Internetinė rinkodara nuolat tobulėja. Šiandien aktualios strategijos po kelerių metų gali būti nebetinkamos. Tačiau yra viena strategija, kuri išlieka pastovi kiekvienais metais - tai vaizdas turinys!

Tikriausiai todėl - 90% informacijos, perduodamos į žmogaus smegenis, yra vaizdinė. Mes, žmonės, esame įgimti apdoroti vaizdinę informaciją 60 000 kartų greičiau nei tekstą!

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
26 nuoroda.

Dabar jau žinote, kodėl mus visus visada traukia patrauklus vizualinis dizainas. Naršydami socialinės žiniasklaidos kanale, esame raginami nustoti slinkti, kai pamatome akį traukiantį vaizdą.

Šiandien socialinėje žiniasklaidoje vis dažniau naudojamas vaizdinis turinys. "Facebook", "Instagram", o dabar ir "TikTok" klesti dėl vizualinio turinio.

Ką visa tai jums sako? Vaizdinė medžiaga yra geriausias turinio tipas naudotojų dėmesiui patraukti. 

Gyvename pasaulyje, kuriame gausu išorinės stimuliacijos. Bet kuriuo metu aplink mus vyksta tiek daug dalykų, kad mūsų dėmesys nuolat dalijamas.

Iš tikrųjų vidutinė žmogaus dėmesio trukmė yra 8 sekundės.1o tai yra mažiau nei auksinė žuvelė!

Esant tiek daug trukdžių, labai sunku patraukti naudotojų dėmesį vien tik tekstiniu turiniu. Turime nueiti papildomą mylią. Bet kaip? Vaizdiniu turiniu!

Jei pagalvojate, dauguma reklamos kampanijų, produktų reklamos ir net informacinio turinio iš viršaus yra vaizdiniai. 

Taip yra todėl, kad per daugelį metų rinkodaros specialistai suprato, kad svarbainfografika ir vizualinio dizaino tendencijas. Jie atskleidė tikrąjį vizualinių tendencijų potencialą ir sužinojo, kaip tai gali pakeisti jų verslą. 

Jei norite sužinoti keletą svarbiausių 2021 m. grafinio dizaino tendencijų, mes jums padėsime.

Šiame vadove rasite keletą unikalių ir įdomių infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų, kurios padės jums sukurti stulbinantį vizualinį turinį, sudominti auditoriją, padidinti įsitraukimą ir paspartinti verslo augimą.

1 tendencija: Infografikos bus aktuali naujiena

Viena iš ryškiausių tendencijų, kurias pastebėjome, buvo ta, kad infografikos dabar yra visų mėgstamos.

Infografikos - tai iš esmės vaizdinė medžiaga, kuri gali padėti pateikti informaciją vaizdžiu ir lengvai suprantamu formatu. Būtent todėl jos tokios populiarios.

Infografikos - tai vertės bombos, kuriose daugybė informacijos pateikiama vizualiai patrauklioje grafinėje medžiagoje. 

Jie puikiai veikia, nes dauguma jūsų auditorijos narių ieško naudingos, praktiškai pritaikomos informacijos, kuri padėtų jiems įveikti skaudulius.

Nors šią informaciją galima pateikti naudojant tekstinį turinį, tačiau juo sunku patraukti jų dėmesį.

Be to, teksto turiniui suvokti reikia daugiau pastangų. Todėl žmonės paprastai linkę jį praleisti.

Tačiau infografikos atveju į žaidimą įsijungia smegenų apdorojimo galia. Kai jūsų auditorija randa lengvai įsisavinamą ir neperkrautą informaciją, ji būtinai sustos ir į ją pažvelgs.

Štai keletas statistinių duomenų, kurie rodo infografikų svarbą:

 • Infografikos yra ketvirta pagal naudojimo dažnumą turinio rinkodaros priemonė. (HubSpot2)
  Įrodyta, kad jie yra veiksmingas formatas rinkodaros specialistams, norintiems dalytis įdomiu ir lengvai įsisavinamu turiniu.
16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
 • 56 proc. rinkodaros specialistų beveik kiekviename savo turinyje naudoja vaizdinę medžiagą arba infografiką. Jie tikrai suprato, kad ne visi mėgsta skaityti daug teksto turinčius tinklaraščių įrašus.3
 • Infografikų tendencija plinta ir B2B segmente. 65 proc. B2B rinkodaros specialistų naudojo infografikus turinio rinkodarai.4
1 tendencija Infografikos bus šios valandos poreikis

2 tendencija: Organizacijos labai remsis internetinėmis grafinio dizaino priemonėmis

Praėjo laikai, kai įmonės rengdavo vieną infografiką per mėnesį.

Jie turėjo prabangą samdyti grafikos dizainerius ir kelias dienas laukti, kol bus sukurtas dizainas.

Tuomet dizainas būtų kelis kartus redaguojamas - juk žinote, kaip tai vyksta!

Tačiau kas nutinka, kai reikia masiškai kurti vaizdinį turinį? 56 proc. rinkodaros specialistų3 teigia, kad beveik kiekviename paskelbtame turinyje naudoja vaizdinę medžiagą arba infografiką.

Dabar nebeįmanoma pasikliauti grafikos dizaineriu dėl kiekvieno jūsų vaizdo įrašo ir laukti jo dienų dienas, kad sužinotumėte, jog dizainas nėra toks, kokio tikėjotės. Tai ypač aktualu po visos užrakinimo situacijos.

43 proc. turinio rinkodaros specialistų5 teigė, kad nuoseklaus vaizdinio turinio, pavyzdžiui, infografikų, kūrimas jiems yra didžiausias iššūkis.

Todėl dauguma organizacijų pereina prie internetinių grafinio dizaino įrankių. Šių įrankių naudojimo paprastumas jus nustebins. Be to, tokios priemonės yra gana ekonomiškos, palyginti su žmonių samdymu dizainui kurti.

Tokių įrankių naudojimo privalumai yra begaliniai. Galite pritaikyti dizainą pagal savo reikalavimus, nepasikliaudami niekuo kitu.

Be to, galite gaminti kelis dizainus iš eilės, nesukeldami didelių išlaidų kišenei.

Nenuostabu, kad 50 proc.3 naudoti internetinis grafinio dizaino įrankis kurti vaizdinį turinį.

Nesvarbu, ar šios priemonės mokamos, ar nemokamos, jomis galima padidinti efektyvumą ir į realaus pasaulio dizainą įtraukti stulbinantį kūrybiškumą.

2 tendencija Organizacijos labai remsis internetinėmis grafinio dizaino priemonėmis

3 tendencija: bus skelbiama vis daugiau infografikų 

Šiandien vis daugiau tinklaraščių naudojasi infografikos galimybėmis.

Atsiradus įvairioms grafinio dizaino priemonėms, daugybei įmonių tapo paprasta kiekvieną mėnesį sukurti daugybę infografikų.

Remiantis žurnale "Social Media Today" paskelbtu infografiku, 40 proc. rinkodaros specialistų5 dalijosi, kad infografikos jiems padėjo pasiekti rinkodaros tikslus.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
5 nuoroda.

Infografikos ne tik pagerina prekės ženklo žinomumą, bet ir sukuria daugiau atgalinių nuorodų įmonėms.

Infografikos generuoja 178 proc. daugiau atgalinių nuorodų6 nei kitų formų turinys. Todėl dauguma įmonių infografiką naudoja kaip pagrindinę turinio dalį. Infografikos yra susietas ir dalijamasis turtas. 

Iš tikrųjų infografikos yra vienas geriausių tipai turinio7 kai kalbama apie atgalinių nuorodų pritraukimą. 65 proc.8 žmonių mokosi vizualiai ir renkasi paprastus ir lengvai suprantamus pavyzdžius, kaip siūloma infografikoje. 

Taigi, jei publikuojate aukštos kokybės infografiką madinga arba vis dar aktualia tema, daugelis svetainės bus pridėtos nuorodos į jį. Tai labai padės jūsų svetainių SEO. Infografikomis taip pat dažnai dalijamasi socialinės žiniasklaidos kanaluose.

3 tendencija Bus skelbiama vis daugiau infografikų

4 tendencija: žmonės norės matyti daugiau vaizdinio turinio

Įmonės kuria daugiau infografinio turinio, nes naudotojai gerai reaguoja ir tikisi daugiau vaizdinio turinio.

50% žmogaus smegenų9 naudojamas regimajai informacijai apdoroti. Be to, duomenys, kuriais dalijasi "Venngage10 atskleidė, kad spalvoti vaizdai 80 proc. padidina žmonių norą skaityti turinį.

Nenuostabu, kad į pranešimus su paveikslėliais įsitraukiama 180 proc. daugiau nei į pranešimus be vaizdinio turinio. 

Dabar madingas ilgos formos turinys. Tačiau įsivaizduokite, kad ilgos formos turinys yra perkrautas tekstu. 

Vartotojams nerūpi slinkti net per 20 proc. puslapio. Taigi, ilgos formos vadovas gali jums atnešti pirmojo puslapio pozicijas, tačiau, norint perteikti žinutę, ją reikia pateikti vizualiai, kad žmonės imtųsi veiksmų. 

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų

5 tendencija: infografikos pateikiamos pardavimų ar klientų priėmimo į darbą procesuose

Jei manote, kad infografikos yra puikus turinys tik tunelio viršuje, pagalvokite dar kartą! Infografikos naudingos kiekviename rinkodaros piltuvėlio etape.

Infografikuose informacija pateikiama lengvai įsisavinamu būdu. Taigi ją tikrai galima naudoti pardavimo ir įdarbinimo procesuose.

Nuo produktų palyginimų, klientų sėkmė istorijos, mokymo medžiaga naujai įsidarbinusiems klientams - infografikos gali būti naudojamos viskam! 

Skamba neįtikėtinai? Štai keletas faktų, patvirtinančių mūsų teiginį, kad infografikos gali padidinti jūsų pardavimus ir pagerinti finansines ataskaitas.

 • Infografikos ir kiti spalvingi vaizdai gali padidinti pardavimus iki 80 proc. Taigi, į turinį įtraukdami spalvų, galite užtikrinti, kad klientai geriau supras jūsų prekės ženklą, taip sutaupydami jūsų įmonei laiko ir pinigų. 11
 • Vartotojai yra linkę daugiau dėmesio skirti informaciją nešančioms nuotraukoms, pavyzdžiui, infografikoms, nei puslapio tekstui. Iš tiesų lankytojai praleidžia apie 10 proc. daugiau laiko prie vaizdinio turinio nei prie paprasto teksto. 12
5 tendencija Nenustebkite, jei pamatysite infografikų pardavimo ar klientų įlaipinimo procesuose

6 tendencija. 6 tendencija: vaizdo turinio kūrime dominuos kitos naujos technologijos 

Kita svarbi 2021 m. pastebima vizualinė tendencija - technologijų, kurios palaiko naujojo amžiaus vizualinį turinį, populiarėjimas.

Tokios technologijos kaip dirbtinis intelektas, mašininis mokymasis, robotai, virtualioji ir papildytoji realybė vis dažniau naudojamos vizualiai patraukliam turiniui kurti. 

Šios technologijos naudotojams suteikia svaiginančią, itin įtraukiančią ir tikroviškesnę patirtį, kai jie vartoja vaizdinį turinį.

Socialinės žiniasklaidos milžinė "Facebook" pradeda naudoti VR13 į pirmą vietą. Jie paskelbė "Facebook Spaces" beta versiją.

VR dizainas sukuria imituojamą aplinką, kurioje žmonės gali patirti ir pasinerti į ją naudodamiesi tokia technine įranga kaip ausinės. 

Panašu, kad tokios technologijos, kaip VR, yra vizualinio turinio srities technologijų trikdytojai. Nenuostabu, kad ketvirtadalis VR naudotojų14 mano, kad ji turi didelį potencialą prekių ženklams ir rinkodaros specialistams. 

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų

7 tendencija: Personalizavimas pakeis žaidimą

Šiuolaikinių klientų neklaidina masiškai gaminamas bendras turinys.

Jie jaučiasi vertinami, kai prekių ženklai siūlo jiems pritaikytą patirtį. Tai padeda įgyti jų pasitikėjimą ir lojalumą.

Todėl svarbu kurti vaizdinį turinį, kuris susilauktų atgarsio jūsų auditorijoje. 

Pavyzdžiui, Z kartos auditorija gali teikti pirmenybę infografikoms ir vaizdo įrašais pagrįstam turiniui. Kita vertus, "Baby Boomer" karta pirmenybę teiktų klasikiniams metodams, pavyzdžiui, reklaminiams skydeliams. 

7 tendencija Personalizavimas dabar labiau nei bet kada anksčiau keičia žaidimą

8 tendencija. 8 tendencija. 

Istorijų pasakojimas su vaizdiniu turiniu yra itin veiksminga turinio rinkodaros srityje plačiai naudojama strategija.

Kodėl?

Nes žmonės gali geriau užmegzti ryšį su istorijomis. Kai prekių ženklai pasitelkia istorijų pasakojimą, jie stiprina auditorijos empatiją ir užuojautą.

Tai padeda užmegzti glaudesnį ryšį su vartotojais ir išsiskirti iš šimtų kitų vaizdinių priemonių.

Vartotojai turėtų žinoti, kodėl jie renkasi konkretų produktą ar paslaugą.

Todėl rinkodaros specialistai turėtų atkreipti dėmesį į WIIFM (kas man iš to?). Prekės ženklo istorijos atitinka jūsų prekės ženklo balsą ir pateikia tai, su kuo auditorija gali būti susijusi.

Pavyzdžiui, "Airbnb" praktikuoja prekės ženklo istorijų pasakojimą per savo vaizdo įrašas turinys.

Jie naudoja į klientą orientuotą pasakojimo strategiją15 sudominti ir linksminti savo auditoriją. Jūs taip pat galite kurti vaizdinį pasakojimo turinį, kad sužavėtumėte savo auditoriją ir pelnytumėte jos pasitikėjimą bei lojalumą.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
8 tendencija Istorijų pasakojimas užims pagrindinę vietą

9 tendencija. 2021 m. svarbiausia bus animuoti vaizdai

Animuota vaizdinė medžiaga buvo ir dar ilgai bus madinga. Vizualioji medžiaga, pvz., GIF ir vaizdo įrašai gali visiškai pakeisti bet kokį turinį.

Tai ypač aktualu, kai jūsų tikslinę auditoriją sudaro tūkstantmečio ir Z kartos atstovai. mokslas sąvokas, animacija gali būti naudojama siekiant pritraukti auditoriją ir išlaikyti jos dėmesį.

Atsižvelkite į šią tendenciją ir daugiausia dėmesio skirkite animuotiems vaizdo įrašams, kurie papildo jūsų prekės ženklo balsą ir žinutę. Galite Redaguoti vaizdo įrašą arba galite redaguoti paveikslėlių seriją į GIF'us, arba net naudoti jau egzistuojančius paveikslėlius, kad pagerintumėte savo turinio rinkodaros žaidimą.

9 tendencija 2021 m. svarbiausia bus animuoti vaizdai

10 tendencija: infografikos atlieka kelis vaidmenis

Daugeliui įmonių sunku įtraukti infografiką į savo turinio stilių ir tikslinę auditoriją. Tačiau faktas tas, kad infografikos gali atlikti įvairius vaidmenis įvairiuose sektoriuose. 

Geras to pavyzdys būtų sveikatingumo ir fitneso niša.

Kas galėjo pagalvoti, kad infografikos kaip informacijos perdavimo pacientams priemonė bus tokia naudinga.

284 proc. daugiau pacientų yra linkę įvertinti riziką16 ir priimti sprendimus, kaip pagerinti savo sveikatą, kai gauna sveikatos infografikų.

Todėl daugelis sveikatos priežiūros sektoriaus dalyvių naudoja infografiką savo pacientams šviesti.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
27 nuoroda.

Infografikos naudojamos ne tik sveikatos ir fitneso, bet ir kituose sektoriuose, kuriuos dar prieš kelerius metus būtų buvę sunku įsivaizduoti.

Pavyzdžiui, aplinkosaugos, socialinio teisingumo ir gamybos segmentai naudoja infografiką, kad užfiksuotų ir perduotų informaciją milijonams žmonių visame pasaulyje. 

Infografikos taip pat atlieka daugiafunkcinį vaidmenį įvairiose B2B ir B2C rinkose. Pasinaudokite šia tendencija, kol dar nevėlu.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų

11 tendencija: infografikos bus tokios pat vertingos kaip ir tinklaraščio straipsniai, pranešimai spaudai ir interneto svetainės tekstai

Žmonės jau seniai suprato, kokį poveikį kokybiško turinio skelbimas turi jų svetainių lankomumui. Tie, kurie nuolat dalijasi turiniu tinklaraščio straipsnių ir pranešimų spaudai forma, pasiekė puikių rezultatų.

Ta pati tendencija kartojasi ir su infografikomis. Infografikos sužadina žmonių smalsumą, o įmonėms yra susietas turtas.

Dalijimasis turiniu infografikos pavidalu gali padidinti svetainės lankomumą iki 12 proc.17.

Taip yra todėl, kad infografikos įdomiai papasakoja duomenų istorijas ir yra 30 kartų didesnė tikimybė, kad jos bus perskaitytos.18 nei tinklaraščio įrašai ir naujienų straipsniai. 

Be to, žmonės mieliau skaito turinį su vaizdine medžiaga.

Džefas Bullas dalijasi, kad pranešimai su paveikslėliais sulaukia 94 proc. daugiau peržiūrų ir skaitymų nei pranešimai be paveikslėlių. Nenuostabu, kad aukštos kokybės infografikos paprastai generuoja atgalines nuorodas iš autoritetingų svetainių. 

11 tendencija Infografikos bus tokios pat vertingos kaip tinklaraščio straipsniai, pranešimai spaudai ir žiniatinklio kopijos

12 tendencija: originalumas vizualiniame turinyje bus laimėjimo formulė

Visi šokinėja ant "kokybiško turinio" ir "į raktinius žodžius orientuoto" bangolaužio. Todėl prekių ženklams svarbu rasti naujoviškų būdų, kaip pranokti savo konkurentus.

Norint patraukti auditorijos dėmesį, svarbiausia kurti originalų ir vertingą turinį.

Beveik 50 proc. rinkodaros specialistų19 sutinka, kad originalus vaizdinis turinys kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose veikia geriau nei kitų formų turinys.

Kitoje apklausoje 40 proc. rinkodaros specialistų3 mano, kad originali grafika, pavyzdžiui, infografikos ir iliustracijos, geriausiai įtraukia auditoriją.

Todėl rinkodaros specialistai turi rasti unikalių būdų, kaip kurti nuorodas ir autoritetą bei stiprinti savo prekės ženklo įvaizdį.

Vizualus pasakojimas naudojant tokius formatus kaip infografikos, aiškinamieji vaizdo įrašai ir lentos animacija gali padėti įtraukti auditoriją ir pasiekti daugiau konversijų. 

Taip pat ir naudotojų kuriamas turinys (UGC) gali būti labai naudingas verslui. ClickZ ataskaitoje20 atskleidė, kad daugiau nei pusė klientų pasitiki UGC labiau nei kitomis reklaminio turinio formomis.

UGC suteikia tam tikrą socialinių prekių ženklų įrodymų formą, skatinančią juos priimti jiems palankų sprendimą. 

Remiantis "Yopto" pateiktais duomenimis21, UGC gali padidinti konversijos rodiklius net 200 proc.

Patikrinkite, kaip "Vanity Planet22, internetinės grožio prekių parduotuvės, konversijų skaičius išaugo 24 proc., nes jos produktų puslapiuose ir "Instagram" kanale buvo rodomi susiję UGC.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
28 nuoroda.
16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
29 nuoroda.
12 tendencija Pergalės formulė - vizualinio turinio originalumas

13 tendencija. 13 tendencija. 

Pastarąjį dešimtmetį automatizacija buvo populiariausias žodis. Jis sukėlė revoliuciją keliose pramonės šakose, įskaitant kūrybinę sritį.

Dėl didelės konkurencijos ir didėjančio poreikio sudominti klientus prekių ženklams tapo labai svarbu kurti kūrybišką turinį dideliais kiekiais. 

Tačiau nuolat kurti kokybišką turinį nėra paprasta. 35 proc. rinkodaros specialistų3 pripažįsta, kad nuoseklaus turinio kūrimas yra didžiausia jų problema, kai kalbama apie vaizdinį turinį. 

Kūrybinis automatizavimas yra tinkamas atsakas į šį klausimą. Jis gali padėti rinkodaros specialistams padidinti turinio kūrimo pastangas taupant laiką ir išlaikant turinio kokybę.

Iš tiesų, "Rocketium" atliktas tyrimas23 atskleidė, kad naudodamos kūrybos automatizavimo priemones įmonės kuria 20 kartų greičiau, o tai reiškia, kad kūrybai kurti sugaištama 94 proc. mažiau laiko.

Be to, 75 proc. sumažėjo gamybos sąnaudos.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
13 tendencija Automatizuoti vaizdinio turinio kūrimą bus aktualu

14 tendencija: kvalifikuoti dizaineriai greičiausiai uždirbs daugiau pinigų. 

Vizualinio dizaino pramonė nuolat tobulėja, atsiranda naujų technologijų ir tendencijų. Tai reiškia, kad įmonių ieškomi dizaino įgūdžiai nuolat kinta. Taigi, norint išlikti priekyje, reikia įgyti arba tobulinti paklausius įgūdžius.

56 proc. rinkodaros specialistų3 teigia, kad beveik kiekviename paskelbtame turinyje naudoja vaizdinę medžiagą arba infografiką. Be to, 55 proc. rinkodaros specialistų rengia socialinės žiniasklaidos grafiką24 daugiau nei bet koks kitas vaizdinis turinys. Todėl kvalifikuotų dizainerių paklausa visada bus didelė ir jiems bus gerai mokama.25

14 tendencija Kvalifikuoti dizaineriai greičiausiai uždirbs daugiau pinigų

15 tendencija: interaktyvios infografikos yra geriausios 

Tikimasi, kad infografikos naudojimas vis labiau plėsis. Įmonės per daug naudoja paprastas neinteraktyvias. Ateis laikas, kai prekių ženklai vis dažniau naudos interaktyvias infografikas, kad išsiskirtų iš vizualinio turinio minios. 

Interaktyvios infografikos - tai fantastiškas įrankis, kuriuo galima paskatinti žmones tyrinėti jūsų turinį, nesvarbu, ar tai būtų duomenų rinkinys, ar prekės ženklo istorija. Tai padeda pagerinti naudotojų įsitraukimą ir patirtį, taip padidinant svetainės SEO. Investuodama į interaktyvų turinį, pavyzdžiui, interaktyvias infografikas, organizacija gali tapti autoritetu šioje srityje ir pritraukti atitinkamą organinį srautą. 

Peržiūrėkite šiuos nuostabius interaktyvių infografikų pavyzdžius. 

Interneto evoliucija: Šiame interaktyviame infografike pateikiama išsami informacija apie interneto augimą.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų

Didžiausi pasaulyje duomenų saugumo pažeidimai: Šiame infografike galima pamatyti, į ką ir kokiu mastu buvo įsilaužta.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
30 nuoroda.

Vitaminas Atlasas: Šis infografikas padės žmonėms susipažinti su kūnu.

16 infografikos ir vizualinio dizaino tendencijų
31 nuoroda.
15 tendencija Interaktyvios infografikos yra geriausios

16 tendencija. 16 tendencija: didės žiniatinklio kūrėjų vaidmuo kuriant vaizdinį turinį

Nepriklausomai nuo to, ar infografikos yra interaktyvios, ar ne, jos turi fantastišką potencialą turinio rinkodaroje. Ateityje patrauklus dizainas ir programavimas žengs koja kojon, kad padarytų įspūdį tikslinėms auditorijoms.

Taigi, be grafikos dizainerių, dirbančių su "Photoshop" ir "Illustrator", į infografikų ir vaizdinio turinio kūrimą gali įsitraukti ir žiniatinklio kūrėjai. 

Ateis laikas, kai įmonės visą savo svetainę kurs taip, kad joje turinys būtų pateikiamas infografiko pavidalu.

Dėl to padidės žiniatinklio kūrėjų, išmanančių tokias programavimo kalbas kaip "JavaScript" ir CSS, paklausa.

Pasitelkę žiniatinklio kūrėjus užtikrinsite, kad svetainė ir infografikos elementai be vargo reaguotų į techninės ir programinės įrangos infrastruktūrą. 

16 tendencija Į infografikų ir kito vizualaus turinio kūrimą įsitrauks ir žiniatinklio kūrėjai

Išvada 

Dabar jau tikrai įsitikinote, kad rinkodaros specialistai, norintys, kad jų prekių ženklai išsiskirtų iš minios, turi rinktis vaizdinį turinį.

Įmonės, kurios naudoja vaizdinį turinį, gali laimėti, nes gaus daug sekėjų, bendrininkų, "patinka" paspaudimų ir galiausiai pajamų. 

Vaizdinio turinio sritis visada vystėsi, o novatoriški rinkodaros specialistai iš naujo įsivaizduoja savo rinkodaros strategijas ir ieško naujų ir kūrybiškų būdų, kaip sudominti savo auditoriją. Esant tokiam dinamiškam scenarijui, verta žinoti būsimas tendencijas. 

Nesvarbu, ar esate pasaulinis prekės ženklu, ne pelno siekiančia įmone ar mažąja įmone, minėtos tendencijos padės jums vadovautis skaitmeninės žiniasklaidos strategija ir pagerinti savo vizualinio turinio žaidimą.

Jei šis pranešimas jums suteikė pridėtinės vertės, jis tikrai sudomins ir jūsų draugus bei kolegas! Patinka ir pasidalykite šiuo pranešimu su tais, kuriems, jūsų manymu, jis bus naudingas. 

Kadangi žinome, kaip infografikos gerai veikia mūsų auditoriją, sukūrėme vieną, kurioje apibendrinamos visos pirmiau minėtos tendencijos. Praneškite mums, ką manote!  

 1. Dabar jūsų dėmesys trumpesnis nei auksinės žuvelės
 2. Ne dar viena rinkodaros būklės ataskaita.
 3. 15 vizualiojo turinio rinkodaros statistinių duomenų, kuriuos reikia žinoti 2021 m. [Infografikas].
 4. BtoB turinio rinkodara.
 5. 14 vizualaus turinio statistikos, kuriomis vadovaukitės 2020 m. rinkodaros strategijoje [infografikas].
 6. Rinkodaros specialisto pagrindinis nuorodų viliojimo vadovas.
 7. Atspėkite, kurie turinio tipai gauna daugiausia atgalinių nuorodų?
 8. Kaip atpažinti vizualiai, audityviai ir kinestetiškai besimokančius vadovus
 9. Protas akis.
 10. 10 statistinių duomenų, rodančių, kodėl 2019-ieji yra vaizdinio turinio metai.
 11. 20 būdų dalytis spalvų žiniomis.
 12. Nuotraukos kaip žiniatinklio turinys.
 13. Kaip virtualioji realybė tampa pagrindine rinkodaros specialistų paslauga [Gifographic]
 14. AR ir VR: 2019 m. iššūkiai ir galimybės.
 15. 6 pasakojimo tendencijos, apie kurias turėtų žinoti rinkodaros vadovai.
 16. Pacientų pageidavimai dėl išilginių pacientų pranešamų rezultatų duomenų vizualizavimo.
 17. Infografika: Infografika: Vaizdinio turinio galia.
 18. Kaip infografika gali padėti jūsų verslui - #infographic
 19. 40+ Reikšminga vizualiojo turinio rinkodaros statistika, kurią reikia žinoti
 20. UGC yra "Instagram" sėkmės raktas [tyrimas].
 21. Ar UGC tikrai turi įtakos konversijos rodikliui? [Vaizdo įrašas]
 22. "Vanity Planet" padidino užsakymų skaičių 24% naudodama "Instagram" nuotraukas
 23. KŪRYBIŠKUMO AUTOMATIZAVIMO PRADŽIA REKLAMUOTOJAMS IR AGENTŪROMS.
 24. Kurkite itin patrauklią socialinės žiniasklaidos grafiką su "Venngage.
 25. 27-1024 Grafiniai dizaineriai.
 26. KAIP MŪSŲ SMEGENYSE ĮTVIRTINTAS VAIZDINIS TURINYS.
 27. Mind the Graph dienoraštis.
 28. Joninis veido garintuvas
 29. "Instagram" pranešimas.
 30. Didžiausi pasaulyje duomenų saugumo pažeidimai ir įsilaužimai.
 31. Interaktyvus mitybos ir žmogaus kūno vadovas

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai