Наукова презентація - це найпоширеніший у науці спосіб показати наші відкриття. Крім того, для професорів та аспірантів вміння створити хорошу презентацію може стати ключем до успіху або невдачі в аудиторії, повній людей.

Привернути увагу аудиторії, намагаючись донести важливу інформацію, не стає легше. Тому пошук нових та креативних способів проведення презентації - єдиний вибір, який є у науковців.наукова презентаціяПершим кинув камінь той, хто ніколи не здавався і представив найгірше слайд-шоу, яке коли-небудь бачили в історії людства. Це не соромно: вчені чудово вміють проводити дослідження, але з презентаціями часто буває не так просто. Ось основні проблеми, з якими стикаються науковці, коли намагаються створити презентацію:

  • Ви не можете знайти потрібні наукові ілюстрації
  • Ви не знаєте, як організувати всю інформацію, яку маєте, в логічну лінію мислення
  • Ви не маєте жодного уявлення про дизайн чи навіть про поєднання кольорів
  • У вас є короткий час, щоб зробити все це

Ми відчуваємо ваш біль. Але ще не все втрачено. Не вірите мені? Погляньте на дивовижну наукову презентацію, яку один з наших користувачів створив за допомогою Mind the Graph!

Його звуть Професор, доктор Едуардо Луїс Морейра Едуардо працює в лабораторії нейронаук і поведінки у Федеральному університеті Санта-Катаріни, Бразилія. Едуардо використав свою креативність та наші шаблони, щоб відповідати своїм потребам і створити неймовірну презентацію.

наукова презентація
Професор, доктор Едуардо Луїс Морейра
наукова презентація
Професор, доктор Едуардо Луїс Морейра

Наші шаблони 100% можна редагувати, і ви можете додавати або видаляти будь-які ілюстрації, щоб створити ідеальний слайд для вас.

 

наукова презентація
Професор, доктор Едуардо Луїс Морейра
наукова презентація
Професор, доктор Едуардо Луїс Морейра

Це лише кілька прикладів шаблонів, які ми маємо в наявності. Якщо у вас є ідеї щодо нових шаблонів, які ви хотіли б бачити на нашій платформі, просто зв'яжіться з нами!

Відчуваєте, що готові зробити свою наступну наукову презентацію на Mind the Graph? Тоді не гайте більше часу та розпочати!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони