Jak wiecie, wszystkie sekcje dzielą się nowymi ilustracjami dodanymi do Mind the Graph. W tym tygodniu przygotowaliśmy wiele nowych ilustracji naukowych i medycznych. Obecnie mamy ponad 8 milionów ilustracji dostępnych dla naszych użytkowników (w tym użytkowników bezpłatnych) i co tydzień dodajemy nowe. Możesz aktualizować swój blog lub korzystać z naszej platformy.

Zapoznaj się zatem z nowymi ilustracjami medycznymi dostępnymi dla Ciebie

Cirurgia Robótica

cirurgia robótica

Rak jelita grubego - endoskopia przezodbytnicza

rak jelita grubego

Placas de poço

placa de poço

Glândula mamária

glândula mamária

Te i inne ilustracje są dostępne w Mind the Graph. Dzięki tym ilustracjom możesz tworzyć graficzne streszczenia, informacje, prace, plakaty i wszystko, co chcesz.

Możesz bezpłatnie korzystać z Mind the Graph i uzyskać dostęp do milionów ilustracji naukowych. Ponadto możesz korzystać z bezpłatnego planu przez dowolny czas. Jeśli jednak potrzebujesz więcej zasobów, zaktualizuj plan premium.

Ponadto większość naszych ilustracji opiera się na prośbach naszych klientów. Ponadto, jeśli potrzebujesz ilustracji, możesz poprosić o nią bez dodatkowych kosztów. Niewiarygodne, prawda? O plano premium tem  nieograniczone zasoby . Jeśli więc nie jesteś jeszcze asynchroniczny, możesz przyjść już dziś:

dbałość o grafikę i ilustracje naukowe

Możesz również nawiązać z nami kontakt i wysyłać swoje komentarze. Chcemy Ci pomóc: contact@mindthegraph.com

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony