Czasami otrzymuję e-maile od naukowców, inżynierów, smoczków i innych profesjonalistów, którzy mówią: Och, uwielbiam Mind the Graphale jest tylko dla naukowców zajmujących się życiem. To powszechny błąd. Początkowo skupialiśmy się na ilustracjach biologicznych i medycznych, ale rozwijamy się i chcemy mieć możliwość tworzenia infografik wykraczających poza nauki przyrodnicze.

Tak więc ten post dotyczy partnerstwa mającego na celu pokazanie, w jaki sposób infografiki mogą poprawić komunikację we wszystkich obszarach wiedzy. Na przykład, jak poprawić umiejętności sprzedażowe?

Według Pracownik działu sprzedażyPierwszą rzeczą, którą powinniśmy rozważyć, aby zmiażdżyć sprzedaż, jest zaangażowanie 100%. Udowodnij innym, że twoje działania mówią głośniej niż słowa. Większość kupujących uważa, że zaufanie odgrywa istotną rolę w przekonaniu klienta. Zachowaj lojalnego klienta, robiąc krok naprzód i pomagając kupującemu w radzeniu sobie z pewnymi niedociągnięciami po dokonaniu zakupu. Większość kupujących potrzebuje sprzedawców, którzy mogą rozwijać swoją działalność poprzez wdrażanie innowacyjnych pomysłów.

Jedną z najczęstszych rzeczy, o których myślą firmy, jest to, że uważają, iż pracownicy wykorzystują swój czas we właściwy sposób. Możesz zacząć wykorzystywać swój czas poprzez śledzenie swojego czasu i sprawdzanie, gdzie spędzasz czas w ciągu dnia. Po uzyskaniu takiego rozkładu możesz zaplanować, które czynności należy odciąć, aby być produktywnym. Bądź zręcznym Littlemore, identyfikując i wygrywając okazje sprzedażowe, koncentrując się na rozwoju konta i rozwijając sprzedaż konsultacyjną. Większość sprzedawców współpracuje i słucha swoich kupujących.

 

Infografiki dotyczące sprzedaży

Sales-Goals-in-2018-infographic

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Kolega ds. sprzedaży. Jeśli chcesz otrzymać nowe ilustracje w Mind the Graph, napisz na adres contact@mindthegraph.com.

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony