Візуальні ресурси є потужним засобом для кращої комунікації в науці. Наукові ілюстрації є гарним прикладом цього. За допомогою ілюстрацій ви можете показати деталі, пояснити процес і шляхи, а ваша аудиторія може візуалізувати те, про що ви говорите. Крім того, ілюстрації справляють менше враження, ніж фотографії. Тому ви можете використовувати їх, наприклад, для пояснення операцій або медичних процедур. Дивовижно, чи не так? Однак іноді нелегко знайти точні наукові ілюстрації.

Подумавши про це, ми створили Mind the Graphонлайн-платформа для покращення комунікації в науці. На нашій платформі ви можете знайти понад 8 000 наукових ілюстрацій. Це величезна бібліотека зображень на допомогу науковцям. Крім того, ми робимо ілюстрації на замовлення на основі запитів наших підписників.

Якщо ви користувач Mind the Graph, ви, ймовірно, вже все це знаєте. Крім того, у вас, ймовірно, є свій улюблена ілюстраціятак?

Тепер ви можете мати власну бібліотеку наукових ілюстрацій на Mind the Graph

Тож ваші топ-5, топ-10 або топ-50 - всього в одному кліці. Вибирати та знаходити улюблені легко. Погляньте на цю інструкцію:

Ви можете натиснути на ілюстрацію на полотні, а потім натиснути на іконку зірочки:

preview_130491

Або ви можете вибрати ілюстрації безпосередньо з меню іконок:

preview_130491 (1)

Тепер обрані вами ілюстрації завжди будуть доступні у вашій особистій бібліотеці:

preview_130491 (2)

А якщо мені потрібна інша ілюстрація?

Більшість наших ілюстрацій створено на основі запитів від наших підписників. Тож, якщо вам не вистачає якоїсь ілюстрації, ви можете замовити її без додаткової оплати. Дивовижно, чи не так? Преміум-план має необмежені можливості. 

Я просив ілюстрацію. Де я можу її знайти?

Коли ілюстрації будуть готові, вони стануть доступними на нашій платформі. Якщо ви запитували ілюстрацію, ви отримаєте електронного листа з повідомленням про готовність вашого запиту. Але тепер ці ілюстрації додані до вашої особистої бібліотеки, тож вам буде простіше їх знайти.

Почніть створювати свою особисту бібліотеку вже сьогодні. І не соромтеся надсилати нам свої відгуки та найкращі ілюстрації: contact@mindthegraph.com

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони