Щодня ми перевантажені інформацією у всіх форматах. Ніколи ще не було так легко бути в курсі подій. Однак, ще ніколи не було так складно виділятися з натовпу.
Як привернути чиюсь увагу, враховуючи кількість інформації, яку ми отримуємо, як привернути увагу?

Говорячи про інформаційну привабливість, 87% людей відчувають більше задоволення від читання текстів, які гармонійно поєднуються з малюнками (також відомими як інфографіка).
Чому? Просто тому, що 90% всієї інформації, що надходить до нашого мозку, є візуальною.

Не вірите? Подивіться інфографіку нижче:

комунікація

 

Якщо ви не переконані, що варто почати використовувати інфографіку негайно, ось ще кілька аргументів:

комунікація

 

Цю ж ідею можна застосувати і до наукового світу. Скільки часу ми витрачаємо, намагаючись пояснити словами те, що краще пояснити за допомогою зображень?

Усім нам доводилося писати про свої методи дослідження для роботи чи проекту. Незважаючи на всі наші зусилля бути максимально детальними і дидактичними, інші люди все одно можуть знайти це заплутаним. Це ідеальний сценарій, в якому ми могли б використати зображення, щоб допомогти візуалізувати наше дослідження.комунікаціяПростим прикладом може бути використання мишей у науці. Однією з основних процедур є ін'єкція мишам. Як би ви могли професійно і просто описати техніку ін'єкцій, щоб це не звучало повторювано?

Замість того, щоб пояснювати крок за кроком, як щодо того, щоб показати це?

комунікація

Комунікаційний розрив, який ми маємо в науці, може стати величезною проблемою, якщо його ігнорувати. Таким чином, використання різних підходів для пояснення своєї роботи не лише допомагає іншим людям зрозуміти її, але й гарантує вашу роботу запам'ятають.

 

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони