Якщо вам потрібно науковий ілюстрації, то це саме те місце, де ми маємо для вас буквально тисячі наукових ілюстрацій, включаючи кілька тем з біології, МікробіологіяНауки про життя, науки про здоров'я та медицину.  

Це збірка ілюстрацій на замовлення клієнтів, в даному випадку все, що пов'язано з мікробіологією, вірусологією та іншим. Чудово підходить для дослідників, науковців та викладачів.

Перегляньте кілька прикладів наукових ілюстрацій, які вже доступні на Mind the Graph. І навіть якщо ви не знайдете на платформі саме те, що вам потрібно, спробуйте оформити підписку, щоб користуватися послугами на вимогу наукова ілюстрація обслуговування.

Ця колекція створена на основі запитів наших користувачів на створення своїх статей, доповідей та тез, тому ми маємо дуже широкий вибір конкретних і детальних ілюстрацій, але пам'ятайте, що ви можете адаптувати їх до ваших потреб на нашій платформі.

Ілюстрації з мікробіології на Mind The Graph

Я хочу використовувати наукові ілюстрації з Mind the Graph. Як я можу це зробити?

Використовувати наші ілюстрації дуже просто! Слідкуйте за графіком це онлайн-платформа, яка дозволяє науковцям та викладачам створювати власні презентації, статті та графічний оформлюйте свої реферати у привабливий та професійний спосіб. Отже, ви можете спробувати його безкоштовно і перевірити всі доступні наукові ілюстрації.

Ви також можете комбінувати, як ми вже говорили вище, два способи цифри з фігурами, діаграмами, текстом і завантажуйте власні зображення, щоб створити цілу презентацію, а графічна анотація або науковий інфографіка. Ви можете бути вільним користувачем стільки, скільки захочете, але у вас будуть обмежені можливості.

За кілька доларів на місяць ви зможете користуватися необмеженими можливостями як передплатник. Крім того, ви зможете запитувати нові ілюстрації без додаткових витрат. Насправді, більшість наших ілюстрацій засновані на запитах наших підписників.

Крім того, ви матимете змогу самостійно створювати власні презентації та графічні матеріали. анотаціязапитуючи тільки те, що необхідно для вашого дослідження.

Ось приклад графічного реферату з мікробіології, зібраного з зображень, що вже існують на нашій платформі. Круто, чи не так?

 

 Графічний конспект з мікробіології Mind the Graph

 

Чи можу я використовувати ці ілюстрації у своїх публікаціях?

Так.
Наша мета - покращити комунікація в наука і допомагають вченим та лікарям повідомляти про свої результати у зрозумілий та привабливий спосіб. 

Таким чином, ви можете використовувати свої творіння у своїх роботах, класах, книгах, соціальних мережах і де завгодно. Але, якщо ви є вільним користувачем, ви повинні зберігати водяний знак і посилатися на графік у своїй публікації. Якщо ви є передплатником, вам не потрібно посилатися на нас (але було б чудово, якби ви це зробили)!

 

Гаразд, я хочу спробувати платформу! 

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони