Ahoj! Ako možno viete, piatok je dňom, kedy sa zdieľajú nové vedecké ilustrácie. Tento týždeň sme pridali niekoľko exkluzívnych ilustrácií, ktoré sú k dispozícii všetkým používateľom grafu mind (vrátane bezplatných používateľov). Tieto obrázky nižšie sú malou ukážkou našej kompletnej knižnice. Vytvorili sme väčšiu online databázu o vedeckých ilustráciách. Pozrite si teda novinky a neváhajte si pozrieť celú knižnicu a vyskúšať platformu.

 Začnime týmito roztomilými ilustráciami veveričiek

Sú najnovším prírastkom do našej zoologickej zbierky.

veverička

Dve nové uhlíkové štruktúry

K dispozícii v sekcii nanotechnológie

grafitová nanotechnológia

Lyofilizátor

Lyofilizátor, známy aj ako lyofilizátor, je zariadenie používané na odstraňovanie vody, ktoré sa zvyčajne používa na konzervovanie materiálov podliehajúcich skaze a teraz ho nájdete v sekcii laboratórnych zariadení.

lyofilizátor

Rotačný výparník

Toto zariadenie je ďalším prírastkom do kategórie laboratórnych zariadení. Zariadenie sa používa v chemických laboratóriách na účinné a šetrné odstraňovanie rozpúšťadiel zo vzoriek odparovaním. Je tiež veľmi roztomilé, však?

rotačný výparník

Vrecká na sérum a krv

Do našej zbierky lekárskych ilustrácií sme pridali ilustrácie séra a krvných vakov. Môžete ich skombinovať s ďalšími lekárskymi ilustráciami a vytvoriť tak grafický abstrakt alebo prezentáciu.

Vrecko na sérum IV

IV sérum a krvné vrecko

Príjem buniek 

Ak potrebujete zobraziť prijímanie alebo signalizáciu buniek, táto vedecká ilustrácia je dobrým spôsobom, ako to znázorniť.

prijímanie signalizácie buniek

Čuchový rozlišovací prístroj

Obrázok tohto prístroja nájdete v kategórii laboratórne zariadenia. Používanie ilustrácií prístrojov a zariadení je dobrým spôsobom, ako vysvetliť svoju metodiku na vedeckom posteri alebo prezentácii.

čuchový rozlišovací prístroj

Citrón

Máme kompletnú knižnicu ilustrácií výživy. Môžete ich kombinovať a vytvárať vizuálne zdroje pre svojich pacientov, zverejňovať na sociálnych sieťach alebo publikovať vo svojich novinách.

citrón

Zelenina

zelenina

 

Ako použiť tieto ilustrácie vo svojej publikácii:

Mind the Graph je online platforma, ktorá umožňuje vedcom a učiteľom vytvárať vlastné prezentácie, dokumenty a grafické abstrakty atraktívnym a profesionálnym spôsobom. Môžete si ju teda bezplatne vyskúšať a pozrieť si všetky dostupné ilustrácie. Okrem toho môžete obrázky kombinovať s tvarmi, grafmi, textom a nahrať vlastné obrázky a vytvoriť tak celú prezentáciu. Bezplatným používateľom môžete byť, ako dlho chcete, ale budete mať obmedzené funkcie.

Za pár dolárov mesačne však môžete využívať neobmedzené funkcie. Okrem toho budete môcť požiadať o nové ilustrácie bez ďalších nákladov. V skutočnosti väčšina našich ilustrácií vzniká na základe požiadaviek našich predplatiteľov. Úžasné, však?

Máme tiež centrum pomoci s niekoľkými tutoriálmi a našou podmienky používania. Ak však máte ešte nejaké pochybnosti, kontaktujte nás na contact@mindthegraph.com

Cítite sa pripravení začať?

 vedecké ilustrácie grafu

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny