Інфографіка повинна мати організацію, яка буквально "розмовляє" з історією. Пам'ятайте про свою мету, обираючи, як корисно організувати інфографіку. По суті, інфографіка настільки корисна, наскільки вона організовує інформацію в приємний і візуально привабливий спосіб.

Важливо пам'ятати про певну ієрархію при організації інфографіки. Те, що є більш важливим, має бути виділено, а отже, привертати більше уваги.

Найпоширенішими організаційними структурами є: таблиці, схеми, флюксограми, органограми та графіки. Кожна з них є більш чи менш доцільною, залежно від конкретного випадку. Ваша мета - створити простий і зрозумілий досвід читання.

01b

Залежно від характеру вашої інформації, ви можете обрати більш "наративну" або "дослідницьку" організацію. Нижче ви дізнаєтеся про характеристики кожного з них і про те, коли варто використовувати різні типи організації даних.інфографіка

Дослідницька: коли немає потреби в певній послідовності читання інфографіки. Дані впорядковані, але з них можна зробити альтернативні висновки та висновки. Читач може досліджувати і порівнювати дані у вигляді діаграм або таблиць, висловлюючи власну точку зору. Дослідницька інфографіка часто асоціюється з візуалізацією даних

2b

РозповідьКоли ви організовуєте інформацію в орієнтованій послідовності для читання. Ви буквально проводите читача через інфографіку і представляєте твердження/висновок, який включає вашу точку зору на предмет.

2a

Порада: наратив стає абсолютно очевидним, якщо його позначити, наприклад, послідовністю цифр або стрілок.

Підсумовуючи, для створення інфографіки ви повинні мати надійні дані. Джерело інформації та самі дані - це два головні чинники достовірності вашої інфографіки. Після цього ви вирішуєте, що подати - текст, візуальну метафору чи діаграму. Ми обговоримо візуалізацію даних в окремій темі цієї серії публікацій [незабаром], а поки що наведемо цікавий приклад однієї і тієї ж інфографіки, представленої в різних організаціях. Ви також можете назвати її макетякщо хочеш.

Подивіться, як це працює на прикладі

2e

2c

2d

Тепер ваша черга. Яку з них ви б оцінили як дослідницьку чи наративну?

Важливовам не потрібне спеціальне програмне забезпечення для створення інфографіки, щоб організувати її структуру. Ручка і папір зроблять цю роботу. Насправді, ми рекомендуємо створювати швидкі начерки і досліджувати різні організації, перш ніж сідати за комп'ютер.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони