Візуальну абстракцію нелегко створити, але вона надовго залишиться з нами. Тому ми завжди любимо демонструвати дивовижні роботи наших користувачів як надихаючі приклади візуальних абстракцій. Ми хочемо розширити можливості вчених, щоб зробити науку більш наочною та доступною.

У цій публікації я покажу вам частину оригінального дослідження Олена Стерлін та колег. Вона є аспіранткою на факультеті сільського господарства, продовольства та навколишнього середовища Єврейського університету в Єрусалимі.

Її нова робота Оптимізоване низькомолекулярне витягування визначило MLBP1 як ацил-ліпід-зв'язуючий білок проливає світло на взаємодію білків і метаболітів у рослинах, зосереджуючись на рецепторах абсцизової кислоти (ABA). Вона також є передплатником Mind the Graph, тому створила інфографіку в слідкуйте за графіком щоб пояснити свою методологію.

Важливість білків, пов'язаних з доменом START

 

За даними Журнал "ПриродаАбсцизова кислота (АБК) є основним фітогормоном, що бере участь у реакції на абіотичний стрес та адаптації до нього. Крім того, він є кандидатом в агрохіміки. Вперше АБК була відкрита в 1960-х роках. Після цього було встановлено, що вона є ключовим регулятором таких різноманітних процесів, як стан спокою, проростання, розвиток насіння та реакція на біотичний та абіотичний стрес.

Найбільш ранні події за участю сигнального шляху АБК пов'язані зі зв'язуванням АБК з рецепторами PYR/PYL/RCARs. Ці рецептори належать до суперродини START-доменів.

СТАРТ-домени білків - це ліпідзв'язуючі домени, присутні в геномах бактерій, протистів, дріжджів, рослин і тварин. Однак вони більш поширені в рослинах. За даними Шрік.Наявність СТАРТ-доменів у еволюційно віддалених видів, таких як тварини та рослини, свідчить про консервативний механізм взаємодії білків з ліпідами/стеролами.

Стаття, опублікована в Заводський журнал фокусується на ABA-рецепторах PYR/PYL/RCARs. Дослідники вирішили оптимізувати метод, який би дозволив ідентифікувати START-домен та пов'язані з ним білкові ліганди в рослинах, оскільки "ліганди білків СТАРТ-домену є необхідними для належного функціонування їхніх білків як у тварин, так і в рослинах, а білки СТАРТ-домену рослин, як було продемонстровано, залучені до важливих фізіологічних процесів".

Візуальна анотація методології

 

Щоб пояснити свою методологію, вчені створили інфографіку з урахуванням графічних ілюстрацій. Вона привертає увагу і легше сприймається. 

 

На інфографіці нижче показано хід експерименту. Як ви можете бачити, вони експресували та очистили чотири білки СТАРТ. Надосадову рідину, що містила нативну розчинну фракцію, відфільтрували та інкубували з використанням стрептавідинової сефарози, афінної смоли для надійного та високоефективного-очищення біомолекул за допомогою високоефективної хроматографії. Потім аліквоти аналізували за допомогою вестерн-блоту. Для ідентифікації лігандів елюювали передбачувані ліганди і піддавали їх системному аналізу методом ЖХ-МС (рідинна хроматографія та мас-спектрометрія). Молекулярні структури передбачуваних лігандів визначали за допомогою тандемної мас-спектрометрії.

 

Візуальний реферат Олени Стерлін

Автори представили хорошу методику для початкового зондування білкових лігандів у рослинах. Вони адаптували підхід для виявлення START-лігандів. Однак метод можна адаптувати до лігандів різної хімічної природи шляхом коригування аналітичних умов.

Якщо ви хочете показати свої дослідження за допомогою наукових ілюстрацій та візуальних рефератів, ви також можете використовувати Mind the Graph. Тож, чи готові ви покращити свою наукову комунікацію?

preview_250

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони