Jeśli potrzebujesz ilustracji naukowych, oto miejsce dla Ciebie, mamy dosłownie tysiące ilustracji naukowych, w tym kilka tematów z biologii, nauk przyrodniczych, nauk o zdrowiu i medycyny.  

Jest to zbiór ilustracji ostatnio zamówionych przez klientów, w tym przypadku wszystko związane z typowymi objawami wirusicy. Świetnie nadaje się do mikrobiologii, infekologii, zdrowia i medycyny w ogóle.

Sprawdź kilka przykładów ilustracji naukowych już dostępnych na stronie Mind the Graph. I nawet jeśli nie znajdziesz dokładnie tego, czego potrzebujesz na platformie, spróbuj zasubskrybować usługę ilustracji naukowych na żądanie.

Wspólny objawy wirozy

Ilustracje naukowe: czerwonka, biegunka, wodobrzusze, nudności, wymioty, zapalenie okrężnicy, objawy. Powiązane słowa kluczowe: czerwonka, zapalenie okrężnicy, okrężnica, medyczny, odbytnica, biegunka, jelito, obligate, dysbioza, beztlenowiec, człowiek, fragilis, normalny, jelito czcze dwunastnica, antybiotyk, mikrobiologia, dysbakterioza, medycyna, wiele, eubiotyczny, bacteroides, składnik, ilustracja, jelito grube, bakteriologia, mikrob, normobiocenoza, mikrobiom, edukacja, jelito, flora, przerost bakteryjny, 3d, beztlenowy, główny, niemotylny, biologia, bakterie, probiotyk, leczenie, nauka, jelito, kapsułka, gram-ujemny, jelito kręte, mikroflora, kolorowy, zdrowie, siedzenie, dysbakterioza
Ilustracje naukowe: czerwonka, biegunka, wodobrzusze, nudności, wymioty, zapalenie okrężnicy to typowe objawy wirusówki.

Chcę użyć medycznych ilustracji naukowych z Mind the Graph. Jak mogę to zrobić?

Mind the Graph to platforma internetowa która pozwala naukowcom i nauczycielom tworzyć własne prezentacje, dokumenty i streszczenia graficzne w atrakcyjny i profesjonalny sposób. Możesz więc wypróbować ją za darmo i sprawdzić wszystkie dostępne ilustracje naukowe.

Możesz także łączyć dane liczbowe z kształtami, wykresami, tekstem i przesyłać własne obrazy, aby stworzyć całą prezentację, abstrakt graficzny lub infografikę naukową. Możesz być darmowym użytkownikiem tak długo, jak chcesz, ale będziesz mieć ograniczone funkcje.

Za kilka dolarów miesięcznie możesz Korzystaj z nieograniczonych funkcji jako subskrybent. Ponadto będziesz mógł poprosić o nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów. W rzeczywistości większość naszych ilustracji opiera się na prośbach naszych subskrybentów.

Czy mogę wykorzystać te ilustracje w moich publikacjach?

Tak. Naszym celem jest poprawa komunikacji w nauce i pomoc naukowcom i lekarzom w przekazywaniu wyników w zrozumiały i przyciągający wzrok sposób. Możesz używać swoich dzieł w swoich artykułach, zajęciach, książkach, mediach społecznościowych i we wszystkim, co chcesz. Jeśli jesteś darmowym użytkownikiem, musisz zachować znak wodny i cytować wykres w swojej publikacji. Teraz, jeśli jesteś subskrybentem, nie musisz nas cytować (ale byłoby wspaniale, gdybyś to zrobił)!

[Chcesz zacząć? Kliknij tutaj].

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony