Побудова інфографіки  

Отже, ви хочете створити інфографіку. Ви вже знайомі з Mind the Graph. Отже, ви вже маєте доступ до нашої повної бібліотеки ілюстрацій. Якщо ви зайшли так далеко, це означає, що ви хочете знайти спосіб виділити своє дослідження і краще донести його результати, чи не так? Що ж вам заважає це зробити?

Багато людей кажуть, що, незважаючи на всі зусилля, їм не вдається побудувати щось достатньо гарне. Від презентацій до паперових фігурок, просто здається, що все це не працює разом.
Можливо, ви використовуєте неправильні інструменти, і це заважає вам отримати очікуваний результат.

найпростіший спосіб створення інфографіки

Якщо вам знайоме відчуття, що ви не можете висловити своє дослідження так, як ви його собі уявляєте, вам сподобається ця публікація.

Шаблони Mind the Graph

Команда Mind the Graph покладається на розробників, дизайнерів та багатьох інших професіоналів. Однак деякі з нас - науковці, і ми знаємо не менше за вас, коли справа доходить до створення інфографіки.

Через цю прогалину Mind the Graph є і завжди буде спрямована на згладжування наукового процесу та розширення можливостей науковців. І ми робимо це, прислухаючись і розуміючи, що потрібно нашим користувачам.

Наші користувачі просили найпростіший спосіб створення інфографіки, і ми прислухалися до них: шаблони!

Робоча зона Mind the Graph
Виберіть готовий шаблон, щоб почати створювати. Натисніть на гіфку, щоб почати створювати.

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, безкоштовний редактор інфографіки

Шаблони Поради

Ми додаємо нові шаблони на нашу платформу, щоб ви могли пришвидшити процес комунікації вашого дослідження! Всі вони відкриті і можуть відповідати потребам вашого дослідження.

Ви можете вибрати шаблон, який найкраще відповідає тому, що ви хочете створити, і відредагувати всі елементи всередині шаблону. Ви можете змінювати текст, шрифт, кольори, іконки, все!

Основна мета готового шаблону це допомогти вам з організацією та розмірами іконок і текстів.

Ось тобі порада: Не обмежуйтеся вибором шаблону, пов'язаного з вашою темою, наприклад, ви вибираєте шаблон про зуби, тому що вам потрібно створити фігуру, пов'язану з ротом. Це не обов'язково. Ви можете вибрати будь-який шаблон і змінити в ньому все, що завгодно.

Ви можете вибрати шаблон про метеликів і змінити всі іконки на динозаврів, або вибрати шаблон про динозаврів і відредагувати, щоб отримати створення про астрономію, і так далі.

Пам'ятай: Слідкуйте за кольорами, які ви використовуєте. Кольори відіграють важливу роль у створенні дизайну і безпосередньо пов'язані з вашою темою. Змініть кольори або виберіть готовий шаблон, який вже містить кольори, які ви хочете використовувати.

Ось лише кілька прикладів того, що ви можете знайти на Галерея шаблонів Mind the Graph!

найпростіший спосіб створення інфографіки
найпростіший спосіб створення інфографіки
найпростіший спосіб створення інфографіки

Не маєте часу думати над дизайном або просто відчуваєте, що це не те, що ви вмієте? Використовуйте наші шаблони!

Якщо у вас є пропозиції щодо інших шаблонів або ви вважаєте, що створена вами інфографіка може допомогти іншим дослідникам, повідомте нам про це!

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, безкоштовний редактор інфографіки

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони