Niekas nėra taip gerai, kad negalėtų būti geriau, ar aš teisus? Pastarosiomis savaitėmis mūsų programuotojai dirbo prie kelių atnaujinimų. Siekiama, kad Mind the Graph būtų lengviau naudoti, joje būtų daugiau funkcijų ir mokslinių iliustracijų.

            

Jau rašiau apie vieną naujausią prezentacijų įrankio atnaujinimą, nes dabar skaidres galite pateikti tiesiai iš Mind the Graph. Nepraleiskite naujojo vadovėlio.

Be to, yra ir kita nuostabi nauja funkcija, kurią jums kuriame. Tikimės ją paleisti kitą mėnesį, bet šiandien jums parodysiu keletą spoilerių. Pasiruoškite!

Turime daugiau nei 8 tūkstančius mokslinių iliustracijų. Bet kuri iš jų jums patinka labiausiai?

 

Kaip žinote, kiekvieną savaitę platformą papildome naujomis iliustracijomis. Tai nuostabu, nes Mind the Graph galite rasti visą mokslinių iliustracijų biblioteką. Tačiau, kadangi pridedama vis naujų iliustracijų, gali būti sunkiau rasti konkrečią iliustraciją.

Na, o po kelių dienų galėsite juos laikyti vos vienu spustelėjimu. Galėsite sukurti savo biblioteką su mėgstamiausiomis iliustracijomis ir formomis.

Tai šaunu, tiesa? Taip pat turiu keletą paveikslėlių, kurie parodys, kaip veikia žymės ir asmeninė biblioteka. Be to, netrukus pasirodys visa pamoka!

mano biblioteka1

mano biblioteka2

Jei esate "mind the graph" naudotojas, nesijaudinkite, ši funkcija netrukus bus prieinama ir jums. Informuosiu jus apie tai. Jei dar nesate "mind the graph" naudotojas, bet norite pradėti tobulinti bendravimą mokslo srityje, galite išbandyti dabar nemokamai:

start_now

Be to, visada laukiame jūsų atsiliepimų ir pastabų, kaip mūsų platforma galėtų būti vis geresnė. Mums reikia jūsų pagalbos! Taigi išbandykite ir mėgaukitės naujais atnaujinimais. Jei turite kokių nors atsiliepimų, praneškite apie juos adresu contact@mindthegraph.com. Galų gale, viskas, ko mes norime, yra pagerinti komunikaciją mokslo srityje ir palengvinti mokslininkų gyvenimą.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai