версію оригінальна стаття.

Роль ядерних рецепторів у фіброзі печінки

Philipp Königshofer та ін. (2021) повідомляють, що ядерні рецептори є ліганд-активованими транскрипційними факторами, які регулюють експресію генів різноманітних ключових молекулярних сигналів, що беруть участь у фіброзі печінки.

Первинним клітинним фактором фіброгенезу печінки є активовані печінкові зірчасті клітини. Різні ядерні рецептори регулюють печінкову експресію прозапальних і профіброгенних цитокінів.

Графічні реферати powered by Mind the Graph у цій статті

Зроблено з використанням Mind the Graph

Перший рисунок - це огляд і класифікація ядерних рецепторів за підродинами.

Зроблено з використанням Mind the Graph

Вище ми бачимо різні типи ефекторних функцій ядерних рецепторів.

Зроблено з використанням Mind the Graph

На третьому рисунку ми можемо ознайомитися з оглядом повідомлень про ефекти модуляцій NR як потенційних терапевтичних підходів до лікування захворювань печінки.

Стрілки вказують на передбачувані корисні ефекти при захворюваннях печінки за рахунок up- (темно-зелений) або вниз - (світло-зелений) регуляція специфічних механізмів, які, як повідомлялося, підтримують регресію фіброзу печінки або зменшують фіброз печінки.

Помаранчеві стрілки вказують на ефекти та механізми модуляції NR, які є або суперечливими, або ще недостатньо вивченими.

Зроблено з використанням Mind the Graph

Останній рисунок відображає молекулярні ефекти модуляторів NR як потенційного лікування фіброзу печінки, який, як повідомляється, переважно виникає в ГСК.

Кенігсхофер та його колеги припускають, що подальші дослідження сигналізації, пов'язаної з ядерними рецепторами, можуть призвести до клінічної розробки ефективної антифіброзної терапії для пацієнтів із захворюваннями печінки.

Вплив та результативність статей

Вибравши варіант порівняння метрик за 1 рік з іншими статтями/оглядами, які також були опубліковані в тому ж календарному році в цьому журналі, ми можемо помітити, що цю статтю процитували більше, ніж 57% з них.

Джерело PlumX

Використовуйте силу інфографіки, щоб покращити свою статтю. Спробуйте Mind the Graph!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони