Без сумніву, кейс-стаді - це унікальний спосіб отримати уявлення про професійні практики будь-якої професії, а також про те, як вони функціонують у більш широкому контексті.

Тематичне дослідження в іншій дисципліні може мати інші характеристики. Наприклад, тематичне дослідження не може керувати подальшим лікуванням, але може допомогти сформулювати відповідні дослідницькі питання. Кейс-стаді також є цінним навчальним матеріалом, демонструючи як класичні, так і незвичайні випадки, з якими може зіткнутися лікар-практик.  

Супровідний лист та анотація є життєво важливими частинами пакету документів і мають вирішальне значення для проходження первинного редакторського відбору в журналі. Це ті елементи, які редактор читає в першу чергу, і на їх основі формує своє враження про рукопис. Деякі редактори відбирають статті, читаючи супровідний лист та анотацію, і не читають всю статтю, якщо вони не знаходять її достатньо цікавою.

Що таке реферат у кейс-стаді та яка його мета?

Вступ до теми зазвичай міститься в тематичних дослідженнях, але вони не вимагають цитування або точок зору автора. Розглядайте тематичне дослідження як запис прогресу лікування, а не як особисту історію. Тематичне дослідження не повинно містити редакторських або агітаційних зауважень. Найефективніший підхід - розповісти історію і дозволити кінцевому продукту говорити самому за себе.

Як правило, при написанні кейсів варто обмежуватися конкретними деталями та фактами. Те, що насправді сталося, повинно бути викладено досить стисло в тематичному дослідженні. Слід уникати спекуляцій щодо механізму або прогнозу захворювання. 

Структура реферату в кейс-стаді

Описовий реферат коротко і лаконічно описує всю статтю. Розповідні анотації не мають заголовків. Складаючи логічну історію зі статті, автор прагне підсумувати її зміст.

Анотації з підзаголовками є структурованими. У фундаментальних наукових і клінічних дослідженнях структуровані анотації стали більш популярними, оскільки вони впорядковують інформацію і включають певні деталі. Дослідники, які здійснюють пошук статей в Інтернеті, отримають від цього значну користь. Читачі часто вирішують, завантажувати повну статтю чи ні, на основі анотації, яку показує пошукова система, щоб заощадити час. 

Читачам більше подобаються структуровані анотації, оскільки вони містять всі основні дані, необхідні для прийняття рішення про прочитання всієї статті. Будь ласка, дотримуйтесь наведених нижче рекомендацій при написанні анотації.

  • Вступ з одного-двох речень, що підсумовує всю статтю та описує передумови тематичного дослідження.
  • Короткий опис випадку та проведеного розслідування подано кількома реченнями. Цей випадок описується детально, включаючи його діагноз і терапевтичний підхід.
  • Надайте детальну інформацію про скаргу пацієнта та її результат. 
  • Якщо прогрес пацієнта вимірювався емпірично, посилайтеся на ці показники.
  • Опишіть кореляції та очевидні невідповідності між вищезазначеними підрозділами. 
  • Залежно від ситуації, ви можете підсумувати ключові моменти в одному-двох реченнях.

Ви можете перетворити свої дані у зручний для сприйняття формат

Дізнайтеся, як Mind the Graph допоможе вам створити цікавий візуальний контент для ефективної наукової комунікації. Зробіть свої дослідження та статті цікавими та привабливими, використовуючи інфографіку, щоб підвищити ефективність, залучити учасників та привернути увагу.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони