Nesvarbu, ar esate patyręs rašytojas, ar pradedantis autorius, literatūrinės kelionės vairas teikia didžiulį pasitenkinimą ir atveria visiškai naujas galimybes. Turėdami tik gerai parengtą rankraštį ir šiek tiek ryžto, galite leisti "Amazon" platformai pakreipti vėją savo naudai. 

Įvadas į "Amazon" savarankišką leidybą

Iš esmės savarankiška leidyba - tai autorių asmeninė priežiūra, kai jie patys prižiūri visus savo knygų leidybos aspektus - nuo rašymo ir redagavimo iki rinkodaros ir platinimo. Tradiciškai šiomis užduotimis rūpinosi pripažintos leidyklos, siūlančios sutartis atrinktiems rašytojams. Tačiau ši sistema dažnai palikdavo daug nusipelniusių autorių neišgirstų. Todėl tokios platformos kaip "Amazon "Kindle Direct Publishing (KDP).

Iš bet kurios pasaulio vietos pasiekiama KDP suteikia autoriams galimybę visiškai kontroliuoti leidybos procesą ir jį gerokai supaprastina. Viskas, ko jums reikia, tai nepriekaištingai parašyta knyga ir ryški vizija, kaip norite, kad ji pasiektų skaitytojus. Vaizduotė yra riba, kai kalbama apie tai, kokią medžiagą galima publikuoti - grožinę literatūrą, poezijos rinkinį, techninius vadovėlius - viską, kas jums patinka! Galiausiai, savilaida "Amazon" naikina tradicinės leidybos barjerus ir atveria kelius pasakotojams visame pasaulyje.

Dabar, kai jau apžvelgėme, ką reiškia "Amazon" savilaidos sritis, pasinerkime giliau į tai, kaip būtent ji skatina pradedančius autorius siekti sėkmės!

"Amazon" savilaidos privalumai

Per pastaruosius kelerius metus savarankiška leidyba "Amazon" tapo verta dėmesio tradicinės leidybos alternatyva. Vis daugiau autorių mano, kad savilaida yra patraukli ir įtikinama, nes galima kontroliuoti beveik kiekvieną leidybos proceso aspektą.

Pirma, vienas svarbiausių privalumų - visiška kūrybinė kontrolė. Kaip autorius, bendradarbiaujantis su "Amazon" savilaidos leidykloje, jūs sprendžiate viską - nuo knygos viršelio dizaino iki galutinio redagavimo. Tradicinės leidyklos paprastai turi gaires, kurios gali slopinti jūsų kūrybiškumą, tačiau kai patys leidžiate "Amazon", įgyvendinama jūsų vizija.

Be to, atkreipkime dėmesį į dar vieną svarbų privalumą - tiesioginį platinimą visame pasaulyje. Kadangi "Amazon" veikia visame pasaulyje, kai jūsų knyga išleidžiama per jų platformą, ji iš karto tampa prieinama milijonams skaitytojų visame pasaulyje. Jokių rūpesčių dėl tarptautinių teisių gavimo ar bendravimo su užsienio platintojais.

Nereikėtų pamiršti ir ekonominių sumetimų. Didelių "Amazon" siūlomų autorinio atlyginimo tarifų lengvai neįveiksite. Skirtingai nuo tradicinių leidyklų, kurios už parduotas knygas moka apie 10% - 15% autorinį atlyginimą; priešingai, savilaida "Amazon" siūlo iki 70% autorinį atlyginimą už parduotas knygas, priklausomai nuo pasirinktos kainodaros strategijos.

Dar vienas neprilygstamas privalumas - greitesnis pateikimo rinkai laikas. Tradicinė leidyba paprastai užtrunka nuo vienerių iki dvejų metų nuo rankraščio priėmimo, tačiau su "Amazon" "Kindle Direct Publishing" (KDP) jūsų skaitmeninė e. knyga gali būti išleista vos per 72 valandas po pateikimo!

Galiausiai, argi neribotas galiojimo laikas nėra nuostabus? Skirtingai nuo fizinių knygynų, kuriems nuolat reikia naujų atsargų, todėl kiekvienos knygos galiojimo laikas lentynoje yra ribotas; kita vertus, "Amazon" savarankiškos leidybos modelyje skaitmeninės platformos yra neribotos, todėl padidėja jūsų kūrinio matomumo ir pardavimo galimybės.

Iš esmės, pasirinkus kelią, kuriame technologijos susitinka su literatūra per tokias platformas kaip KDP, ne tik suteikiamas veiksmingas būdas pasiekti pasaulinę auditoriją, bet ir atveriamos pažangios galimybės, pavyzdžiui, realaus laiko pakeitimai, skaitytojų atsiliepimai, todėl potencialus rašytojas tampa veiksmingu pardavėju!

Kaip publikuoti knygą "Amazon Kdp" (Amazon Self-Publishing)

Jūsų kelionė į savarankišką leidybą "Amazon" prasideda čia. Leiskite man padėti jums atlikti žingsnius, kurie padės įgyvendinti jūsų svajonę - išleisti savo knygą ir ją įsigyti visame pasaulyje.

1 žingsnis: sukurkite "Amazon Kindle Direct Publishing" (Kdp) paskyrą

Pirmasis savarankiškos leidybos "Amazon" žingsnis - susikurti "Kindle Direct Publishing" paskyrą. Tai - vartai į didžiausią pasaulyje elektroninių knygų rinką. Keliaukite į KDP svetainė, spustelėkite "Registruotis" ir pateikite visą reikiamą informaciją.

2 veiksmas: pridėkite naują "Kindle" elektroninę knygą ("Nauja antraštė")

Sukūrę paskyrą, prisijunkite prie KDP prietaisų skydelio ir pasirinkite "Sukurti naują "Kindle" elektroninę knygą". Kaip autorius, tai taps jūsų kūrybine erdve, kurioje galėsite tvarkyti dabartinius projektus ir nagrinėti būsimus.

3 veiksmas: nustatykite pagrindinę kalbą

Nurodykite kalbą, kuria parašėte knygą. Anglų kalba gali būti šių laikų lingua franca, bet nesijaudinkite, jei jūsų knyga parašyta kita kalba - "Amazon" rūpinasi įvairiomis skaitytojų bendruomenėmis visame pasaulyje.

4 žingsnis: įveskite knygos pavadinimą ir paantraštę

Toliau įveskite pavadinimą ir paantraštę. Tegul jie būna patrauklūs! Pavadinimas turėtų būti įtaigus, bet tikslus, o paantraštėse galima detalizuoti arba sukurti intrigą apie tai, ką skaitytojai gali gauti iš jūsų knygos.

5 veiksmas: įveskite autoriaus vardą

Čia nurodykite autoriaus vardą ir pavardę. Galite rinktis, ar norite naudoti tikrąjį vardą, pseudonimą, ar firminį vardą, priklausomai nuo to, kaip norite save reprezentuoti literatūriniuose sluoksniuose.

6 žingsnis: įveskite knygos aprašymą

"Knygos aprašymo" skiltyje glaustai, bet įtaigiai aprašykite tai, kas laukia būsimų skaitytojų. Galvokite apie tai kaip apie filmo anonsą žodžiais - pristatykite veikėjus, pamėgdžiokite siužetą, bet palikite potencialius skaitytojus nekantriai laukti daugiau!

7 veiksmas: patikrinkite savo leidybos teises

Vykdydami savarankišką leidybos "Amazon" procesą, užtikrinkite "Amazon" (o kartu ir savo skaitytojus), kad jums priklauso būtinos turinio autorių teisės. Jei tai originalūs kūriniai, pasirinkite "Man priklauso autorių teisės ir aš turiu reikiamas leidybos teises".

8 žingsnis: pasirinkite raktinius žodžius

Norėdami padidinti savo knygos matomumą tarp milijonų pavadinimų, pasirinkite septynis raktinius žodžius, kurių skaitytojai gali ieškoti pagal jūsų žanrą arba joje nagrinėjamas problemas.

9 žingsnis: pasirinkite dvi knygos kategorijas

Suskirstykite savo kūrinį į dvi kategorijas, geriausiai atspindinčias jo turinį, taip padėdami "Amazon" tvarkyti savo didžiulę virtualią biblioteką ir padėdami potencialiems skaitytojams organiškai atrasti jūsų knygą.

10 veiksmas: Pasirinkite tinkamą amžiaus grupę (jei taikoma)

Jei jūsų knyga skirta jaunimo auditorijai, nurodykite amžiaus grupę. Tikslus žymėjimas padės tėvams ar pedagogams, ieškantiems tinkamos medžiagos savo mokiniams ar vaikų skaitymo lygiui.

11 žingsnis: pasirinkite knygos išleidimo variantą

Ar jūsų šedevras paruoštas išleisti iš karto, ar siekiate išankstinių užsakymų? Apsispręskite tarp "Išleisti knygą dabar" ir "Pasirūpinti, kad mano knygą būtų galima užsisakyti iš anksto".

12 veiksmas: pasirinkite DRM teises

Šis pasirinkimas susijęs su jūsų knygos apsauga nuo neteisėto platinimo. Skaitmeninių teisių valdymo įjungimas apsaugo intelektinę nuosavybę, bet gali apriboti kai kuriuos teisėtų pirkėjų naudojimo būdus - rinkitės atidžiai!

13 žingsnis: įkelkite savo knygą

Laikas pristatyti savo rankraštį KDP platformoje! Vadovaukitės "Įkelti elektroninės knygos rankraštį" skyriuje pateiktais nurodymais ir pasirinkite DOCX arba EPUB formatus, nes jie yra universalūs.

14 žingsnis: įkelkite knygos viršelį

Kiekviena gera knyga nusipelno patrauklaus viršelio - įkelkite savo! Jei vis dar abejojate dėl estetikos, išnagrinėkite "Amazon" viršelio kūrėjo įrankis siūlomi pritaikomi šablonai.

15 žingsnis: peržiūrėkite savo knygą

Prieš žengdami paskutinį žingsnį, atidžiai išnagrinėkite, kaip jūsų knyga atrodys "Kindle" įrenginiuose, naudodami "Amazon" peržiūros įrankį. Ištaisykite formatavimo klaidas, jei tokių yra, ir įsitikinkite, kad viskas atitinka jūsų viziją.

16 žingsnis: ISBN ir leidykla

"Amazon" tiekia nemokamą "Kindle" skirtą Tarptautinis standartinis knygos numeris (ISBN) elektroninėms knygoms. Jei turite leidybos įmonę, įveskite jos pavadinimą skiltyje "Publisher". Priešingu atveju palikite jį tuščią.

17 žingsnis: kol kas praleiskite "KDP Select" (galėsite pridėti vėliau)

Pirmą kartą rašantiems autoriams arba naujokams, kurie dar nėra prisijungę prie KDP, atidėkite prisijungimą prie "KDP Select", kol susipažinsite su bendraisiais platformos veiksmais.

18 žingsnis: pasirinkite teritorijas

Kitas sprendimas - pasirinkti teritorijas. Kontroliuokite, kur jūsų knyga gali būti parduodama - Pasaulinės teisės suteikia didžiausią platinimo mastą, jei tai leidžia autorių teisių įstatymai.

19 žingsnis: pasirinkite autorinį atlyginimą ir kainą

Galiausiai šiame savarankiškos leidybos "Amazon" žingsnyje nustatykite autorinio atlyginimo normas. "Amazon" siūlo 35% arba 70% parinktis, kurių kiekviena turi atitinkamas sąlygas, susijusias su kainų ribomis arba geografiniais apribojimais. Laikykitės šių gairių ir spauskite "Išsaugoti ir paskelbti" - sveikiname, jūsų autorystė "Amazon" prasideda čia!

Kiti dažnai užduodami klausimai apie savarankišką leidybą "Amazon

Smalsumas yra natūralus šalutinis inovacijų ir mokymosi produktas. Todėl nenuostabu, kad pradedantieji autoriai, tyrinėdami savarankiškos leidybos "Amazon" svetainėje sritį, turi daugybę klausimų. Kad būtumėte informuoti, atsakysime į du aktualius klausimus, susijusius su tradicine leidyba išleidus "Amazon" knygą ir programinės įrangos galimybėmis knygai kurti.

Ar galite naudoti tradicinę leidyklą po to, kai esate "Amazon"?

Dauguma naujų autorių nerimauja, ar jų kūrinių publikavimas "Amazon Kindle Direct Publishing" (KDP) svetainėje turės įtakos jų galimybėms vėliau bendradarbiauti su tradicinėmis leidyklomis. Atsakymas paprastas: taip, net ir išleidę knygą "Amazon" savarankiškai, galite pasirašyti sutartį su tradicine leidykla.

Tačiau labai svarbu suprasti, kad paskelbus knygą su KDP, jūsų elektroninei knygai taikomas 90 dienų išskirtinumas "Kindle Unlimited" ir "Kindle Owners' Lending Library". Tačiau ką tai reiškia pradedantiems rašytojams? Šiuo laikotarpiu skaitmeninės ar spausdintos versijos negali būti parduodamos per kitas platformas, tačiau jos vis tiek gali būti reklamuojamos kaip reklaminė medžiaga arba parduodamos fiziškai vietinėse vietose.

Praėjus 90 dienų, išsaugosite visas teises į savo kūrinį - galėsite kreiptis į tradicines leidyklas be jokių sutartinių kliūčių iš KDP. Taip pat verta paminėti, kad sėkmė "Amazon" iš tikrųjų gali padidinti jūsų geidžiamumą tarp garsių leidėjų. Dideli pardavimai ar puikios recenzijos gali tiesiog pastūmėti jūsų rankraštį į tradicinių leidyklų rankas!

"Amazon" knygų leidybos programinė įranga

"Amazon" autorių palaikymo sistemoje, skirtoje savarankiškai leidybai "Amazon", yra daugybė programinės įrangos sprendimų, užtikrinančių, kad jūsų šedevro kūrimas vyktų kuo sklandžiau.

 1. Sukurti "Kindle: Šis nemokamas įrankis leidžia autoriams paversti žodinius failus profesionaliomis elektroninėmis knygomis, skirtomis specialiai "Kindle" formatams. Ši programinė įranga su integruotomis temomis ir stiliais supaprastina procesą ir užtikrina patrauklią skaitytojo patirtį.
 2. "Kindle Comic Creator: Tiems, kurie labiau linkę į vizualų pasakojimą, ypač komiksus ar grafinius romanus, ši programinė įranga yra puikus pagalbininkas. Ji veiksmingai optimizuoja meno kūrinius unikalioms "Kindle" įrenginių ir programų funkcijoms.
 3. "Kindle" vaikiškų knygų kūrėjas: Specialus įrankis, skirtas specialiai vaikams skirtoms knygoms kurti, kartu su iššokančiais langais ir patraukliomis iliustracijomis - visa tai pataiko į tikslą, kai reikia patraukti jaunosios auditorijos dėmesį.
 4. "Kindle" peržiūros programa: "Kindle Previewwer" nėra griežtai kūrybos įrankis, bet vis dėlto yra svarbus žingsnis savilaidos procese, todėl prieš publikuojant knygą galite pamatyti, kaip ji atrodys įvairiuose įrenginiuose.

Šių įrankių pritaikymas savilaidos leidyboje gali pagerinti galutinį produktą ir suteikti naudingos amatininkystės patirties. Įsitikinkite, kuri iš jų geriausiai tinka jūsų pasakojimo stiliui, ir pradėkite įgyvendinti savo gyvybingas istorijas, kurias talpinate savyje!

Savarankiškos leidybos "Amazon" išlaidos

Pasirinkus savarankišką leidybą "Amazon" gali būti itin ekonomiškas būdas pradėti savo meilės darbą. Ji suteikia nemokamą prieigą prie milijonų skaitytojų, o tai padeda pradedantiems autoriams, turintiems ribotus finansinius išteklius. Nepaisant to, norint eiti šiuo keliu, vis tiek reikės tam tikrų investicijų. 

Iš pradžių didžiausios išlaidos dažnai būna susijusios su rankraščio parengimu leidybai. Tai paprastai apima lėšas, skirtas profesionalioms redagavimo ir korektūros paslaugoms. Atsižvelgiant į konkurenciją šiuolaikinėje literatūros rinkoje, kokybė turi išlikti svarbiausiu prioritetu - paprasto rašybos patikrinimo nepakaks.

Taip pat skaitykite: Redagavimas ir korektūra: Korektūros ir tekstų redagavimo svarba, skirtumai ir patarimai

Antra, negalima nuvertinti pirmojo įspūdžio galios - patrauklūs knygų viršeliai parduoda knygas! Pasamdę profesionalų grafikos dizainerį, galite gerokai padidinti pardavimus ir pritraukti daugiau auditorijos prie savo kūrinio.

Taip pat labai svarbu, kad knygos aprašymas būtų gerai struktūruotas ir patrauklus - atkreipkite dėmesį, kad samdyti gerus tekstų autorius taip pat nėra pigu. Tačiau labai svarbu, kad perskaitę santrauką potencialiems skaitytojams sukeltumėte kankinantį norą įsigyti arba atsisiųsti jūsų kūrinį.

Be to, įgyjant Tarptautinis standartinis knygos numeris (ISBN) padidina jūsų savarankiškos leidybos išlaidas, nors tai gali būti neprivaloma, atsižvelgiant į vietos taisykles ir asmeninį pasirinkimą.

Čia pateikiamas apytikslis paskirstymas:

 1. Redagavimas ir korektūra: Šios paslaugos užtikrina, kad gramatinės klaidos nesugadintų jūsų, kaip autoriaus, kelionės.
 2. Viršelio dizainas: Įspūdingas viršelio dizainas vaidina nemenką vaidmenį skatinant žmones apsvarstyti galimybę įsigyti ar atsisiųsti jūsų knygą.
 3. Knygos aprašymas: Knygos santrauka vilioja potencialius skaitytojus.
 4. ISBN įsigijimas: Išskirtinio ISBN turėjimas suteikia daugiau galimybių kontroliuoti savo knygos metaduomenis, tačiau tai nėra privaloma, priklausomai nuo aplinkybių.

Į šias išlaidas taip pat reikėtų įtraukti rinkodarą, nes, nors platformoje jus gali matyti milijonai žmonių visame pasaulyje, norint išsiskirti iš audringos minios, reikia strateginio planavimo ir tinkamo tikslinių reklamos kampanijų finansavimo.

Akivaizdu, kad nors savarankiška leidyba "Amazon" pašalina tam tikras išlaidas, susijusias su tradiciniais leidybos metodais, tačiau tai nereiškia, kad kelionė yra visiškai nemokama. Turite numatyti pakankamą biudžetą šioms numatomoms išlaidoms, nes taupymas gali pakenkti jūsų galimai sėkmei savilaidos pasaulyje. Galbūt jūsų knyga buvo parašyta turint nedidelį biudžetą, tačiau norint suteikti jai geriausią sėkmės galimybę, reikia investuoti šiek tiek daugiau nei į pagrindinį kūrybiškumą ir išskirtinius pasakojimo įgūdžius.

Rinkodaros strategijos savarankiškai išleistoms knygoms "Amazon

Vienas iš savarankiškos leidybos "Amazon" leidykloje privalumų yra tas, kad galite visiškai kontroliuoti savo rinkodaros strategijas. Tačiau neleiskite, kad ši atsakomybė jus atbaidytų. Iš mūsų patirties žinome, kad sėkmę gali lemti asmeninio įsitraukimo ir duomenimis pagrįstos taktikos derinys.

Sukurkite stiprią autorių platformą

Prieš knygai pasirodant skaitmeninėse lentynose, labai svarbu turėti sukurtą autoriaus platformą. Tai gali būti profesionali interneto svetainė, aktyvus tinklaraštis arba tvirtas dalyvavimas socialinėje žiniasklaidoje. Tai erdvė, kurioje potencialūs skaitytojai gali susipažinti su jumis ne tik kaip su autoriumi, bet ir kaip su savo žanro ar nišos lyderiu.

Internetinės reklamos panaudojimas

Kitas galingas būdas - naudoti internetinės reklamos priemones. Tiek "Amazon Ads", tiek "Meta Ads" ("Facebook" ir "Instagram") siūlo specialiai knygoms skirtą tikslinę reklamą - taip galite tiesiogiai pasiekti žmones, kurie gali susidomėti jūsų kūriniu, remdamiesi jų skaitymo įpročiais ir pomėgiais. Protingos investicijos į tokias tikslines reklamas gali padėti padidinti matomumą ir, tikėkimės, pardavimus.

Naudokite el. pašto rinkodarą

Rinkodara el. paštu tebėra vienas veiksmingiausių knygų pardavimo internetu būdų. Naujų knygų pristatymas yra labai naudingas, jei sudarote atsidavusių skaitytojų, kurie domisi tuo, ką rašote toliau, el. pašto sąrašą.

Bendradarbiavimas su "Kindle Unlimited

"Kindle Unlimited" yra "Amazon" siūloma prenumeratos paslauga, kai skaitytojai kas mėnesį moka už neribotą prieigą prie bet kurios programos knygos. Jei jūsų knyga įtraukta į "KDP Select" programą, kurią aptarėme anksčiau, jūsų knyga automatiškai tampa prieinama "Kindle Unlimited" ir tampa geriau matoma dažnai skaitantiems prenumeratoriams.

Prašyti atsiliepimų autentiškai

Kai kas nors perskaitys jūsų knygą, maloniai paraginkite jį palikti atsiliepimą. Teigiami atsiliepimai daro didelę įtaką kitų klientų sprendimams pirkti ir kartu patvirtina būsimas reklamos pastangas.

Šios strategijos kartu su kantriu atkaklumu suteiks pradedantiems autoriams, tokiems kaip jūs, pranašumą neriant į "Amazon" savarankiškos leidybos pasaulį ir padės jums ne tik būti paskelbtiems, bet ir plačiai skaitomiems bei vertinamiems už savo darbą.

Galutinės mintys apie "Amazon" ir savarankišką leidybą

Pradėti savarankiškai publikuoti knygą "Amazon" yra išties įdomus procesas. Nesvarbu, ar nusprendėte pasidalyti savo žiniomis tam tikra tema, ar išlaisvinti savo vaizduotės istorijas pasauliui, ar galbūt suteikti įkvėpimo per gyvenimo pamokas, savarankiška leidyba atveria visatą, pilną autonominio potencialo.

Iš pirmo žvilgsnio kelionė gali atrodyti bauginanti. Tai gali būti ypač aktualu, jei tai pirmas jūsų žingsnis į savarankišką leidybą "Amazon", nes daugelis užduočių reikalauja atidumo detalėms ir didelės kantrybės. Tačiau nepamirškite, kad kiekviena proceso dalis yra dar viena jūsų kuriamos literatūrinės drobės dalis.

"Amazon" veiksmingai demokratizavo leidybą naudodama "Kindle Direct Publishing" (KDP) platformą, leidžiančią tokiems autoriams, kaip mes, apeiti tradicinius sargybinius, kurie kitu atveju galbūt būtų praleidę mūsų rankraščius. Savo ruožtu turime nepamiršti, kad su didele galia ateina ir didelė atsakomybė - mūsų knygų sėkmė ar nesėkmė labai priklauso nuo to, kiek pastangų įdedame.

Kūrybinės veiklos metu neišvengiamai susidursite su tam tikrais iššūkiais:

 1. Stipri konkurencija tam tikruose žanruose.
 2. Stiprios rinkodaros strategijos ir SEO išmanymo būtinybė.
 3. Išlaidos, susijusios su kokybišku viršelio dizainu, redagavimo paslaugomis ir kt.

Tačiau labai svarbu pripažinti, kad tai ne kliūtys, o įdomios galimybės augti ir tobulėti siekiant tapti sėkmingu autoriumi.

Be to, neleiskite, kad laikini rašytojo blokados ar baimės priepuoliai trukdytų siekti pažangos; turite unikalių asmeninių minčių ir požiūrių, kuriais verta dalytis! Išlikite tvirti, priimdami ir stebuklus, ir išbandymus, kurie lydi šį nuotykį - visi jie padeda įgyti vertingos patirties tobulinant tiek autoriaus, tiek verslininko įgūdžius.

Be to, nuolat mokykitės naujų taktikų, kaip būti matomiems skaitmeninio turinio vandenyne - nepamirškite, kad technologijos kasdien sparčiai tobulėja, todėl naudokite jas efektyviai, kaip ir pačią savilaidą!

Galiausiai, prireikus niekada nenustokite uždavinėti klausimų; daugelyje platformų galite gauti paramą iš kolegų nepriklausomų autorių, patiriančių panašių sunkumų.

Norint pradėti savarankišką leidybą "Amazon" svetainėje, reikia atkaklumo, kūrybiškumo ir užsidegimo. Tačiau tai taip pat yra jaudinanti akimirka, kai jūsų idėjos gali rasti savo išraišką ir galiausiai pasiekti pasaulinę auditoriją. Tad pirmyn! Pirmyn! Mėgaukitės kiekvienu šios literatūrinės odisėjos žingsniu, nes svarbiausia ne tik knyga, kurią turėsite pabaigoje, bet ir praturtinanti patirtis bei neįkainojamos pamokos, įgytos šiame unikaliame kelyje. Sėkmingo rašymo!

Kurkite vaizdinę medžiagą naudodami Mind the Graph ir tapkite sėkmingu autoriumi

Mind the Graph yra įrankis, kuriuo mokslininkai gali lengvai kurti moksliškai tikslius vaizdus knygoms ir kitiems leidiniams. Peržiūrėkite daugiau nei 75 000 moksliškai tikslių iliustracijų iš daugiau nei 80 populiarių sričių, vilkite jas į "Canva" ir per kelias minutes sukurkite gražius dizainus. Užsiregistruokite nemokamai ir pradėkite kurti dabar!

infografikos
logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai