Окрім генетики та імунної системи, здоров'я людини - це складний поєднання фізичного та психічного здоров'я, на яке значною мірою впливають елементи, що знаходяться поза нашим контролем, такі як суспільство, політика, навколишнє середовище, біологія, поведінка та життєвий досвід. 

Медичні Дослідники оцінюють ефективність, безпечність та результативність клінічних методів лікування для покращення здоров'я людини, але для того, щоб бути справедливими, ми повинні враховувати всі відмінності, якими володіють окремі люди. 

Це Mind the Graph У цій статті ви дізнаєтеся, що таке різноманітність у медицині. Дослідження"У нас тут є наслідки коли у вас його немає, і чому він такий важливий.

До яких наслідків призводить брак різноманітності в медичних дослідженнях?

Наразі не існує правил чи норм щодо різноманітності в медичних дослідженнях, тому більшість клінічних випробувань не є високорепрезентативними, що викликає занепокоєння. 

Результати випробування не можуть бути надійними для всіх, якщо їм бракує різноманітності, справедливості та інклюзивності, адже тіла та люди є абсолютно різними, вони живуть різними життями та перебувають у різних ситуаціях.

Одним із прикладів відсутності різноманітності є альбутерол: альбутерол - це лікарський засіб, створений для лікування астми, який після багатьох років був схвалений і призначається майже всім, хто страждає на астму, дослідження виявило. що він менш ефективний для людей африканського походження, ніж для людей європейського походження.

A попереднє дослідження Дослідження, проведене тим же дослідником, виявило, що 67 відсотків пуерториканських дітей з астмою середнього та важкого ступеня тяжкості мали знижену реакцію на ліки.

Використовуйте наукові ілюстрації, щоб збільшити різноманітність у своїй роботі

Брак різноманітності в медичних дослідженнях - це проблема кожного. Але за допомогою невеликих дій, таких як використання більш різноманітних ілюстрацій, ми можемо поступово трансформувати весь сценарій. Mind the Graph має найбільшу бібліотеку науково достовірних ілюстрацій у світі. Завітайте до нашої галереї та отримайте натхнення, щоб розпочати своє наступне наука дизайн.

Важливість інклюзії та різноманітності в медичних дослідженнях

Медичні випробування не є різноманітними та інклюзивними, незважаючи на те, що здоров'я має бути доступним і корисним для всіх. Клінічні випробування часто майже повністю покладаються на білих чоловіків.

Використання лише білих чоловіків призводить до прогалин у випробуваннях, а проведення численних випробувань за таких умов призводить до прогалин у загальному розумінні здоров'я. Як наслідок, немає якісної медичної допомоги, немає методів ефективного зниження ризику, немає способу досягти хороших результатів лікування, і важко створювати більш успішні ліки.

Наприклад, COVID-19 непропорційно вплинув на расові та етнічні меншини, внаслідок чого деякі раси були госпіталізовані більше, ніж білі. Їм довелося прийняти судовий процес є достатньо репрезентативним Для того, щоб отримати успішну вакцину, і використовуючи інклюзивні процедури набору, дослідники змогли встановити безпеку та ефективність вакцинації для всіх расових та етнічних груп населення. 

В іншому випадку, якби вакцина виявилася неефективною в деяких групах, ми, швидше за все, все ще перебували б у дуже небезпечній ситуації. COVID ситуацію.

Візуально привабливі цифри для вашого дослідження

Створення естетично красивих ресурсів для вашого дослідження не тільки допоможе йому виділитися, але й допоможе вашій аудиторії краще зрозуміти вашу тему і результати. Використовуйте інструмент для ілюстрацій, наприклад, Mind The Graph, щоб привернути увагу до вашої роботи, на яку вона заслуговує.

Важливість різноманітності в медичних дослідженнях

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони