Як ви вже знаєте, всі ці сексти-феєрії складаються з нових ілюстрацій, які ми додаємо до Mind the Graph. Цього семестру ми створюємо нові наукові та медичні ілюстрації. Ми маємо понад 8 мільйонів ілюстрацій, доступних для наших користувачів (включаючи безкоштовні), і щосеместру додаємо нові. Ви можете оновлюватись, підписуючись на наш блог або використовуючи нашу платформу.

Ознайомтеся з новими медичними ілюстраціями, доступними для вас

Cirurgia Robótica

cirurgia robótica

Рак кишечника - трансанальна ендоскопія

рак кишечника

Placas de poço

placa de poço

Glândula mamária

glândula mamária

Ці та багато інших ілюстрацій доступні в Mind the Graph. З цими ілюстраціями ви можете створювати графічні, інформаційні, робочі резюме, плакати, картини, аули та все, що вам потрібно.

Ви можете використовувати Mind the Graph безкоштовно та отримати доступ до мільйонів ілюстрацій. Крім того, ви можете користуватися безкоштовним планом на час, який вам потрібен. Але якщо ви хочете більше коштів, вам доведеться оновити свій план до преміум-класу.

Крім того, більшість наших ілюстрацій базуються на малюнках дітей наших жертв. Важливо, якщо вам потрібна якась ілюстрація, ми можемо попросити вас надіслати її без додаткових витрат. Інкрівель, серто? O plano premium tem  recursos ilimitados . Якщо ви все ще не є вбивцею, ви можете почати все те ж саме:

ознайомлений з графікою наукових ілюстрацій

Sinta-se também also à vontade para entrer em contato conosco y enviar seus comentários. Queremos ouvir você: contact@mindthegraph.com

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони