Bir primat soy ağacı mı oluşturmanız gerekiyor? Ya da primatlarla ilgili başka bir şey? Kullanım Mind the Graph Tam olarak ihtiyacınız olanı yaratmak için illüstrasyonlar.

Primatlar Aile Ağacı

Mind the Graph platformunda çok sayıda hazır primat illüstrasyonu bulunmaktadır ve sizin kullanımınıza hazırdır. Bilim Şekil.

Mind the Graph Galeri'de görsel olarak çekici birçok rakamlar senin için araştırma80'den fazla popüler alanda 40.000'den fazla bilimsel olarak doğru illüstrasyon ile. Bir illüstrasyona ihtiyacınız varsa, onu Mind the Graph'de bulabilirsiniz. 

Yine de, ihtiyacınız olanı bulamadıysanız veya çok özel bir illüstrasyona ihtiyacınız varsa, kişiselleştirilmiş bir illüstrasyon talep edebilirsiniz ve Mind the Graph illüstrasyon ekibi bunu sizin için tasarlayacaktır. Tek yapmanız gereken Mind the Graph'yi doldurmak Simge İste formunu, çalışma alanınızın içinde, kısa bir açıklama ve referans bir görselle birlikte gönderin. Bir hafta içinde kişiselleştirilmiş illüstrasyonunuzu alacaksınız. Bir öğretici görmek için "Özel bir illüstrasyon nasıl talep edilir?" buraya tıklayın.

Sıkıcı kladogramlar? ARTIK YOK! Mind the Graph'nin harika çizimlerini kullanın ve araştırmanıza hayat verin.

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar