Bildiğiniz gibi, tüm sextas-feiras olarak Mind the Graph'ye eklediğimiz yeni illüstrasyonları paylaşıyoruz. Bu dönem bilimsel ve tıbbi birçok yeni illüstrasyon hazırlıyoruz. Kullanıcılarımız için (ücretsiz kullanıcılar dahil) 8 milyondan fazla illüstrasyonumuz var ve her dönem yenilerini ekliyoruz. Blogumuzu kullanarak veya platformumuzu kullanarak güncel kalabilirsiniz.

Bu nedenle, size sunulan yeni tıbbi illüstrasyonlara göz atın

Cirurgia Robótica

cirurgia robótica

Bağırsak Kanseri - Endoskopi Transanal

bağırsak kanseri

Placas de poço

placa de poço

Glândula mamária

glândula mamária

Bu illüstrasyonlar ve diğer milyonlarcası Mind the Graph'de mevcuttur. Bu illüstrasyonlarla özgeçmişler, bilgiler, çalışmalar, pôsterler, aulalar ve istediğiniz her şeyi oluşturabilirsiniz.

Mind the Graph'yi ücretsiz olarak kullanabilir ve milyonlarca bilimsel görsele erişebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz süre boyunca ücretsiz planı kullanabilirsiniz. Ancak daha fazla kaynak istiyorsanız, premium plan için güncelleme yapmalısınız.

Bununla birlikte, illüstrasyonlarımızın büyük bir kısmı, müşterilerimizin taleplerine dayanmaktadır. Portanto, eğer bir illüstrasyona ihtiyacınız varsa, ekstra bir ücret ödemeden talep edebilirsiniz. Incrível, certo? O plano premium tem  sınırlı kaynaklar . Bu nedenle, eğer artık asistan değilseniz, bugün gelebilirsiniz:

grafi̇k i̇llüstrasyonlarinda bi̇li̇msel di̇kkat

Siz de bizimle iletişime geçmeye ve yorumlarınızı göndermeye hazır olun. Queremos ouvir você: contact@mindthegraph.com

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar