Усі знають про TED Talks. Вони інформативні, інноваційні та трендові.

Вперше TED з'явився у 1984 році, коли Річард Сол Вурман об'єднав технології, розваги та дизайн. І хоча це призвело до проведення конференції, результат був не надто добрим.

Лише у 1990 році двоє хлопців на ім'я Хейі Маркс та Вурман вирішили спробувати ще раз. Цього разу вона була успішною.TEDxПерші виступи TED були дуже схожі на ті, які ми проводимо сьогодні. Вони були проривними та невимушеними, що давало змогу людям відчути причетність до мети.

Хорошим прикладом є виступ Ганса Рослінга у 2006 році. Він представив візуалізацію даних з гумором та актуальною інформацією. Мало того, він розкритикував, наскільки недоступними були дані в той час, і як дизайн може допомогти змінити цю реальність.

Місія TED - поширювати ідеї. Говорячи це, вони мають на увазі передавати результати досліджень і допомагати людям налагоджувати зв'язки.

З роками TED Talks ставали все більш популярними, і все більше людей хотіли стати їхньою частиною. TEDx об'єднав організаторів по всьому світу та створив новий досвід TED. Події TEDx - це локальні зустрічі, які розкривають нові ідеї, надихають та інформують спільноту. Крім того, це унікальна можливість долучитися до чогось і спровокувати розмови, які мають значення на місцевому рівні.

Останнім часом TED також зосередився на освітніх відео. Використовуючи інший підхідУ навчальних відеороликах анімація використовується для пояснення певної теми і робить інформацію ще більш інтерактивною.

TED змінює спосіб, у який ми спілкуємося про технології, розваги та дизайн. Це більше, ніж ідея, яка спрацювала, TED - це унікальний і важливий інструмент комунікації.

Як щодо того, щоб ми зробити науку трохи більш TEDx?

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони