Наукові та технологічні інновації вплинули на швидкість світла, хоча наукова комунікація все ще не перевершує бар'єр сома. Це є причиною різних способів управління: менше наукового знання, спричиненого алієнацією між наукою та суспільством, більше псевдонауки і, як наслідок, менше фінансування науки та технологій.

Як взяти участь у науковій комунікації 21-го століття та уникнути розлуки з батьками?

Uma maiestre repercionão de una assunto ou artigo significa que más pessoas serão alcançadas, e maiestre será o retorno do dinheiro y do tempo investido. Зрештою, щоб досягти високого результату, потрібно більше, ніж багато роботи та багато чого іншого, а саме - носити зброю як справжню.

Соціальні зміни повинні бути пов'язані з цим питанням. Чому ви не розповідаєте про свою роботу, пов'язану з науковими статтями та рецензіями? Acompanhe alguns exemplos:

Користувачі Mind the Graph покращують візуальне сприйняття:

Графічне резюме вірусу Zika: як він зменшується або зменшується до серцебиття

Дослідження, проведене на основі опитування, виявило цікаві дані про вплив вірусу Zika на формування нервових клітин людини. Робота була виконана групою доктора Стівенса Реена (Stevens Rehen), дослідника з міжнародним ім'ям, відомого в галузі дослідження клітинного тронку та, останнім часом, клітинного репрограмування. Стаття була опублікована в Science Magazine, і ви можете Сюди, сюди, сюди. .

Capturar

Графічне резюме було створено в Mind the Graph і містить опис статті. Foi compartilhado no Twitter e em outras redes sociais. Це - наука, що дозволяє робити більше рухів!

Африканські мамині цицьки та догляд за ними

Семюел Т. Вільямс є біологічним консерватором. Вона концентрується на екології двох африканських кар'єрів. У своїй нещодавній роботі він досліджував потенціал великих карніворів для біологічного контролю кореневої системи в агроекосистемах. O artigo intitula-se Передбачення великої кількості шкідливих речовин в агроекосистемах Рураїс: екосистемна послуга, що зменшує цінність? E você pode Я тут.

Вона також написала графічне резюме в Mind the Graph та розмістила його в соціальних мережах:

Capturar

Я хочу розповісти про мою роботу також (1)

Насамкінець, приклад надзвичайного зростання в соціальних медіа:

NASA трактує суспільні цінності як космічний корабель

NASA espalhou a comunicação científica y a ciência visual em todas as mídias sociais. Existem inúmeras contas em todas as mídias sociais: Facebook, Twitter, Youtube, Google+, Vine, Instagram, Snapchat, Tumblr e muito mais

Одна з найбільших відмінностей між соціальними та іншими типами медіа полягає в тому, що громадськість сподівається взаємодіяти з контентом, який вона споживає, але не отримує палестинських матеріалів. Вони хочуть бачити цікаві речі та мати можливість коментувати, ділитися своїми думками та реагувати на них.

A NASA faz isso. Захопленість та допитливість заразливі. Оскільки вони навчають, вони також хочуть, щоб їхній народ міг брати участь у тому, що робить суспільний простір дуже привабливим для них.

Capturar

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони